اجاره ون با راننده برای مسافرت در فصل پاییز

اجاره ون با راننده

 

 پاییز یکی از بهترین فصل ها برای مسافرت و گشت و گذار در طبیعت ایران است. هنوز هم این فصل زیبا مهمان ما است از این رو فرصت را از دست ندهید و با خوانواده و دوستان خود به بکر ترین نقاط ایران سفر کنید. یکی از روش های مرسوم برای رفتن به مسافرت های دسته جمعی اجاره خودرو می باشد. در شرکت های مشغول به فعالیت در زمینه اجاره ماشین، بهترین و جدید ترین ماشین ها از برترین برند های روز دنیا جهت اجاره به متقاضیان ارائه می شوند. اگر می خواهید سفری دسته جمعی داشته باشید اجاره ون با راننده را به شما پیشنهاد می کنیم. در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر با مزایا، شرایط و ضوابط اجاره ون با راننده برای مسافرت و مقاصد بکر پاییزی ایران آشنا شوید.

 

مزایا اجاره ون با راننده برای مسافرت

اجاره ون با راننده به مراتب به صرفه تر از استفاده از چند خودرو شخصی می باشد. در واقع با اجاره ون در تمام طول مسیر می توانید در کنار همسفران تان باشید و لحظاتی خوش و به یاد ماندنی داشته باشید. اجاره ون با راننده هیچ مسئولیتی در رابطه با خودرو را برای شما به همراه نخواهد داشت از این رو در مسیر رفت و برگشت به مقصد، آرامش خاطر خواهید داشت.

 

شرایط اجاره ون با راننده برای مسافرت

شرایط و هزینه های اجاره ون با راننده در شرکت های فعال در زمینه ی اجاره خودرو بسته به تعداد روز درخواستی، بودجه و تعداد نفرات شما متفاوت می باشد، از این اگر قصد اجاره ون با راننده را دارید بهتر است به صورت حضوری به این شرکت ها مراجعه کنید و از هزینه ی دقیق اجاره ون مطلع شوید.

 

مقاصد پاییزی برای مسافرت با ون

روستای ابیانه:

روستای تاریخی ابیانه با قدمت 4000 ساله یکی از زیبا ترین مقاصد پاییزی پیشنهادی ما به شما عزیزان است. این روستا واقع در شمال غربی شهرستان نطنز است و از آب و هوایی بسیار مطلوب و بناهای تاریخی بی نظیری برخودار می باشد. ابیانه روستایی خوش آب و هوا با منظره ای بی نظر است. ساختار خانه های این روستا حلزونی است. این ساختار مربوط به سه دوره سلجوقیه، صفویه و قاجاریه می باشد. پوشیدن لباس های محلی ابیانه  هنوز میان مردم این روستا رواج دارد. زبان مردم روستای ابیانه، فارسی با لهجه خاص ابیانه ‏ای است.

شهر زیبای شیراز:

شهر شیراز یکی از زیبا ترین و دیدنی ترین شهر های ایران در فصل پاییز است. از اماکن دیدنی شهر شیراز می توان به باغ ارم، آرامگاه حافظ، عمارت شاپوری، حمام وکیل، باغ عفیف آباد، باغ دلگشای شیراز و تخت جمشید اشاره داشت.

استان کرمان:

استان کرمان یکی از زیبا ترین مناطق ایران است که بنا های تاریخی بسیاریرا در خود جای داده است. باغ شاهزاده ماهان یکی از بکر ترین بناهای تاریخی کرمان است که فصل پاییز بسیار دیدنی و زیبا هستند.

قلعه الموت قزوین:

قلعه الموت یکی از زیبا ترین جاذبه های طبیعی استان قزوین است که در فصل پاییز بسیار دیدنی است. در نزدیکی این قلعه دریاچه ای به نام اوان نیز قرار گرفته است که بازدی دز آن نیز خالی از لطف نخواهد بود.

 

 

مطالب بیشتر :

با مکان های ناشناخته ایران آشنا شوید

تخت جمشید، از اشتباه معشوقه تا غرور به آتش کشیده شده