اجاره خودرو چه مزایا و کاربردهایی دارد؟

کاربردهای اجاره خودرو مزایای اجاره اتومبیل از شرکت سعادت رنت 6 نمایندگی در نقاط مختلف ایران 15 تامین کننده کرایه اتومب...

کاربردهای اجاره خودرو

مزایای اجاره اتومبیل از شرکت سعادت رنت

6 نمایندگی در نقاط مختلف ایران 15 تامین کننده کرایه اتومبیل موتور رزرو 3 مرحله ی آسان طیف گسترده ای از وسایل نقلیه ارزش استثنایی نرخ پایین امکانات رایگان ویژه امنیت سیستم پرداخت آنلاین طیف گسترده ای از ارائه اجاره اتومبیل مستقر در فرودگاه دسترسی سعادت رنت اهمیت ارائه یک وب سایت در دسترس و قابل استفاده را برای تمامی گروه های کاربری، از جمله معلولان به رسمیت می شناسد. ما با بهترین عمل 'اصول طراحی گنجانیده شده اند در وب سایت و استانداردهای ایران و دستورالعمل هاقابل اعتماد ، اطمینان حاصل شود که این وب سایت می توان به طور موثر و به راحتی توسط همه استفاده شود. ما در حال حاضر در فاز اول یک فرایند مستمر برای بهبود عملکرد، قابلیت استفاده و در دسترس. تحقیقات و مطالعات اند برای کمک به اطمینان از این شیوه ای متمرکز بر کاربر توسعه انجام شده است.

اگر شما می خواهم به ما در بازخورد کار ما کمک نمایید و تجربه خود را از استفاده از سایت ما به اطلاع مدیریت این شرکت برسانید نظرات خود را به saadatrent@gmail.com ارسال نمایید.   جیولیانو پیساپیا، شهردار میلان اعلام کرد فیات، مانند دایملر، در این شهر خودرو کرایه می‌دهد. در اوضاع نامناسب اقتصادی این روزها فیات و دیگر خودروسازان اروپایی برای جذب علاقه‌مندان جوانی که توان خرید خودرو ندارند، در جست‌وجوی راه‌های تازه‌ای هستند که اجاره خودرو یکی از آنها است. دایملر در حال حاضر در تعدادی از شهرهای اروپا و همچنین چندین شهر در آمریکا و اروپا خودروی Smart ForTwo را اجاره می‌دهد.

فیات تایید کرده که در حال بررسی گزینه‌های مختلف برای اجاره خودروهایش است. فورد، تویوتا، فولکس واگن، رنو و پژو سیتروئن هم در حال حاضر چنین برنامه‌ای را در دست اجرا دارند. ناظران می‌گویند تعداد علاقه‌مندان به اجاره خودرو از دو میلیون و 300 هزار نفر فعلی تا سال 2020 به 26 میلیون نفر در سراسر جهان خواهد رسید این روزها کسب و کار خودروهای لوکس در بازار پیشرفت داشته است.

خودروهایی که علاوه بر خودنمایی در ویترین برخی نمایشگاه‌های اتومبیل، در اتوبان‌های شهر هم مشاهده می‌شوند. ممکن است از بقیه خودروهای لوکسی که در خیابانها تردد می‌کند، هم لوکس تر باشد. اندرزگو، نیاوران، فرشته، پارک‌وی، سعادت‌آباد ، مرزداران و ایران زمین، چند سالی است که تبدیل به پاتوق لوکس‌سواران و آنهایی شده است که ‌گرانقیمت‌ترین ماشین‌ها را می‌رانند. این خودروها که امروز با قیمت خانه‌های لوکس برابری می‌کند، به ویترینی شبیه هستند که همه توان نگاه کردن به آن را ندارند و باید پذیرفت که امروز خیابان‌های شمال پایتخت، میزبان انواع و اقسام ماشین‌های روز دنیا با قیمت‌های میلیاردی است حتی آنگونه که برخی نمایشگاهداران خودرو می‌گویند، از برخی مدل‌هایی که در دنیا به عنوان گرانقیمت‌ترین خودروها از آنها یاد می‌شود و ممکن است تولید آنها کمتر از انگشتان دست هم باشد، در خیابانهای تهران و برخی کلانشهرها تردد می‌کنند و حتی آنگونه که برخی ادعا دارند از یک مدل خودرو از یک کمپانی معروف دنیا که تنها ده عدد تولید شده، 4 عدد روانه ایران شده است یکی دیگر از افرادی که در بازار اجاره اتومبیل های لوکس فعالیت دارد، در گفتگو با خبرنگار مهر می‌گوید: این روزها بسیاری از جوانان تمایل بسیاری به استفاده از خودروهای لوکس دارند، حتی برای یک روز هم که شده، حاضر هستند که هزینه کنند، با خودرو سفر بروند، عکس بگیرند یا به جلسات کاری خود بروند بنابراین سراغ ما می آیند و این روزها تب اجاره خودروهای وارداتی بالا گرفته است. او می گوید: فرهنگ ایرانیان گرایش زیادی به استفاده از خودروهای لوکس پیدا کرده است و بنابراین تمایل بسیاری برای اجاره این خودروها دارند، البته تعداد خانم‌هایی که درخواست خودروهایی با اجاره روزانه 200 تا 300 تومان دارند، بیشتر از آقایان متقاضی هستند، ولی به طور عموم جوانان با رنج سنی 25 تا 35 سال از خانم ها و 22 تا 40 سال از آقایان متقاضی اجاره روزانه اتومبیل های لوکس هستند.

