معرفی کمپانی پژو در بازار اجاره خودرو

معرفی کمپانی پژو در بازار اجاره خودرو

معرفی خودرو 206 در اجاره خودرو

اجاره خودرو پژو

پژو 206 به عنوان يكي از موفق ترين مدل هاي تاريخ پژو شناخته مي شود که در ایران طرفدارهای زیادی را داراست در حال حاظراجاره خودرو شرکت سعادت رنت در زمینه اجاره ماشین ایران و کرایه ماشین تهران از این برند فرانسوی استفاده میکند و از زمان معرفي به بازار تا سال 2013 بيش از شش ميليون دستگاه از آن به فروش رسيده است.

پژو 206 ثابت كرد كه بازار فروش موفقي در كل اروپا دارد. اين خودرو از سال 2001 تا 2003 توانست عنوان پرفروش ترين خودروي اروپا را به دست آوردو پس از این موفقیت وارد بازار ایران شد. همچنین یکی از خودروهای اجاره ای ارزان قیمت و پر طرفدار در بین شرکت های کرایه ماشین در ایران به حساب می آید. توریست هایی که برای دیدن مناظر دیدنی ایران و آثار باستانی ایران به این کشور سفر می نمایند با اجاره ماشین در ایران بدون محدودیت کیلومتر می توانند سفر خاطره انگیز و به یاد ماندنی را داشته باشند.

از ميان كليه مدل ها، مدل 1,4 ليتري فول آپشن مجهز به كيسه هوا، ترمز ضدقفل و ... پرفروش ترين بود اين خودرو در شش سال اول فروش، يكي از پنج خودروي جديد محبوب به شمار مي رفت.در کشورهای اروپایی نیز از این خودرو به عنوان بهترین خودرو در اجاره خودرو تهران یاد شده.

 

تقاضای اجاره خودرو ارزان برای توریست ها

 به دليل تقاضاي بالاي اين محصول، مدل هاي دست دوم اين خودرو نيز ارزش خود را در بازار فروش حفظ كردند.این خودرو نشان داده که در اجاره خودرو استحلاک کمتری نسبت به بقیه خودرو های داخلی دارد. توليد 206 در برخي كشورها با نام هاي 206 ، 206 پلاس و 207 آي كه تغييراتي ظاهري نسبت به 206 اوليه دارند همچنان ادامه دارد.

در کشور ایران نیز 206 و 207 موجود میباشد که این خودرو ها از کیفیت بالایی برخوردار است و در اجاره ماشین تهران بسیار پر طرفدار است.

 

ورود پژو 206 در سال 1380

شرکت کرایه ماشین سعادت رنت از سال 1385 ازین خودرو در زمینه اجاره خودرو با راننده در تهران و اجاره ماشین بدون راننده در ایران و ترانسفر فرودگاه امام خمینی و تاکسی فرودگاه استفاده می نمود.

 اين خودرو به خاطر چالاكي و قابليت هاي ديناميكي بالا، سازگاري با محيط زيست و مصرف سوخت پايين، قيمت مناسب و مطابقت با استانداردهاي روز جهان محبوبيت ويژه اي چه در ميان جوانان و چه در ميان خانواده ها که نیاز ماشین برای اجاره خودرو دارند به دست آورده است.

 در طراحي و توليد اين خودرو از آخرين دستاوردهاي فني و مهندسي دنيا استفاده شده است. علاوه بر اين، 206 در آزمون هاي چهار ستاره از پنج ستاره ايمني را به دست آورده است و تمامی این دستاورد ها این خودرو را تبدیل به یک خودرو محبوب برای کرایه ماشین کرده.

همچنین پژو 206 اس دي پنجمين و آخرين گونه از انواع مختلف خودرو 206 به شمار مي آيد که اين خودرو در ميان مدل هاي ديگر خانواده خود شامل 206 هاچ بك سه در و پنج در، كوپه روباز و استيشن به دليل برخورداري از صندوق عقب بزرگ و جادار، نقش خود را به عنوان يك خودروي خانوادگي در اجاره خودرو بدون راننده به صورت تمام عيار به خوبي ايفا مي كند. 206 اس دي در قسمت عقب فضاي زيادي را براي سرنشينان فراهم كرده و ايمني بالايي براي تمام مسافرانش به ارمغان مي آورد.

 براي مطابقت بيش تر 206 اس دي با شرايط خانواده ها، سيستم تعليق عقب آن دوباره طراحي و مهندسي شده است تا بيش ترين آسايش و رفاه براي سرنشينان فراهم شود از این رو این خودرو بسیار مناسب برای مسافرت در شرکت های اجاره خودرو است..

 

مطالب مرتبط:

car rental iran

iran rental car

rental iran

iran hire

The car rental industry in Iran

آشنایی با سیتروئن فرانسه

آشنایی با خودرو های فرانسه و ایران

خودرو های اجاره ای ساخت ایران

رابطه قیمت خودرو و افزایش اجاره ماشین تهران

تاکسی تشریفات

Iran car rental without driver

راهنمای اجاره خودرو بدون راننده

 

 

.