اجاره ماشین عروس تشریفاتی و هزینه های آن

اجاره ماشین عروس تشریفاتی نگاهی به هزینه های جاری و پنهان مراسم عروسی از نگاه مردم “زن جوان دل واپسی  دارد و می‌گوید م...

اجاره ماشین عروس تشریفاتی

نگاهی به هزینه های جاری و پنهان مراسم عروسی از نگاه مردم

“زن جوان دل واپسی  دارد و می‌گوید مبادا ازدواج کنی!بسیاری از مخارج مثل خودرو تشریفات و تاکسی فرودگاه امام و ماشین عروس و خرج و مخارج عروسی سر به فلک می‌زند. با این همه دولت  به زن و مرد نفری 3 میلیون تومان وام ازدواج آن هم با شرایط سخت می‌دهند و پس از پرداخت وام به طور خودکار مبالغی از آن کسر می‌شوداین اطلاعات از شرکت جاره ماشین عروس و خودرو تشریفات و ماشین تشریفات که خود این شرکت تمام کارهای عروسی را انجام میدهد به دست ما رسیده.
اینها حرف‌های باران 27 ساله است که پس از گذشت یک سال از دوران عقدش در تب و تاب تدارک مراسم عروسی است.و برای عروسی نیاز به اجاره ماشین عروس و خودرو تشریفات و اجاره ماشین با راننده  دارد او می‌گوید: من و همسرم فکر  می‌کردیم باید کاملا روی پای خود باشیم ولی با توجه به گرانی‌ها اشتباه می‌کردیم و نیاز به اجاره خودرو و ماشین عروس داریم..

محمدعلی 32 ساله هم که چهار ماه دیگر مراسم عروسی‌اش برگزار می‌شود،و قرارداد خود را با شرکت اجاره ماشین عروس و خودرو تشریفات و ماشین تشریفات سعادت بسته میداند که: جوانان به تنهایی از عهده خرج عروسی بر نمی‌آیند. آنان با پس انداز، وام و کمک گرفتن از اطرافیان می‌توانند از پس مخارج عروسی برآیند. هزینه‌های جانبی اجاره ماشین عروس و خودرو تشریفات و ماشین تشریفات و با شرکت سعادت قرار داد میبندد که برایش بسیار با سرفه خاهد بود این شرکت در کار اجاره ماشین عروس و خودرو تشریفات و ماشین تشریفات بوده و کمک زیادی را به افراد نیازمند میکند.

لباس عروس و اجاره ماشین عروس و خودرو تشریفات

باران با بیان اینکه همه چیز گران است، می‌گوید: در محدوده خیابان جمهوری، اجاره لباس عروس از 600 هزار تومان شروع می‌شود.و اجاره ماشین عروس و خودرو تشریفات و ماشین تشریفات نیز هزینه ای به همراه دارد این لباس‌ها معمولا موردعلاقه بسیاری از عروس‌ها نیست و جنس خوبی هم دارد.و  شما میتوانید با اجاره ماشین عروس و خودرو تشریفات و ماشین تشریفات به همراه ماشین لوکس شب زیبایی را تجربه کنید  لباس عروس تا یک میلیون و 400 هزار تومان هم هست و اجاره ماشین عروس و خودرو تشریفات و ماشین تشریفات با قیمت ارزان پیدا میشود..

زهرا هم که 27 سال دارد و هفته جاری مراسم عروسیش برگزار می‌شود قصد دارد لباس عروس دوستش را برای کاهش هزینه‌ها بخرد.و زهرا ماشین لوکسی را از شرکت اجاره ماشین عروس و خودرو تشریفات و ماشین تشریفات سعادت اجاره کرده و با این کار پرچم دار فامیل است  به گفته او برای این لباس 550 هزار تومان می‌پردازد؛ اما اگر قصد کرایه لباس را داشت باید بیش از یک میلیون تومان هزینه می‌کرد

هزینه های عروسی

باران به هزینه‌های تالارهای عروسی و اجاره ماشین عروس و خودرو تشریفات و ماشین تشریفات اشاره ومی گوید: قیمت یک نوع غذا همراه با سالاد و نوشابه برای هر فرد 90 هزار تومان وهزینه اجاره ماشین عروس و خودرو تشریفات و ماشین تشریفات روزانه حدود 300000 در یک تالار معمولی است. همه تالارهای عروسی ورودی هم دریافت می‌کنند که قیمت آن در شب‌ های جمعه و اعیاد تعطیل بیشتر می‌شود.ولی قیمت اجاره ماشین عروس و خودرو تشریفات و ماشین تشریفات یکسان است در کل باید برای ورودی سالن 300 تا 500 هزار تومان پرداخت و برای اجاره ماشین عروس و خودرو تشریفات و ماشین تشریفات در کل 300000 تومان برای یک ماشین لوکس کافی است. .

به گفته او، تالارها 100 هزار تومان حق اکو و حتی بابت ورود عکاس و شمع روی میز هم مبلغی دریافت می‌کنند. ولی اجاره ماشین عروس و خودرو تشریفات و ماشین تشریفات  هزینه جانبی نخواهد داشت همچنین بابت هر ظرف شیرینی و میوه مجلسی نیز 200 تومان از عروس و داماد گرفته شده وآنان باید 10 درصد حق سرویس و 9 درصد مالیات ارزش افزوده هم بپردازند .

باران با اشاره به سایرهزینه‌های تالارها می‌گوید: تالارها بابت شربت هر فرد 1000 تومان دریافت می‌کنند و یک بار شربت را می‌چرخانند و برای سرو بستنی چند گرمی سنتی به ازای هر نفر هم 2500 تومان طلب می‌کنند .شرکت اجاره ماشین عروس و خودرو تشریفات و ماشین تشریفات سعادت راهنمای همیشگی شما خواهد بود در حالیکه جای سوال است که گالن شربت پنچ لیتری چقدر است که بابت هرمهمان 1000تومان دریافت می‌کنند؟ یا در مورد بستنی، همان ظرف بستنی را از بیرون خریداری کنیم برایمان ارزانتر تمام می‌شود اما در تالارها تحت عنوان (عروسی) انواع و اقسام مبالغ از زوجین دریافت می‌شود شرکت اجاره ماشین عروس و خودرو تشریفات و ماشین تشریفات سعادت به شما این امکان را میدهد که عروسی خود را زیبا تر و با شکوه تر بر گزار کنید.

گل آرایی ماشین عروس

یکی از خدمات جدید شرکت اجاره خودرو سعادت رنت، گل آرایی ماشین عروس می باشد. بوتیک گل آرایی سعادت رنت، جدیدترین مدل های گل آرایی سال را به همراه گل های فصل برای شما پیاده سازی می کنند تا با تشریفاتی کامل به مراسم زیبای خود بروید. دسته گل عروس، تاج گل عروس و سایر اکسسوری مورد نیاز عروس و داماد و ساقدوش ها نیز توسط بوتیک گل آرایی سعادت رنت ارائه داده می شود.

دیدگاه شما

نتیجه فرمول: 38 - 25