نکات مهم برای اجاره ماشین عروس در زمستان |

اجاره ماشین عروس در زمستان

شروع ماه زمستان، شروع دوباره جشن های عروسی و تب و تاب اجاره ماشین عروس و اجاره تالار عروسی و هماهنگ کردن دیگر موارد برای جشن عروسی می باشد. برای اجاره ماشین عروس در فصل زمستان یک سری نکات وجود دارند که بهتر است آن ها را رعایت کنید تا در این شب مهم زندگی تان مشکلی پیش نیاید. پس اگر قصد دارید در فصل زمستان مراسم عروسی خود را برگزار کنید و به فکر اجاره ماشین عروس هستید با ما همراه باشید.

 

نکات اجاره ماشین عروس در زمستان

مسقف بودن ماشین عروس

با برگزاری مراسم عروسی در فصل سرما و زمستان حتما باید این موضوع را در نظر داشته باشید که ممکن است در شب عروسی تان برف یا باران ببارد وبا این که در این فصل اکثرا مراسم ها در باغ تالار ها برگزار نمی شوند، در نهایت حتما باید اطمینان حاصل کنید که تالار یا هر مکانی که مراسم عروسی تان در آن جا برگزار می شود دارای پارکینگ مسقف باشد.

رانندگی در جاده های لغزنده

اگر قصد دارید برای مراسم عروسی خود ماشین کرایه کنید، پیشنهاد ما این است که با اجاره ماشین با راننده، خیال خود را برای رانندگی در جاده های لغزنده راحت کرده و فقط از شب خود لذت ببرید.

ترافیک در مسیر و بارندگی

اگر تالار شما در شهر تهران است، پیشنهاد ما به شما این است که با اجاره ماشین عروس تهران نگران دیر رسیدن و یا گیر کردن در مسیر و ترافیک هایی که به خصوص در باران و برف تمامی خیابان های شهر را فرا می گیرد نباشید. نه تنها تهران بلکه بهتر است ماشین عروس خود را از هر شهری که در آن مراسم خود را برگزار می کنید کرایه کنید.

 

گل آرایی ماشین عروس در زمستان

جدا از نکاتی که برای اجاره خودرو برای شب عروسی ذکر کردیم، گل آرایی ماشین عروس هم یکی دیگر از مواردی است که باید در فصل زمستان در نظر بگیرید. گل آرایی یکی از مهمترین بخش های مراسم عروسی است.گل آرایی مناسب باعث می شود که ماشین عروس شما بیشتر به چشم بی آید.

 

رنگ گل ها متناسب با زمستان

تصور کنید با یک ماشین عروس کلاسیک با گل های سفید و یا صورتی در برف های زمستانی در حال عکس برداری برای مراسم خود هستید. به همین دلیل فصل زمستان زمان مناسبی است که به فکر اجاره ماشین عروس کلاسیک به خصوص به رنگ سفید باشید.

استفاده از گل های مصنوعی

هم چنین برای این فصل بهترین رنگ گل ها رنگ سفید، شیری و یا صورتی هستند. البته در این فصل و سرمای آن خیلی نمی توان انتظار داشت که گل ها تا آخر شب سالم و سرحال مثل اول بمانند. البته برای این کارمی توانید از گل های مصنوعی که شبیه گل های طبیعی بوده و فقط کمی گران تر هستند برای گل آرایی ماشین عروس خود استفاده کننید.

 

 

مطالب بیشتر :

ایده های جذاب برای گل آرایی ماشین عروس

کاربرد اجاره خودرو در فصل سرد زمستان