درباره سعادت رنت | about us

درباره سعادت رنت

شرکت  حمل و نقل بین المللی آوای خزر (سهامی خاص) به شماره ثبت 7250 فعالیت خود را زیر نظر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای جمهوری اسلامی ایران در زمینه حمل و نقل جاده ای و ترانزیت در سال 1357 آغاز نموده است و در راستای گسترش فعالیت خود در زمینه اراِیه خدمات به مشتریان تصمیم به تاسیس شرکت  کارن آوران سعادت آتیه  (سهامی خاص) در زمینه حمل و نقل دورن شهری و مسافر نمود.

شرکت کارن آوران سعادت آتیه  ( سعادت رنت ) رویای شما برای داشتن خودروی تشریفاتی و لوکس را در زمان مورد نیاز با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب برآورده می کند. ممکن است اتومبیل شما برای مدت زمانی  نیاز به توقف در تعمیرگاه داشته باشد در این زمان این شرکت می تواند اتومبیل مورد نیاز را در اختیارتان بگذارد . شاید قصد یک سفر درون شهری کوتاه مدت و یا یک مسافرت بیرون شهری بلند مدت داشته باشید شما می توانید یک خودروی راحت ، مدرن و با امنیت بالا  اجاره نمایید. رانندگی با خودروی شاسی بلند در جاده های توریستی کشور تجربه خوبی برای شما و همراهانتان می تواند باشد. اجاره ماشین عروس کروک برای عروسی و داماد های مشکل پسند که می خواهند با یک خودروی لوکس شبی به یاد ماندنی داشته باشند نیز تخصص ماست. همچینی برای مسافران محترمی که از طریق  فرودگاه بین المللی و یا فرودگاه مهر آباد وارد شهر تهران می شوند می توانند از خدمات vip و cip این شرکت بهرمند شوند. ناوگان این شرکت شامل انواع خودرو های ایرانی ، مدرن و کلاسیک و قدیمی می باشد.

موسسه سعادت رنت با کادری مجرب و با تجربه آماده خدمت رسانی به شما هموطنان عزیز می باشد. خدمات این موسسه شامل انواع خودرو های لوکس و کلاسیک و اجاره  انواع خودرو های  ایرانی با قیمت های مناسب جهت اجاره روزانه ، هفتگی و ماهیانه جهت تشریفات ،ترانسفر فرودگاهی، گشتهای توریستی ، ماشین عروس با راننده و بدون راننده و تحویل در محل مورد نیاز مشتریان عزیز می باشد.

 

این موسسه آماده ارائه خدمات ویژه به مشتریان محترم باهدف جلب رضایتمندی می باشد که شامل موارد زیر میباشد:

_ تحویل خودرو در محل مورد نظر مشتریان به صورت رایگان

_ اجاره خودرو بدون نیاز به چک و سند برای مشتریان

_ پشتیبانی و ارائه خدمات تعمیر و نگهداری خودرو در تمام طول مدت اجاره بدون دریافت هزینه

_ امکان تعویض خودرو در طول مدت زمان اجاره 

_ تحویل خودرو با بیمه بدنه و بیمه ثالث کامل

_ رزرو آنلاین و تلفنی خودرو

_ تحویل و استرداد خودرو در تمامی شهرستان ها

_ کیلومتر آزاد تحت شرایط قرارداد ویژه

_در اختیار گذاشتن وسایل سفر و تفریحاتی برای مشتریان

_ اجاره خودرو با راننده مسلط به زبان انگلیسی و فرانسوی و ایتالیایی

_ رزرو هتل ، ویلا ، بلیط هواپیما و مراکز تفریحی

_ تور های گردشی یک و چند روزه در تهران و شهرستان ها

_ترانسفر فرودگاهی

_تشریفات و خدمات cip