اجاره خودرو پورشه در تهران با سعادت رنت

چرا پورشه را برای اجاره خودرو انتخاب کنیم ؟

اجاره خودرو اجاره ماشین اجاره خودرو ارزان پورشه یکی از پرطرفدار ترن خودرو های کروک و اسپرت در دنیا است که به عنوان رقیب اصلی خودرو های زد ۴ و بی ام و شناخته می شود. افرادی که علاقه مند به تجربه رانندگی با پورشه هستند و توان مالی خرید آن را ندارند یا فقط برای مدتی کوتاه قصد استفاده از آن را دارند، می توانند با مراجعه به وب سایت ها و شرکت های اجاره خودرو به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه این تجربه فراموش نشدنی را به کسب کنند. در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر با خودرو پورشه و شرایط اجاره آن آشنا شوید.

ویژگی های منحصر به فرد خودرو پورشه

یکی از ویژگی های قابل توجه پورشه هندلینگ بسیار بالای آن می باشد. این هندلینگ به دلیل قرار گرفتن موتور اتومبیل در وسط خودرو رخ می دهد. فضای باز در کاپوت خودرو ( همانند صندوق عقب دیگر ماشین ها ) نیز یکی دیگر از مشخصه های منحصر به فرد پورشه است. از دیگر ویژگی های آن می توان به سیستم دو کلاژه یا P.D.K، کیت اگزوز، سقف باز شونده، کلید اسپرت و اسپرت پلاس، کرنومتر، فرمان تلسکوپی، گرمکن فرمان،‌ گرمکن و سرد کن صندلی، کیت تلفن و نویگیشن اشاره داشت.

پورشه یک خودرو فوق لوکس است که با داشتن آن می توانید تمام نگاه را به سمت جود جذب کنید. اما این خودرو بسیار گران است هزینه نگهداری آن نیز بالاست. به همین دلیل شما می توانید با اجاره پورشه این مشکل را حل کنید. پورشه یک خودرو محبوب در جهان و ایران است که رانندگی با آن بسیار آسان و راحت می باشد.

اجاره پورشه برای ماشین عروس

امروزه اجاره خودرو های خارجی و اسپرت برای مراسم عروسی بسیار پر طرفدار شده است چراکه با اجاره ماشین عروس، در کنار صرفه جویی در هزینه ها، مراسمی خاص و فراموش نشدنی شکل خواهد گرفت . خودرو پورشه نیز یکی از محبوب ترین اتومبیل ها در برگذاری مراسم عروسی، عقد و... است که در شهر تهران و حومه به راحتی قابل اجاره و استفاده می باشد.  

شرایط اجاره خودرو پورشه در تهران

از آن جایی که خودرو پورشه ۲ سرنشینه می باشد، خدمات اجاره آن تنها به صورت بدون راننده ارائه می شود، از این رو برای اجاره خودرو پورشه، فرد اجاره کننده موظف به ارائه گروهی از مدارک به شرکت اجاره خودرو است. ( برای مشاهده مدارک می توانید به صفحه مدارک مورد نیاز ما مراجعه کنید )

 

مطالب مرتبط :

تجربه هیجان انگیز با اجاره خودروهای اسپرت

لوکس‌ترین خودرو ها برای اجاره ماشین (پارت اول)