مکان های دیدنی تهران با اجاره ون ارزان

اجاره ون ارزان  

اجاره ون ارزان

 

خیلی از مردم از جاهای دیدنی شهر تهران مطلع نیستند من از نوشتن این مقاله در نظر دارم 2 مورد از این مکان ها را به شما معرفی کنم. تهران شهر بزرگی به حساب می آید و دارای مناطق پر بازدید زیادی می باشد که شرکت اجاره خودرو تهران بسیاری از این مناطق را به شما معرفی می کند. افرادی که قصد سفر به تهران را دارند می توانند از این مناطق تهران دیدن کنند.

پارک ژوراسیک تهران

حدود 40 سال پیش محققان فرانسوی اندکی از بقایای یک دایناسور رو در حوالی کرمان پیدا کرده و آن فسیل رو به سرعت به کشور خود (موزه تاریخ طبیعی پاریس انتقال دادندو تا قبل از افتتاح پارک ژوراسیک در تهران، این موجود منقرض شده فقط در لا به لای کتاب ها در میان تصاویر فیلم های سینمایی قابل مشاهده بود و با وجود این پارک در تهران بسیاری از مردم تهران یا شهرستان ها یا گردشگران میتوانند با اجاره ون ارزان از این مکان امن در محیطی جذاب دیدن فرمایند..
برای اولین بار در تهران، پارک ژوراسیک تهران (پارک دایناسورهای متحرک) محیطی مفرح و هیجان انگیز برای خانواده هابه خصوص کودکان و نوجوانان فراهم آورده که بازدید از آن رو به همه خانواده ها توصیه می کنیم تمام افراد میتوانند برای اینکه روز شادی را برای کودکان خود رقم بزنند. اگر برای بازدید از این پارک به ماشین احتیاج دارید میتوانید با اجاره ون تهران یا اجاره خودرو به راحتی از این مکان دیدن فرمایید.

مدرن پل طبیعت

پل طبیعت یک پل سه طبقه با معماری زیبا و پیاده رو که در تهران قرار داره و از مهرماه 1394 افتتاح شده. این پل با ظرافت هر چه تمامتر از عرض بزرگراه مدرس می گذره. طول این پل 300 متر بوده و سازه اش 2000پایه است.تمامی گردشگران با اجاره خودرو تهران میتوانند روز خوبی را در این پل داشته باشند. پل طبیعت بزرگ ترین پل پیاده رو ایران به حساب می اید. پل طبیعت زیر نظر شرکت نوسازی عباس آباد ساخته شده.پس از احداث این پل با این معماری فوق العاده  خیلی از گردشگران توانستند با اجاره خودرو تهران از این پل دیدن کنند.برای ساخت این پل 14000تقریبا  قطعه فولادی در ابعاد مختلف در ارتفاع 39 متری زمین برشکاری، سر هم و نصب شدهاز این رو این پل جلوهی زیادی را به شهر تهران داده .این پل سه نقطه در غرب بوستان آب و اتش در شرق طالقانی و بنادر را به هم وصل میکند .بسیاری از شرکت های بزرگ میتوانند با اجاره ون توریستی تهران و اجاره ون تشریفاتی از دیدن این پل لذت ببرند. پل طبیعت 7000 مترمربع مساحت دارد.این پل از آنجا که 2 طبیعت زیبا را به هم متصل میکند طبیعت نامگذاری شده شرکت سعادت رنت به شما پیشنهاد میکند حتما از این پل زیبا دیدن فرمایید.

دیدگاه شما

نتیجه فرمول: 39 + 3