آشنایی با انواع خودرو های ون برای اجاره

انواع خودروهای ون ون خودرویی است که از نظر جادار بودن بین مینی بوس و ماشین سواری معمولی قرار دارد ون هایی که در کرایه و...

انواع خودروهای ون

ون خودرویی است که از نظر جادار بودن بین مینی بوس و ماشین سواری معمولی قرار دارد ون هایی که در کرایه ون با راننده در تهران به کار می آیند ون هایی هستند که بسیار با کیفیت و راحت هستند و به ون تشریفاتی معروف هستند. این نوع ون ها تفاوت بسیار زیادی با ون های مسافری دارند ون های مسافر کشی مانند ون دلیکا از کیفیت پایینی نسبت به ون های تشریفاتی برخوردارند. ون های تشریفاتی شامل: بنز ویتو با 6 نفر ظرفیت، ون هایس با 13 نفر ظرفیت، ون ماکسوز با 15 نفر ظرفیت، ون هیوندای H350 با 12 نفر ظرفیت و در نهایت ون دوکاتو با 14 نفر ظرفیت می باشند. 

طراحی و شکل ون

شکل و طراحی ون های تشریفاتی نسبت به ون هایی که برای مسافر کشی استفاده می شود بسیار متفاوت است و این موضوع به این خاطر است که این نوع از ون ها برای تفریح یا جابه جایی افراد مهم استفاده می شود اجاره ون توریستی در تهران بسیار کار امد است. یکی از ون هایی که در اجاره ون در تهران استفاده می شود ون بنز ویتو است این ون برای جابه جایی افراد با تعداد بیش از 8 نفر طراحی شده این ون ساخت شرکت مرسدس المان است در طراحی این خودرو تمام نکات برای اسایش مسافران در نظر گرفته شده این ون در اجاره ون و اجاره ون ارزان حرف های زیادی برای گفتن دارد.

ون هایس و اجاره اتوبوس

یک نوع دیگر از ون که در اجاره ون در تهران و اجاره ون توریستی استفاده می شود ون هایس است این نوع ون بسیار جادار و زیبا طراحی شده و گنجایش بیش از 12 مسافر را در خود دارد این ون زیبا توسط شرکت تویوتا ژاپن طراحی و ساخته شده بسیاری از گردشگران و افراد مهم در تهران از اجاره ون هایس استفاده میکنند. اجاره ون هایس در تهران بسیار پر طرفدار است از این رو این خودرو قیمتی در حدود 250 هزار تومانی در تهران دارد.

اجاره ون مسافری و کلا اجاره ون بسیار کار امد است بسیاری از شرکتها برای انجام کارهای روزمره و قرارهای کاری خود نیاز به اجاره ون دارند بسیاری از افرادی که از خارج از کشور به ایران سفر میکنند برای دیدن جاهای دیدنی ایران نیاز به اجاره ون توریستی دارند بسیاری از ارگان های دولتی با عقد قرارداد با شرکت های اجاره خودرو ون اجاره میکنند و قراردادهای سالیانه میبندند. بسیاری از هتل ها برای جابه جایی افراد مهم خود از اجاره ون استفاده میکنند. بسیاری از افراد برای مسافرت  ( Travelers )به جاهایی مثل اصفهان شیراز ومشهد نیاز به اجاره ون دارند .

آژانس اجاره ون

اجاره ون به دلیل اینکه این خودرو بسیار جادار است بسیار کار امد و به صرفه است این خودرو برای مسافرت های درون شهری و مسافرت های برون شهری طراحی بسیار مناسبی دارد شرکت اجاره اتومبیل تهران سعادت با بیش از 10 ون تشریفتی جایگاه خوبی را در اجاره ون ارزان داراست شما میتوانید به راحتی با کمترین هزینه و کمترین زمان ون مرد نظر خود را انتخاب کنید.

ون هایس برای کارهای تشریفاتی و مسافرت های توریستی و قرارهای کاری خودرو مناسبی به حساب می اید شرکت اجاره ماشین سعادت با کادری مجرب نیاز های شما را در این رابطه بر اورده خواهد کرد شما تنها با یک تماس میتوانید نیاز خود را برای اجاره ماشین و کرایه اتومبیل های مختلف بر اورده کنید هر کجا شما حاظر باشید ما امادگی انجام خدمات را داریم.

 

انواع اجاره ون:

خدمات اجاره ون به دو صورت، اجاره ون با راننده و اجاره ون بدون راننده در شرکت اجاره خودرو سعادت رنت ارائه می شود، اجاره ون با راننده نیاز به هیچ گونه ودیعه و ضامنی ندارد اما اجاره ون بدون راننده نیاز به دریافت ودیعه به مبلغ یک میلیون تومان و همچنین یک چک و یا سفته به قیمت ماشین به عنوان ضمانت دریافت می گردد. 

دیدگاه شما

نتیجه فرمول: 44 - 15