این فعال بازار اجاره خودروهای لوکس می‌گوید: به طور متوسط هر هفته ده مشتری برای اجاره خودروهای لوکس مراجعه می‌کنند که از این تعداد، 10 درصد آنها خودروهایی همچون پورشه و مازراتی را طلب می‌کنند در حالی که بیشترین رنجی که مورد تقاضا است، تویوتا، سانتافه، یا جنسیس است که رنج قیمتی 200 تا 300 هزار تومان را دارند؛ البته اگر تعداد روزهایی که فرد متقاضی برای اجاره می‌خواهد، بالا رود، به تناسب قیمت هم پایین می‌آید. البته اجاره خودرو های ایرانی از قبیل اجاره خودرو پراید و اجاره خودرو 206 و اجاره ماشین پرشیا و انواع پژو و مگان و ماکسیما و دیگر خودرو ها نیز افزایش داشته است. نکته حائز اهمیت قیمت اجاره روزانه برخی از انواع این خودروها است، به نحوی که اجاره روزانه یک خودروی بنز یا پورشه، ممکن است با حقوق یک ماه و نیم یک کارمند برابری کند.

اجاره خودرو در تعطیلات

در هنگام مسافرت به خارج از شهر تهران ما می دانیم چقدربرایتان مهم است که به اکتشاف درراهها در رسیدن به مقصد خود داشته باشید و یک سفر با شکوه داشته باشید. به همین دلیل ما اجاره ماشین را به عنوان یک راه آسان به شما پیشنهاد می کنیم . با اجاره اتومبیل که شما می توانید با اعتماد به شرکت اجاره خودروسعادت رنت با یک ماشین ایمن و قابل اعتماد برای مدت زمان سفر خود را فراهم کنید و یک سفر جذاب داشته باشید.

اجاره خودرو در فرودگاه

اپراتورهای اجاره خودرو شرکت سعادت رنت برای راحتی شما در فرودگاه در دسترس هستند. و به راحتی متوانید یک خودرو سواری یا شاسی بلند و یا یک خودرو لوکس تشریفاتی و یک خودرو ایرانی اجاره نمایید.

اجاره اتومبیل در کشور ایران

با طیف گسترده ای از اتومبیل های موجود در فرودگاه و در شعبه های موجود در شهرهای بزرگ ایران با کرایه یک ماشین لوکس و یک سواری به سفر و کارهای شخصی خود رسیدگی نمایید. اجاره ماشین بدون راننده در دنيا ی امروزی به يک صنعت تبديل شده است و از آن به عنوان صنعت اجاره اتومبیل نام برده می شود.

اجاره خودرو يا رنت کار

اين صنعت به علت استقبال گسترده خصوصاً در آمريکا و اروپا در طول يک قرن موجب تشکيل تعدادی از موسسه های کرایه ماشین شده که برخي از آنها داراي تا 500 خودرو بوده و سرويسهاي متنوعي به مشتريان خود ارائه میشود. کشور ما هم در همین راستا همگام با کشور های دنیا پیش می رود صنعت اجاره اتومبیل در ایران قدمتی طولانی ندارد ولی توانسته در این مدت کم خود را با تمامی کشور های دنیا هم سطح نماید . در ایران بیش از 50 شرکت اجاره اتومبیل وجود دارد که این شرکت ها خدماتی متفاوت ارائه می نمایند.

