شما کدام را ترجیح می دهید؟ اجاره خودرو یا خرید آن

اجاره خودرو یا خرید خودرو   اجاره اتومبیل یک جایگزین برای خرید ماشین است. با اجاره ماشین و یا حتی اجاره ماشین با رانند...

اجاره خودرو یا خرید خودرو

اجاره اتومبیل یک جایگزین برای خرید ماشین است. با اجاره ماشین و یا حتی اجاره ماشین با راننده می توانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید ، به ویژه اگر از ماشین به طور منظم استفاده نمی کنید. علاوه بر این ممکن است بتوانید گاهی اوقات و برای مراسم خاص ماشین تشریفات اجاره کنید و اکثریت زمان کارهای خود  را با یک ماشین اقتصادی با قیمت کمتر ولی  معتبر انجام دهید. اغلب اجاره اتومبیل به عنوان یک راه حل برای برخی از مشکلات نادیده گرفته می شود. با برنامه ریزی مناسب شما می توانید با اجاره یک ماشین به طور قابل توجهی صرفه جویی کنید ... در اینجا پنج مورد  که شما باید اجاره به جای خرید ماشین را در نظر بگیرید.

اجاره ماشین در شهرهای بزرگ

اگر شما در یک شهر بزرگ با حمل و نقل عمومی خوب زندگی می کنید، نیازی به خرید یک ماشین ندارید شما می توانید نیازهای روزانه خود را  در داخل شهر از طریق حمل و نقل عمومی برطرف کنید در واقع این ممکن است سریعتر از تلاش برای رانندگی  با خودرو در تمام این ترافیک وبعد از آن خستگی باشد. اگر یک سفر جاده ای را برنامه ریزی کنید یا یک ماشین برای یک روز اجاره لازم دارید ان هم برای یک بار در ماه اجاره ماشین ارزان تر از پرداخت هزینه بیمه اتومبیل و هزینه های پارکینگ داشتن یک ماشین در شهر  میباشد. اگر هزینه فضای پارک ماشین را اضافه کنید علاوه بر اجاره و هزینه پارکینگ در محل کار، ممکن است حس مالکیت یک خودرو را نداشته باشید.

بعلاوه اگر نخواهید از حمل و نقل عمومی استفاده کنید ودلتان بخواهد حس داشتن یک ماشین و مالکیت یک خودرو حتی یک خودروی لوکس را امتحان کنید اجاره ماشین می تواند پیشنهادی مناسب و مقرون به صرفه برای شما باشد زیرا ممکن است شما قدرت خرید همان ماشین لوکس را نداشته باشید.

برنامه ریزی سفر جاده ای

اغلب مردم وقتی قصد مسافرت دارند به مسافرت جاده ای با ماشین اجاره و مسافرت و حمل و نقل با هواپیما فکر می کنند . با این حال، فکر کردن به اجاره ماشین و مسافرت جاده ای  ممکن است ایده خوبی باشد اگر شما یک ماشین نداشته باشید و یا اگر اتومبیل شما امن نیست و یا بیمه ندارد و شما با اجاره ماشین می توانید از استهلاک خودرو خود کم کنید به علاوه شرکت در همه موارد از تصادف  گرفته تا موارد دیگر از شما پشتیبانی خواهد کرد.
اگر یک ماشین قدیمی دارید، ممکن است اجاره ماشین تصمیم مناسبی باشد. حتی اگر خانواده پر جمعیت دارید و می خواهید با ماشین جدا به سمت مقصد حرکت کنید اجاره ون انتخاب بسیار عالی برای شما خواهد بود و حتما به کودکان و خانواده بیشتر خوش میگذرد.

کارهای اطراف شهر

 برای جابجایی یا حمل و نقل اقلام بزرگ زمان خوبی برای فکر کردن به اجاره ماشین است. اگر شما نمی توانید یک کامیون یا ماشین بزرگ برای قرض گرفتن پیدا کنید، شما همیشه می توانید یکی را اجاره کنید. در واقع شما می توانید هزینه را با دوستان خود تقسیم کنید اگر شما چندین نفر دارید که فقط یک یا دو مورد نیاز دارند، با هماهنگ کردن تلاش های خود می توانید همه پول را ذخیره کنید و به یکدیگر کمک کنید. تقسیم کردن هزینه  و وظایف ، گزینه خوبی برای این نوع جابجایی ها است.
هنگام اجاره یک ون یا کامیون در حال حرکت، می توانید با انتخاب یک گزینه کوچکتر و انجام چند سفر صرفه جویی کنید، اما اگر حرکتی کوتاه مدت را انجام می دهید و اگر پارکینگ در دسترس است میتوانید اینها را در نظر بگیرید.

مناسبت های خاص
 

برای موارد خاص، شما ممکن است در مورد خرید یک خودرو مدرن تر فکر کنید اگر شما در حال برنامه ریزی برای خواستگاری هستید و یا شما قصد شرکت در یک مراسم مجلل را دارید و ماشین شما نیز به بهتر دیده شدن شما کمک می کند ، اجاره ماشین برای روز می تواند پول شما را ذخیره کند. در حقیقت اجاره یک خودرو گاهی اوقات از سال به شما کمک میکند به جای خرید یک خودرو لوکس پول خود را ذخیره کید

تعطیلات

سرانجام اجاره اتومبیل می تواند تعطیلات شما را آسان تر کند. همیشه سرگرم کننده است که یک مدل جدید یا متفاوت را انتخاب کرده و در هنگام تعطیلات یک راننده آزمون پیشرفته داشته باشید. این می تواند به شما کمک کند که خرید عاقلانه انجام دهید، زمانی که تصمیم بگیرید زمان خرید ماشین است.
شما می توانید در این اجاره ها با سازمان های حرفه ای و یا انجمن های فارغ التحصیل، صرفه جویی کنید. شما همچنین می توانید از طریق یک وب سایت سعادت رنت یا بسته هتل و بلیط های هواپیمایی خود را برای پیدا کردن معاملات. اگر کمتر از 25 سال سن دارید، اجاره یک ماشین خیلی گرانتر است، بنابراین اگر فقط یکی از شما باشد، ممکن است بخواهید آن را فقط به نام یک نفر بفروشید.

عصر امروز عصر نیاز به خدمات موقت است. با توجه به افزایش جمعیت و گرانی خودرو ها مردم روی به استفاده از خدمات موقت از شرکت های خدماتی می باشند. خرید وسایل و نیاز ها خود بوجود آورنده ی هزینه های جدید برای تعمیر و نگه داری را ایجاد می کند.

دیدگاه شما

نتیجه فرمول: 46 + 7