آیا قیمت ارزان اجاره ماشین فاکتور خوب و کاملی است؟

اجاره-خودرو-ارزان فاکتور ارزان بودن

اجاره-خودرو-ارزان

فاکتور ارزان بودن

در سیستم اجاره خودرو ارائه ی خدمات به مشتریان مهمترین کار به شمار می آید از این رو در این مقاله در سدد هستیم یک سری از خدماتی که شرکت اجاره ماشین سعادت رنت به شما ارائه میدهد را برای شما معرفی خواهیم کرد.

البته فاکتور قیمت در شغل های خدماتی فاکتور خوبی است ولی کامل نیست چون کیفیت بالا مهمترین چیز در انتخاب یک شرکت خدماتی است. پس هر قیمت پایینی دلیل بر خوب بودن یک شرکت برای انتخاب نیست.

اجاره خودرو بدون چک و سند

در قراردادهایی شرکت سعادت رنت با مشتریان ویژه ی اجاره خودرو و شرکت های دولتی میبندد مشتریان عزیز نیاز به داشتن سند و چک نخواهند داشت و این شرکت در راستای خدمات آسان خود این امکان را به مشتریان میدهد که بدون چک و سند بتوانند خودرو مورد نظر خود را انتخاب کرده و اجاره خودرو را با شرایط بسیار آسان انجام دهند و از خدمات شرکت سعادت رنت بهره ببرند.

اجاره ماشین

تمامی خودرو های مورد استفاده در شرکت اجاره خودرو سعادت رنت مدل 1396 و1397 هستن و سیاست های شرکت ایجاب میکند که از خودرو هایی با قدمت بیشتر از 1 سال استفاده نکند با این وجود تمام این خودرو ها قبل از اجاره خودرو به مشتری سرویس های دوره ای خود مانند تعویض روغن و تعویض تمامی فیلتر ها و چک کردن آب شیشه شور و آب رادیاتور انجام میدهند.

تمامی خودرو ها قبل از اجاره ماشین و تحویل به مشتری از لحاظ فنی چک شده و در صورت سلامت اجاره میروند در غیر این صورت اجازه اجاره خودرو صادر نخواهد شد.

 

استفاده از خدمات خودروی اجاره ای

در صورتی که مشتریان گرامی برای اجاره خودرو زمان کافی را نداشته باشند و یا برای راحتی بیشتر نیاز داشته باشند که از خدمات شرکت اجاره خودرو سعادت در محل خود بهره ببرند این امکان وجود دارد که درب منزل این خودرو را اجاره کرده و قرار داد اجاره خودرو در محل مشتری بسته خواهد شد.

مشتریان عزیزی که نیاز به تحویل یا عودت خودرو در فرودگاه را دارند میتوانند در فرود گاه قرارداد اجاره خودرو خود را بسته و سفر خود را آغاز کنند.

مشتریان گرامی که نیاز به تحویل خودرو در محل کار خود را دارند میتوانند از خدمات اجاره خودرو سعادت استفاده کنند.

 

منبع :

www.sixt.com

دیدگاه شما