حداقل مدت زمان اجاره ماشین

حداقل مدت اجاره یک روز است (اجاره ساعتی ممکن است در بعضی از شعبه ها وجود داشته باشد ) و عنوان یک دوره بیست و چهار ساعت تفسیر شده است. مجموعه خودرو و بازگشت که در داخل این دوره 24 ساعته گنجانده شده است. اجاره کمتر از بیست و چهار ساعت یک روز کامل حساب می گردد.

حداکثر مدت زمان اجاره خودرو

ما می توانیم رزرو برای حداکثر مدت اجاره دوازده ماه را بپذیریم. معمولاً شرکت و مؤسسات اجاره اتومبیل در نزدیکی فرودگاه و یا محدوده‌های پرتردد شهری قرار دارند تا مسافرین بتوانند به سهولت اتومبیل را اجاره کنند. شرکت سعادت رنت اماده ارائه این خدمات همچنین در کشورهایی مانند ترکیه ، دبی و مالزی به مسافرین محترم است. شما می توانید تنها با یک تماس از ایران برای دبی خودرو اجاره کنید. اجاره خودرو در دبی دارای شرایط بسیار آسان می باشد که تنها با در دست داشتن گواهینامه بین المللی، تصویر پاسپورت، تصویر ویزا و اصل گواهینامه ایرانی برایتان امکان پذیر است. هم اکنون خودرو اجاره ای مورد نظرتان را برای اجاره ماشین در دبی با کلیک به روی دکمه زیر رزرو کنید.

اجاره خودرو در دبی

 

سیاست مدیریت آسیب در کرایه خودروها

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیاست مدیریت آسیب در شهر های دیگر، لطفا به شرایط و ضوابط قابل اجرا در در شهر های تهران ، کرج ، قزوین، اصفهان، شیراز، رشت، ساری، ارومیه، تبریز مراجعه کنید. چه اتفاقی می افتد اگر شما باعث آسیب به خودرو در طول اجاره خودرو شوید؟ در اجاره ماشین حتی اگرکاملا با دقت رانندگی نمایید ممکن است چند حوادث اتفاق بیافتد موارد آسیب به خودرو استثنا هستند این مهم است که خودرو ای که اجاره می نمایید دارای بیمه بدنه و ثالث کامل باشید. اجرا خودرو یک سیاست مدیریت آسیب روشن است که چگونه شما برای هر گونه خسارت به وسیله نقلیه در طول اجاره خود را برای نسخه کامل از این سیاست، لطفا ضوابط و شرایط را ببینید.

لطفا توجه داشته باشید که بسته به نوع حفاظت شما برای اجاره ماشین، شما ممکن است مجبور به پرداخت خسارت افت قیمت بیمه باشید لذا شرایط و قوانین را مشاهده کنید. شناسایی خسارت شما در بازگشت خودرو اگر شما در زمان آسیب با عامل نماینده شناسایی زمانی که شما خودرو بازگشت، شما می توانید از آسیب با امضای بیانیه بازگشت از خودرو اذعان سپس شما را با یک فاکتور توصیف هزینه های تعمیر به علاوه هزینه های دولت برای درمان آسیب و بیحرکتی خودرو خواهد شد که به شما اتهام فراهم می کند. هزینه های تعمیر بسته به نوع آسیب آسیب های بدنه، آسیب غیر واقعی که می کند رانندگی ایمن خودرو تاثیر نمی گذارد، مانند خش. اثرات ضربه بر روی شیشه جلو اتومبیل، خش بر روی ضربه گیر: اتهامات بر اساس توصیه لیست قیمت موجود در هر ایستگاه ساخته شده است. بیشتر آسیب قابل توجهی خدشه استفاده از وسیله نقلیه و نیاز به حق توقف موقت دارد، از جمله آسیب بدنه یک کارشناس مستقل با توجه به گزارش کارشناس یا یک برآورد هزینه ساخته شده توسط یک گاراژ تمیرکار مجاز تعمیر مستقل ارزیابی و عنوان شده است. تصاویر از خسارات برآورد هزینه های تعمیر که متفاوت خواهد بود بسته به نوع آسیب به علاوه هزینه های متفرقه برای درمان آسیب و حق توقف خودرو به شما اعلام می گردد.

