مسافرت جاده ای دوست دارید؟ از اجاره خودرو چی می دونید؟

اجاره-خودرو-برای-مسافرت اگر تصمیم به اجاره خودرو بدون راننده در کشور ایران دارید به این نکات توجه کنید در سیستم اجاره خ...

اجاره-خودرو-برای-مسافرت

اگر تصمیم به اجاره خودرو بدون راننده در کشور ایران دارید به این نکات توجه کنید

در سیستم اجاره خودرو ارائه ی خدمات به مشتریان مهمترین کار به شمار می آید از این رو در این مقاله در سدد هستیم یک سری از خدماتی که شرکت اجاره ماشین سعادت رنت به شما ارائه میدهد را برای شما معرفی خواهیم کرد.

اجاره خودرو بدون نیاز به چک و سند

چک و مدارک مورد نیاز

در قراردادهایی شرکت سعادت رنت با مشتریان ویژه ی اجاره خودرو و شرکت های دولتی میبندد مشتریان عزیز نیاز به داشتن سند و چک نخواهند داشت و این شرکت در راستای خدمات آسان خود این امکان را به مشتریان میدهد که بدون چک و سند بتوانند خودرو مورد نظر خود را انتخاب کرده و اجاره خودرو را با شرایط بسیار آسان انجام دهند و از خدمات شرکت سعادت رنت بهره ببرند.

سرویس های خودرو

سرویس های فنی

تمامی خودرو های مورد استفاده در شرکت اجاره خودرو سعادت رنت مدل 1396 و1397 هستن و سیاست های شرکت ایجاب میکند که از خودرو هایی با قدمت بیشتر از 1 سال استفاده نکند با این وجود تمام این خودرو ها قبل از اجاره خودرو به مشتری سرویس های دوره ای خود مانند تعویض روغن و تعویض تمامی فیلتر ها و چک کردن آب شیشه شور و آب رادیاتور انجام میدهند.

تمامی خودرو ها قبل از اجاره ماشین و تحویل به مشتری از لحاظ فنی چک شده و در صورت سلامت اجاره میروند در غیر این صورت اجازه اجاره خودرو صادر نخواهد شد.

 

مطالب مرتبط:

اجاره خودرو در فرودگاه امام

اجاره خودرو ارزان تهران

اجاره ون و بررسی ون وانا

 

منبع :

www.hertz.com

دیدگاه شما