اجاره انواع خودرو های ایرانی در بازار اجاره ماشین

اجاره خودرو ایرانی امروزه بسیاری از افراد برای انجام بخش عظیمی از امور روزمره خود به شرکت های اجاره خودرو مراجعه می کنن...

اجاره خودرو ایرانی

امروزه بسیاری از افراد برای انجام بخش عظیمی از امور روزمره خود به شرکت های اجاره خودرو مراجعه می کنند و برای اجاره اتومبیل اقدام می نمایند. در واقع اجاره خودرو روشی اقتصادی جهت انجام اموری مثل مسافرت های گروهی، مسافرت های کاری، سفر های زیارتی، ترانسفر فرودگاهی و مواردی از این قبیل می باشد.

 

اقتصادی ترین خودرو ها

خودرو های ایرانی از نظر قیمت، اقتصادی ترین خودرو ها در شرکت های اجاره ماشین هستند لذا اگر می خواهید برای اجاره خودرو های ایرانی به شرکت های اجاره ماشین مراجعه کنید حتما تا اتمام مقاله با ما همراه باشید چراکه تصمیم گرفتیم در این مقاله به تحلیل و بررسی بهترین و پرطرفدار ترین خودرو های اجاره ای ایرانی بپردازیم

 

پرطرفردار ترین خودرو های ایرانی در صنعت اجاره خودرو

در این بخش از مقاله اجاره خودرو ایرانی به بررسی ویژگی ها و امکانات 3 خودرو ایرانی پرطرفدار و محبوب در زمینه ی اجاره ماشین می پردازیم. این خودرو ها به شرح زیر هستند:

 

خودرو سمند LX

خودرو سمند LX یکی از محبوب ترین خودرو های داخلی است که در زمینه ی اجاره خودرو بیشتر برای سفر های بین شهری و جلسات کاری مورد استفاده قرار می گیرد. اجاره این خودرو به هر دو صورت اجاره خودرو با راننده و اجاره خودرو بدون راننده امکان پذیر است و دارای قیمتی کاملا مناسب و اقتصادی می باشد. خودرو سمند LX در گروه خودرو های کلاس سدان قرار می گیرد و دارای بدنه ای مقاوم و ظاهری زیبا می باشد.

سمند LX یکی دیگر از مدل های پر طرفدار خودرو سمند می باشد که از سال 1388 در حال تولید است. این مدل از سمند به موتور  XU7 پژو 405 GLX مجهز شد است ولی از آنجایی که خانواده های ایرانی به دنبال خودرویی با مصرف سوخت بهینه و ایمن هستند کارخانه تولید کننده از  1389 سمند LX را با موتور EF7 به صورت بنزینی و گازسوز تولید کرد.سمند LX

ویژگی های سمند LX

از ویژگی ها و امکانات این خودرو می توان به ایربگ برای سرنشینان جلو، سیستم ترمزABS، فرمان تلسکوپی، آینه ها و شیشه های برقی، امکان تنظیم ارتفاع صندلی راننده، بدنه ای مستحکم، سیستم ضد سرقت و سیستم گویا اشاره داشت.

 

خودرو پژو 206 صندوقدار

خودرو پژو 206 اس دی یا صندوقدار یکی دیگر از خودرو های پرکاربرد در حوزه ی اجاره خودرو است که بیشتر برای مسافرت های خانوادگی و سفر های بین شهری و جلسات کاری اجاره می شود. این خودرو در کلاس بندی خودرو های سدان قرار می گیرد و دارای صندوق عقبی با فضای خالی زیاد می باشد. اجاره خودرو 206 صندوقدار نیز به هر دو صورت با راننده و بدون راننده امکان پذیر است از این رو می توانید به صورت ساعتی نیز این خودرو را اجاره کنید و مبلغ اجاره خودرو برای یک روز کامل را نپردازید.

 

206 صندوقدار

ویژگی های پژو 206 صندوقدار

از امکانات و ویژگی های این خودرو می توان به ایربگ برای سرنشینان جلو خودرو، سنسور دنده عقب ، سیستم ترمز ABS، سیستم EDB، سیستم قفل کودک، امکان نصب صندلی مخصوص خردسالان، سیستم MBA، فرمان هیدرولیک، شیشه ها و آینه های برقی، سیستم تهویه مطبوع و سیستم ضد سرقت اشاره داشت.

 

خودرو پژو پارس

خودرو پژو پارس یکی از خودرو های با کیفیت ایرانی است که برای نخستین بار در سال 79 وارد بازار خرید و فروش خودرو شد. خودرو پژو پارس یا پژو پرشیا که در کلاس سدان قرار می گیرد به دلیل داشتن شتاب اولیه بالا و طراحی زیبا از محبوبیت بالایی برخوردار است و در زمینه های مختلفی مثل مسافرت های بین شهری و سفر های خانوادگی مورد استفاده قرار می گیرد.

 

پژوپارس

 

ویژگی های پژوپارس

برخی از مهم ترین امکانات پژو پارس عبارت اند از سیستم ترمز ABS، سیستم EDB، ایربگ برای سرنشینان جلو، آینه ها و شیشه های برقی، سیستم ضد سرقت، شیشه های ضد اشعه UV، سنسور دنده عقب، کلید بازکننده درب صدوق عقب خودرو از داخل اتاق، فرمان هیدرولیک، سیستم تهویه اتومات و سیستم صوتی مجهز.

 

 

دیدگاه شما