بن تخفیف 5% اجاره خودرو بدون راننده در خارج از تهران

شما هم میتوانید به راحتی در هر کشوری خودرو اجاره کنید و از تجربه یک سفر هیجان انگیز لذت ببرید شما میتوانید در فرودگاهها و شهرهای مهم دنیا خودرو خود را تحویل و در شهر و یا کشور دیگری آن را استرداد کنید. سعادت رنت 100 نقطه در دنیا برای تحویل خودرو دارد و فرودگاههای مهم از جمله فرودگاه دبی امارات ، فرودگاه فرانکفورت آلمان ، فرودگاه دوسلدورف آلمان ، فرودگاه فومیچینو رم ایتالیا ، فرودگاه مالپنزا میلان ایتالیا ، فرودگاه آتاتورک استانبول ترکیه ، فرودگاه پاریس فر انسه ، فرودگاه مونیخ آلمان از جمله نقاط مشهور میباشد که ایرانیان بیشترین نیاز اجاره خودرو دارند. تنوع خودروهای ناوگان شرکت سعادت رنت در کلیه کشورها از اقتصادی تا لوکس می باشد تجهیزات مورد نیاز سفر ازجمله نویگیشن ، صندلی بچه ، باربند و ..... قابل ارائه میباشد. پوشش بیمه ای کامل خودروها جهت اطمینان خاطر سفر قابل ارائه میباشد.

کلیه رزروهای شما با محدودیت کیلومتر می باشد. با اجاره خودرو می توانید هزینه های خود را کاهش داده و حتی پرداخت شما کمتر از استفاده از وسایل نقلیه عمومی تاکسی ، هواپیما و قطار در کشورهای دیگر خواهد شد.. جهت انجام رزرو و اجاره یک خودرو نیازی به ارائه هیچ گونه کارت اعتباری نمی باشد. فقط کافیست با واحد رزرواسیون سعادت رنت در ایستگاههای ایران تماس گرفته و به راحتی خودرو خود را رزرو نمایید. ارائه دهنده این تخفیفان شرکت بین المللی سعادت رنت می باشد که بصورت شبانه روزی میزبان شما می باشد و برای اطلاعات بیشتر فقط با شمار09123488515 تماس حاصل فرمایید. کلیه محاسبات ارزی و تسویه حساب فاکتورها در دفتر تهران صورت می پذیرد. در زمان تحویل و عودت خودرو نیاز به پرداخت هیچ مبلغی حتی علاوه بر مبلغ رزرو خود در کشور دیگر نداشته و تمامی محاسبات قبل و بعد رزرو در دفتر مرکزی شرکت سعادت رنت انجام می پذیرد. به طور مثال اگر یک کد تخفیف 5 درصدی داشته باشید و درخواست شما 7روز باشد. قیمت 7روز اجاره برای خودرویی درخواستی محاصبه می شود.. و یا برای اجاره یک خودرو اکسنت در دبی میبایست 590 درهم پرداخت نمایید و همچنین معادل 20 یورو هم از تخفیف استفاده نمایید که نهایتا شما 500 درهم پرداخت خواهید کرد یعنی روزی 72 درهم شرکت اجاره ماشین سعادت رنت خدمات اجاره خودرو داخل ایران را با تخفیف 15% نیز ارائه میدهد که برای خرید کوپن این تخفیف به آگهی مربوطه در سایت تخفیفان مراجعه نمایید  

سیاست سپرده

هنگامی که شما در محل اجاره شرکت خودرو اجاره می کنید، از شما خواسته خواهد شد که یک سپرده برای اجاره خودرو در اختیار شرکت قرار دهید. مقدار سپرده خواهد شد بر روی کارت اعتباری خود را مجاز اما از حساب شما بدهکار نیست. این سپرده در نظر گرفته شده برای پوشش هزینه های اجاره اضافی. لطفا توجه داشته باشید که این سیاست قابل استفاده برای اجاره ماشین در کشورهای دیگر نیز می باشد.

جایگاه کسب و کارهای خودروی اجاره ای در صنعت گردشگری

اکثر سفرها در جهان با استفاده از خودرو صورت می گیرد. در ایالات متحده سفر با خودرو از صنعت گردشگری جدایی ناپذیر است؛ بطوری که حجم عظیمی از سفرهای داخلی و خارجی و شخصی در این کشور با خودرو و کامیون و خودروهای تفریحی یا کاروانی و خودروهای اجاره ای انجام می شود. مقرون به صرفه بودن، انعطاف و راحتی خودروو ها سبب شده که سفر با خودرو به محبوب ترین روش حمل و نقل در جهان تبدیل شود. از آنجائیکه روند خرید خودرو رو به افزایش است، این نوع از حمل و نقل (با وسایل نقلیه موتوری) در دهه های آتی همچنان روش غالب سفر خواهد بود. بی تردید حجم عظیمی از جابجایی بین شهری مسافران توسط خودرو انجام می شود. آمار نشان می دهد که این موضوع روند غالب چند دهه گذشته بوده است.

