اجاره اتوبوس برای تور  و سفرهای زیارتی |

اجاره اتوبوس برای تور های زیارتی

اجاره خودرو اجاره ماشین اجاره خودرو ارزان تور های زیارتی یکی از پر طرفدار ترین تور ها در خانواده های ایرانی هستند. استان خراسان رضوی و قم دو قطب زیارتی ایران هستند که سالانه پذیرای زائران و گردشگران بسیاری از داخل و خارج از کشور هستند. اگر قصد سفر دسته جمعی به همراه دوستان و آشنایان خود به این دو شهر زیارتی را دارید بهترین و به صرفه ترین راه برای سفر، اجاره اتوبوس یا اجاره ون می باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر با دو قطب مذهبی کشور عزیزمان ایران و شرایط اجاره اتوبوس دربستی و ون آشنا شوید.

سفر به مشهد با اتوبوس دربستی

شهر مشهد از دیرباز تاکنون یکی از شهر های سیاحتی محبوب میان مسلمانان بوده است از این رو با گذشت زمان از نظر فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و علمی بسیار مورد توجه قرار گرفته است. سالانه حدود 12 میلیون نفر زائر و گردشگر به شهر مشهد سفر می کنند و از حرم امام رضا (ع) و آثار باستانی و مدرن این شهر بازدید می کنند. سفر به شهر مشهد با اتوبوس دربستی تجربه ای فراموش نشدنی برای تمام سلیقه ها خواهد بود چراکه این شهر علاوه بر حرم امام رضا (ع)، دارای بازارچه های قدیمی و سنتی، آثار باستانی با معماری اسلامی سنتی و جاذبه های گردشگری طبیعی بسیاری (به طور مثال کوه سنگی) است. بهترین زمان برای سفر به شهر مشهد فصل زیبای بهار می باشد زیرا نسبت به دیگر فصل های سال خلوت تر و بازدید از شهر و اقامت در هتل ها آسان تر است.

سفر به شهر قم با اتوبوس دربستی

حرم حضرت معصومه (س) در شهر قم واقع شده است از این رو، قم به یکی از جاذبه های مهم مذهبی و زیارتی ایران تبدیل شده است. از آن جایی که شهر قم واقع در بخش مرکزی کشور است از پر تردد ترین شهر های ایران به حساب می آید و سالانه پذیرای گردشگران و زائرین بسیاری می باشد. به طور معمول تور های شهر قم با اتوبوس های دربستی و در روز های سه شنبه و پنج شنبه برگزار می گردد. از جاذبه های دیدنی شهر قم می توان به مسجد زیبای جمکران، حرم حضرت معصومه (س) و کوه خضر نبی اشاره داشت.

شرایط اجاره اتوبوس و اجاره ون برای سفر های زیارتی

اگر علاقه مند به بازدید از شهر های مذهبی به همراه جمعی از دوستان تان هستید همان طور که پیش تر نیز گفته شد، می توانید با مراجعه به شرکت های اجاره خودرو، اقدام به اجاره اتوبوس و اجاره ون نمایید. لازم به ذکر است بدانید ارائه خدمات اجاره اتوبوس و اجاره ون تنها به صورت با راننده است و تمامی مسئولیت ها اعم از هزینه سوخت، جریمه های احتمالی و... بر عهده شخص راننده خواهد بود.

 

مطالب مرتبط :

اجاره اتوبوس دربستی برای سفر به شهر سمنان

راهنمای کامل سفر به کربلا و دیگر شهرهای زیارتی عراق