اجاره خودرو بدون راننده در روزهای تعطیل

اجاره خودرو بدون راننده در مسافرت بلند مدت و تعطیلات نوروزی به خارج از شهر تهران و کرج شرکت سعادت رنت می داند چقدر مهم...

اجاره خودرو بدون راننده

در مسافرت بلند مدت و تعطیلات نوروزی به خارج از شهر تهران و کرج شرکت سعادت رنت می داند چقدر مهم است که به اکتشاف درراهها در هنگام سفر برای رسیدن به مقصد خود داشته باشید و یک سفر متنوع داشته باشید. ما اجاره خودرو را به شما پیشنهاد می کنیم. با اجاره اتومبیل بدون راننده که شما می توانید با اعتماد به شرکت سعادت رنت با یک خودرو ایمن و و مدل بالا برای مدت زمان مسافرت خود یک سفر آرام و دلپذیر داشته باشید.

 

اجاره ماشین بدون راننده در فرودگاه مهر آباد

نمایندگی های ما برای دسترسی بهتر در اجاره خودرو در فرودگاه مهرآباد و اجاره خودرو در فرودگاه امام مستقرهستند. و به راحتی متوانید با توجه به نیازتان و بدون اینکه وقت خود را صرف رفتن به شرکت مورد نظر کنید، خودرو بدون راننده و یا خودرو با راننده رنت نماید.

 

اجاره خودرو بدون راننده در کشور ایران

اجاره ماشین در ایران نسبتا گسترده می باشد و شما با توجه به مبدا و قصد خود می توانید نیاز خود از یک خودروی سواری، ماشین مدنظر خود را انتخاب کرده و آن را به مدت معینی در اختیار داشته باشید.

 

مزایای اجاره اتومبیل ازشرکت سعادت رنت

نمایندگی های دائمی و نمایندگی سیار در نقاط مختلف ایران تامین کننده کرایه اتومبیل در فرودگاه _موتور رزرو خودروی بدون راننده ی مرحله ی آسان _ ناوگان گسترده خودرو های مخصوص کرایه ای _ خودروکرایه ای مدل 95 و 94 با فنی تایید شده _ پایین ترین نرخ کرایه بدون راننده _ امکانات رایگان ویژه مخصوص مشتریان _ امنیت سیستم پرداخت آنلاین در سایت شرکت _ پوشش تمامی فرودگاه های کشور ایران  

 

حداقل مدت زمان اجاره خودرو

حداقل مدت زمان کرایه خودرو تهران یک روز است که در واقع همان 24 ساعت می باشد که البته کمتر از نیز یک روز کامل محاصبه می شود.

 

حداکثر مدت زمان اجاره

حداکثر مدت زمان کرایه خودرو بدون راننده در تهران و کرج و اطراف تهران به مدت 1 سال کامل می باشد که به صورت ماهیانه تمدید می گردد. معمولاً شرکت و مؤسسات اجاره اتومبیل در نزدیکی فرودگاه و یا محدوده‌های پرتردد شهری قرار دارند تا مسافرین بتوانند به سهولت اتومبیل را اجاره کنند. قابل استفاده برای اجاره در شهر های تهران ، کرج ، قزوین، اصفهان، شیراز، رشت، ساری، ارومیه، تبریز.

 

چه اتفاقی می افتد اگر شما باعث آسیب به خودرو در طول اجاره خودرو شوید

در اجاره خودرو بدون راننده کرج و اجاره ماشین عروس کرج  بدون راننده حتی اگرکاملا با دقت رانندگی نمایید ممکن است چند حوادث اتفاق بیافتد موارد آسیب به خودرو استثنا هستند این مهم است که خودرو ای که اجاره می نمایید دارای بیمه بدنه و ثالث کامل باشید. لطفا توجه داشته باشید که بسته به نوع حفاظت شما برای رنت ماشین ، شما ممکن است مجبور به برای پرداخت خسارت افت قیمت بیمه و حمایت در شرایط و قوانین را مشاهده کنید.

