زمان ورود محصولات جدید ایران خودرو به بازار

ورود محصولات ایران خودرو و اجاره خودرو خودرو پژو 2008 با ظرفیت تولید هفت هزار دستگاه در هر سال در اخر سال 95 وارد بازار...

ورود محصولات ایران خودرو و اجاره خودرو

خودرو پژو 2008 با ظرفیت تولید هفت هزار دستگاه در هر سال در اخر سال 95 وارد بازار ایران خواهد شد. خودرو بعدی که با نام فیس لیفت تندر که قرار است جایگزین تندر 90 اتوماتیک باشد بهد از پژو 2008 وارد بازار ایران می شود و خودرو دنای اتوماتیک با موتور توربو و سانروف سال 95 وارد بازار می شود. مديرعامل کمپانی ايران خودرو_ پژو در گفت و گو با خبرنگاران بیان نمود : دومين محصول مشترك ايران خودرو و پژو خودرو 301 است كه با ظرفيت سالانه چهل هزاردستگاه اسفند ماه سال آينده عرضه خواهد شد.

شرکت اجاره خودرو سعادت رنت در نظر دارد در راستای افزایش ناوگان حمل و نقل خود ، اجاره ماشین بدون راننده و اجاره خودرو با راننده محصولات جدید گروه صنعتی ایران خودرو و سایپا را به ناوگان خود اضافه نماید. در مراسم افتتاح نمايشگاه ماشین در شهر مشهد، بهترین دستاورد براي صنعت خودروي کشور ايران را تحقق اولين سرمايه گذاري از کشور خارجي در صنعت خودرو در ايران، توجه به زیاد به ساخت داخل قطعات و رونق زیاد قطعه سازي، جابه جایی دانش روز طراحي ، توليد و توسعه محصول با پلتفرم هاي جديد عنوان كرد. در زمينه ساخت داخلي محصولات : محصول پژو 2008 با ساخت داخلی 20 درصد آغاز و ظرف يك سال به چهل درصد افزايش خواهد يافت. در قرارداد جديد با پژو فرانسه به صادرات بیست درصد محصولات تولیدی مشترك به خارج از کشور توجه ويژه شده است.

امیدوار هستیم به دلیل برنامه ریزی برای صادرات این محصولات ، خودروهای جدید دارای کیفیت بالایی باشند که بتوانیم در زمینه اجاره ماشین ایرانی و ارزان قیمت خودرو های به روزتر و با کیفیت تری در اختیار مشتریان قرار دهیم تا مشتریان ایرانی و توریست های خارجی شرکت سعادت رنت که معمولا این سبک خودرو ها را برای سفر های دورن شهری و برون شهری و تشریفات ( اجاره ماشین با راننده) و ماشین عروس با راننده در اختیار می گیرند رضایت کافی داشته باشند. مهم ترين بازار صادراتي كشورهاي همسايه می باشند و كشورهاي خاورميانه و بازارحوزه خليج فارس بازارهدف این محصولات هستند. تمامي قطعه سازان بايد تاييد يه ايكاپ را براي توليد قطعه كسب كنند، پژو متعهد شده که دانش طراحي قطعه را به قطعه سازان ايراني انتقال دهد.

 

خودروی جدید دنا

معاون بازاريابي و فروش کمپانی ايران خودرو نیز در نمايشگاه بين المللي خودرو شهر مشهد در جمع خبرنگاران از ورود دنای جدید به بازار خبر داد و گفت: خودرو دناي جديد با موتور توربو شارژ و همچنین مجهز به سانروف با قيمت كمتر از 50 ميليون تومان عرضه خواهد شد. با توجه به این قیمت اجاره روزانه خودرو دنا حدود 150 هزار تومان خواهد داشت که با توجه به ارزان ترین خودرو اتوماتیک بین ماشین های اجاره ای ارزان قیمت و تشریفاتی قیمت مناسبی دارد و می توان برای اجاره ماشین بدون محدودیت کیلومتر حدود 20% به قیمت کرایه ماشین بدون راننده آن اضافه می کردد.

در رتبه پایین تر قیمت اجاره ماشین می توان به اتومبیل های اجاره ای : اجاره 206 _ اجاره 405_ اجاره پرشیا _ اجاره 206 sd _ اجاره ماشین پراید و اجاره ماشین ولستر اشاره نمود.

 

عرضه تندر 90 فيس ليفت

اين خودروی جدید جايگزين تندر 90 اتومات فعلي مي شود. این خودرو که تقاضای کمی برای رنت خودرو داشت و بیشتر برای ترنسفر فرودگاهی و برای اجاره ماشین در فرودگاه مهرآباد و اجاره ماشین در فرودگاه امام خمینی از سوی موسسه کرایه اتومبیل سعادت رنت مورد استفاده قرار می گرفت. یک کارشناس ايران خودرو در تنظيم و كنترل بازار خودرو كشور گفت : هر محصولي كه متناسب با نياز مشتري بوده و قابليت رقابت داشته باشد، مي تواند در ايران خودرو توليد و عرضه شود که باعث تنوع بیشتری در کرایه خودرو در تهران و اجاره ماشین در کرج می شود و مشتریان می توانند حق انتخاب گسترده ای در رنت ماشین داشته باشند.

معاون بازاريابي و فروش کمپانی صنعتي ايران خودرو با رد ركود در بازار اتومبیل ایران گفت: فروش محصولات ايران خودرو از ابتداي سال تا حالا نسبت به سال 1394 پنجاه درصد افزایش داشته است. وي تاكيد كرد: فروش ايران خودرو در جهت جلب رضایت و جذب مشتريان تغيير كرده و این شرکت عرضه هيچ يك از محصولات را به بازار محدود نكرده است. ‌ يكي از هدف های ايران خودرو در اين نمايشگاه ارزيابي نظر مشتريان نسبت به محصولات ايكاپ و استفاده از نظرات مشتريان در طراحي اولیه و توليد خودرو است البته مشتریان عزیز می توانند با رزرو خودرو و کرایه این محصول و دیگر محصولات شرکت ایران خودرو این خودرو را قبل از خرید تست نمایند و قبل از خرید قطعی آن از سواری مطلع شوند. پيش فروش ماشین كپچر با زمان تحويل در بهمن و اسفند 1395 آغاز شده است. وي از عرضه گراندويتاراي جديد خبر داد و گفت: محصول پژو 207 جديد كه داخلي سازي شده نيز به زودي عرضه خواهد شد برای اجاره ماشین کپچر و اجاره ماشین گراندویتارا و کرایه ماشین پژو 2008 مبایست تا پایان سال 1395 صبر نمود و امیدواریم برای اجاره ماشین در عید نوروز بتوانیم به مشتریان رنت خودرو عرضه نماییم.

تنوع در بازار خودروهای داخلی به نفع تولیدات داخلی خواهد بود و متقاضیان کمتر به سمت اتومبیل های خارجی می روند و نیازهایشان را با ماشین های داخلی برظرف می کنند. 

 

 

 

دیدگاه شما

نتیجه فرمول: 43 + 10