بحران انرژی درسالهای گذشته (1979) باعث تغییر روند به سمت استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی شد اما این تغییر چندان بزرگ و در خور توجه نبود، با این همه به دلیل گستره وسیع استفاده از خودرو در سفر، حتی این تغییر اندک نیز می تواند موجب افزایش تعداد کسب و کار های مرتبط شود. نقش خودرو در صنعت گردشگری، پس از حوادثی چون حادثه 11 سپتامبر 2001، بسیار مهم شده است. شواهد حاکی از آن است که این روند به سمت تغییر استفاده از خودرو به جای استفاده از هواپیما و انتخاب مقصدهای نزدیک تر در حال تغییر است. پس از حادثه 11 سپتامبر ، سهم استفاده از خودرو و مسافرتهای شخصی ظرف مدت یکسال 2 درجه افزایش پیدا کرد و مسافران مقصدهای نزدیکتری را انتخاب کردند. سایر شواهد نیز نتایج مشابهی را نشان می دهد.

خودروهای اجاره ای

صنعت خودروهای اجارهای یکی از بخش های مهم مسافرت با خودرو است که رشد آن هم راستا یا حتی بیش تر از مسافرت هوایی بوده است. در عظمت کسب و کار خودروهای اجاره ای و تاثیر آنها در شکل گیری ترکیب سفر هیچ تردیدی نیست. مسافرت هوایی در برابر کسب و کار اجاره خودرو به نقد کشیده می شود؛ چرا که بخشی از درآمدهای فرودگاهی در ایالات متحده حاصل از اجاره خودروست. شرکت هرتز از رهبران بازار فرودگاهی است که در حدود 29درصد کسب و کارهای اجاره ای در فرودگاه را در اختیار دارد. بر اساس یافته های پژوهش مطالعات تجارت سفر در شماره سال 2007 نشریه اخبار کسب و کار گردشگری، صنعت اجاره خودرو درآمد ناخالصی حدود 25 میلیارد دلار به ارمغان آورده است. شرکت اجاره خودروی انترپرایز یکی از شگفتی های کسب و کار کرایه خودروست. این شرکت اجاره خصوصی بیشترین درآمد (9 میلیون دلار) را داشته است و 711 هزار خودرو از بزرگترین ناوگان خودروهای اجاره ای در ایالات متحده است. این شرکت جانشین شرکت بیمه شد و فعالیت خود را آغاز کرد و خودروهای اجاره ای را به کسانی که وسایل نقلیه شان سرقت شده یا در دست تعمیر است عرضه می کند. علاوه بر این بخش از بازار، انترپرایز فعالیتی جهانی نیز دارد و در تمام بازارهای کرایه خودرو حضوری فعال دارد. به هرحال فرودگاهها را چهار شرکت بزرگ هرتز و آویس و باجت و نشنال تحت نظارت دارند. شرکت انترپرایز خودروهای خود را در اختیار مشتریانی قرار می دهد که تلفنی درخواست خدمات می کنند. امروزه روش های ناوبری کامپیوتری در خدمت خودروهای کرایه ای در آمده است و پیش بینی می شود که جذابیت روزافزون داشته باشد و ذخیره کردن از طریق اینترنت رو به افزایش است. فعالیت بسیاری از روشهای کرایه خودرو بین المللی است و بصورت مجازی در مقصدهای گردشگری جهان به ارائه خدمات می پردازد. این شرکتها به خرید یا اجاره خودرو در سطوح گوناگون ملی یا بین المللی می پردازند. شرکت های نماینده این سازمانها عبارتند از شرکت کرایه خودروی آمریکا، اتویوروپ، شرکت بین المللی یوروپ کار، هرتز اینترنشنال، گروه کمول و اینتررنت.  

اجاره ماشین عروس

یکی از کاربردی ترین خدمات کرایه ماشین، مراسم های عروسی می باشد. اجاره خودرو های لوکس و تشریفاتی که توسط مجموعه سعادت رنت تزیین و گل آرایی می شوند، شبی خاطره انگیز را برای زوج های جوان به یادگار می گذارند. بوتیک گل آرایی سعادت رنت، با جدیدترین مدل های سال و گل های فصل، ماشین عروس شما را به زیباترین و شکیل ترین حالت ممکن طراحی می کند. اجاره ماشین عروس با بهترین قیمت را از ما بخواهید.

 

دیدگاه شما

نتیجه فرمول: 39 - 5