 

هزینه های تعمیر بسته به نوع آسیب

آسیب های بدنه، آسیب غیر واقعی که می کند رانندگی ایمن خودرو تاثیر نمی گذارد، مانند خش. اثرات ضربه بر روی شیشه جلو اتومبیل، خش بر روی ضربه گیر: اتهامات بر اساس توصیه لیست قیمت موجود در هر ایستگاه ساخته شده است. بیشتر آسیب قابل توجهی خدشه استفاده از وسیله نقلیه و نیاز به بیحرکتی موقت خود را، از جمله آسیب بدنه. این نوع از آسیب خواهد شد یک کارشناس مستقل با توجه به گزارش کارشناس یا یک برآورد هزینه ساخته شده توسط یک گاراژ خودکار تعمیر مستقل ارزیابی و عنوان شده است تصاویر از خسارات برآورد هزینه های تعمیر که متفاوت خواهد بود بسته به نوع آسیب به علاوه هزینه های متفرقه برای درمان آسیب و بیحرکتی خودرو. شما هم میتوانید به راحتی در هر کشوری خودرو اجاره کنید و از تجربه یک سفر هیجان انگیز لذت ببرید شما میتوانید در فرودگاهها و شهرستان ها خودرو اجاره ای را تحویل گرفته و در شهر دیگری آن را استرداد کنید.

خدمات این شرکت به صورت شبانه روزی و 24 ساعته می باشد. برای اطلاعات بیشتر فقط با شمار 09123488515 تماس حاصل فرمایید.

کلیه محاسبات ارزی و تسویه حساب فاکتورها در دفتر تهران صورت می پذیرد. در زمان تحویل و عودت خودرو نیاز به پرداخت هیچ مبلغی حتی علاوه بر مبلغ رزرو خود در کشور دیگر نداشته و تمامی محاسبات قبل و بعد رزرو در دفتر مرکزی شرکت سعادت رنت انجام می پذیرد.

 

جایگاه کسب و کارهای خودروی اجاره ای در صنعت گردشگری

اکثر سفرها در جهان با استفاده از اتومبیل صورت می گیرد. در ایالات متحده سفر با خودرو از صنعت گردشگری جدایی ناپذیر است؛ بطوری که حجم عظیمی از سفرهای داخلی و خارجی و شخصی در این کشور با خودرو و کامیون و خودروهای تفریحی یا کاروانی و خودروهای اجاره ای انجام می شود. مقرون به صرفه بودن، انعطاف و راحتی خودروو ها سبب شده که سفر با خودرو به محبوب ترین روش حمل و نقل در جهان تبدیل شود. از آنجائیکه روند خرید خودرو رو به افزایش است، این نوع از حمل و نقل (با وسایل نقلیه موتوری) در دهه های آتی همچنان روش غالب سفر خواهد بود. بی تردید حجم عظیمی از جابجایی بین شهری مسافران توسط خودرو انجام می شود. آمار نشان می دهد که این موضوع روند غالب چند دهه گذشته بوده است. بحران انرژی درسالهای گذشته (1979) باعث تغییر روند به سمت استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی شد اما این تغییر چندان بزرگ و در خور توجه نبود، با این همه به دلیل گستره وسیع استفاده از خودرو در سفر، حتی این تغییر اندک نیز می تواند موجب افزایش تعداد کسب و کار های مرتبط شود.  

 

خودروهای اجاره ای در تهران

صنعت خودروهای اجارهای یکی از بخش های مهم مسافرت با خودرو است که رشد آن هم راستا یا حتی بیش تر از مسافرت هوایی بوده است. در عظمت کسب و کار خودروهای اجاره ای و تاثیر آنها در شکل گیری ترکیب سفر هیچ تردیدی نیست. مسافرت هوایی در برابر کسب و کار اجاره خودرو به نقد کشیده می شود؛ چرا که بخشی از درآمدهای فرودگاهی در ایالات متحده حاصل از اجاره خودروست. شرکت هرتز از رهبران بازار فرودگاهی است که در حدود 29درصد کسب و کارهای اجاره ای در فرودگاه را در اختیار دارد. بر اساس یافته های پژوهش مطالعات تجارت سفر در شماره سال 2007 نشریه اخبار کسب و کار گردشگری، صنعت اجاره خودرو درآمد ناخالصی حدود 25 میلیارد دلار به ارمغان آورده است.  

دیدگاه شما

نتیجه فرمول: 30 - 14