اجاره خودرو تویوتا پرادو در تهران

اجاره پرادو در تهران اجاره خودرو اجاره ماشین اجاره خودور ارزان خودرو تویوتا پرادو یکی از محبوب ترین خودرو های کلاس SUV...

اجاره پرادو در تهران

اجاره خودرو اجاره ماشین اجاره خودور ارزان خودرو تویوتا پرادو یکی از محبوب ترین خودرو های کلاس SUV یا شاسی بلند می باشد که در بدو ورود به ایران با استقبال چشم گیری رو به رو شد و افراد بسیاری اقدام به خریداری آن نمودند . عوامل بسیاری در محبوب بودن این اتومبیل تاثیر گذارند بر همین اساس قصد داریم در این مقاله به بررسی این عوامل و نکاتی جالب درباره خودرو پرادو بپرداریم لذا تا انتها با ما همراه باشید.

طراحی خودرو تویوتا پرادو

شرکت تویوتا که یکی از شناخته شده ترین و معتبر ترین شرکت های خودرو ساز در جهان می باشد، تولید کننده خودرو پرادو می باشد. هماهنگی فوق العاده در طراحی اجزاء خارجی و داخلی پرادو این خودرو را از دیگر خودرو های کلاس ساشی بلند متمایز نموده است.

جدید ترین نسخه خودرو تویوتا پرادو

در آخرین نسخه تویوتا تغییراتی در طراحی درونی و بیرونی اتومبیل رخ داده است. طراحی چراغ ها جلو و عقب، سپر، مه شکن ها و جلو پنجره در نسخه جدید شامل تغییراتی شده است، هم چنین برای افزایش تسلط راننده ( به دلیل ابعاد بزرگ خودرو ) تغییراتی اعمال شده است. این خودرو در دو مدل 3 و 5 در، در 10 رنگ در اختیار خریداران قرار گرفته است و دارای موتور 4 سیلندر توربو با حجم 2.8 لیتر به همراه یک سامانه قدرت خودکار 8 سرعته می باشد.

برای اجاره خودرو پرادو چه باید کرد

خودور پرادو جز ماشین های لوکس محسوب می شود از این رو امکان اجاره آن از شرکت های اجاره خودرو تنها به صورت " با راننده " می باشد. اجاره خودرو با راننده مزیت هایی را برای شما به همراه خواهد داشت؛ از جمله این مزیت ها می توان به عدم نیاز به ارائه مدارک اشاره داشت. هم چنین امکان اجاره خودرو به صورت ساعتی برای شما فراهم واهد بود. در اجاره خودرو با راننده هیچ مسئولیتی جهت تصادفات احتمالی و هزینه های سوخت و... بر عهده شما نخواهد بود از این رو این اجاره خودرو پرادو بسیار به صرفه می باشد.

 

 

مطالب مرتبط :

اجاره انواع خودرو های شاسی بلند لوکس

 

دیدگاه شما