انواع مختلف ون های مدرن در صنعت اجاره ون

ون های لوکس در دنیای مدرن وسایل نقلیه و خودروها تنها وسیله ای برای حمل ونقل نیستند امروزه اجاره ماشین ها و اجاره ون تشر...

ون های لوکس

در دنیای مدرن وسایل نقلیه و خودروها تنها وسیله ای برای حمل ونقل نیستند امروزه اجاره ماشین ها و اجاره ون تشریفاتی می توانید سفرلوکس داشته باشید اجاره خودرو و اجاره ون به مراتب مقرون به صرفه تر از خرید خودرو می باشد. هیچ بخشی از خودروها یا وسایل تجاری سبک سطح انتخاب بالایی که خریداران ون‌های بزرگ پیش‌ رو دارند را ارائه نمی‌کنند. البته این سطح بالای انتخاب لزوماً محدود به انتخاب از میان مدل‌های مختلف ون‌های بزرگ ساخت شرکت‌های گوناگون نیست بلکه این انتخاب در مواردی شامل استایل بدنه، ابعاد، ظرفیت بارگیری، پیشرانه، گیربکس، مشخصات و تجهیزات سفارشی صورت می‌گیرد که تمامی آن‌ها در ون‌های بزرگ وجود دارند. البته این امر می‌توان گیج‌کننده باشد اما این بدان معنی است که مشتریان می‌توانند یک ون بزرگ که کاملاً مناسب نیازهای کارشان است را اجاره کنند برخی از شرکت ها اجاره ون ارزان این امکانات را به راحتی در اختیارتان قرار می دهند؛ بنابراین ممکن است آن‌ها فقط نیاز به کمی راهنمایی برای پیدا کردن بهترین اجاره ون با راننده در بازار داشته باشند؛ به همین دلیل تصمیم داریم در این مطلب بهترین ون‌های بزرگ سال 2017 را معرفی کنیم.

 

ون های بزرگ

ون‌های بزرگ برای اجاره مانند اجاره ون بنز در هر نوعی که باشند مثل نمونهٔ استاندارد با فاصلهٔ محوری کوتاه و ظرفیت بار یک‌تن یا مدل فاصله محوری کشیدهٔ سقف بلند با ظرفیت 3.5 تن یا ون سقف بلند با تعدادی صندلی برای حمل سرنشین و یا نمونه‌هایی با درهای کشویی یا مجهز به سیستم چهارچرخ محرک، ستون فقرات بازار خودروهای تجاری بریتانیا را تشکیل می‌دهند. در این بازار برای ترددهای کوتاه شهری، سفرهای مسافت طولانی، استفاده‌های چندمنظوره، حمل ابزار شغل‌های مختلف و، یک ون بزرگ وجود دارد. به همین دلیل، بخش ون‌های بزرگ، بازار شلوغی است که در آن ون‌های نام‌آشنا و معروفی مثل فورد ترانزیت، مرسدس بنز اسپرینتر، فولکس‌واگن کرافتر و اوپل موانو حضور دارند و برای جلب خریدار بیشتر باهم رقابت می‌کنند. همچنین در این بخش، خودروسازان به‌منظور کاهش هزینه‌های توسعه و تولید، به‌صورت مشترک ون‌هایی را تولید می‌کنند و در اصل ون یکسانی را با برندهای متفاوت به بازار عرضه می‌کنند. یکی از نمونه‌های چنین کاری، اوپل، رنو و نیسان هستند که از پلت‌فرم یکسانی برای ساخت ون‌های موانو، مَستر و NV400 استفاده می‌کنند درحالی‌که پژو باکسر، سیتروئن جامپر و فیات دوکاتو نیز اساساً یکسان هستند.

البته در این مطلب فقط به بررسی ون‌های بزرگ پرداخته‌ایم درحالی‌که در بازار، ون‌های متوسط و ون‌های کامپکت هم حضور دارند ولی ما در اینجا فقط به بزرگ‌ترین وسایل تجاری سبک بازار تمرکز کرده‌ایم و برای انتخاب بهترین نمونه‌ها از بین آن‌ها عواملی کلیدی مانند اقتصادی بودن، هزینه‌های نگهداری، مشخصات فنی، انعطاف‌پذیری و البته راحتی راننده را در نظر داشته‌ایم. بدین ترتیب پس از بررسی این عوامل، بهترین ون‌های بزرگ بازار در سال 2017 را برگزیده‌ایم که به شرح زیرند:

 

نمونه ون ها

1- فولکس‌واگن کرافتر

2- فورد ترانزیت                                

3- مرسدس بنز اسپرینتر

4- اوپل موانو/رنو مستر/نیسان NV400

5-ایویکو دیلی

 

یکی از تازه ترین خودروهای ون ساخت شرکت مرسدس حالا به یک خودروی فوق لوکسی تبدیل شده که فضای داخل آن دسته کمی از یک جت شخصی فوق مدرن ندارد.  خودروی ون Sprinter در زمره به روزترین ون های تولید شده در جهان قرار می گیرد که می توان با آن هر جاده ای را پیمود.  این خودرو که توسط شرکت خودروسازی مرسدس بنز طراحی و ساخته شده است حالا در اختیار شرکت Senzati بریتانیا قرار گرفته است.
طراحان و مهندسان خوش ذوق این شرکت نیز با بهره گیری از تازه ترین فناوری های روز ارتقای خودرو، نه تنها از نظر ظاهری تغییراتی در آن ایجاد کرده اند بلکه از آن مهمتر به سراغ فضای داخل رفته و با انجام دگرگونی های دیدنی، آن را به یک جت شخصی فوق مدرن تبدیل کرده اند.

 

معرفی ون فوق لوکس مرسدس بنز

تغییرات و به روزرسانی ها در این خودرو گسترده است. از صندلی ها گرفته تا سیستم کامل صوتی و تصویری و سرویس بهداشتی، همه چیز حکایت از خلق محصول جدیدی به نام Jet Sprinter داردمشتریانی که به خرید این خودروی ارتقایافته علاقمند باشند می توانند مدل مورد نظر خود را با توجه به نیازهایی که دارند به شرکت Senzati داده و پس از چند روز خودروی متحول شده خود را دریافت کنند.
 


معرفی ون فوق لوکس مرسدس بنز

این شرکت بر اساس طرح های مختلف، صندلی ها را در ردیف ها و مدلهای متنوعی در خودرو جاسازی می کند به طوریکه امکان نصب تا 8 صندلی در آن وجود دارد. حتی در یک مدل تصاویری دیده می شود که میز کار نیز در آن تعبیه شده استدر برخی مدلها نه تنها سرویس بهداشتی، بلکه تخت خوابی کوچک نیز در نظر گرفته شده است 

 

ویژگی ون مرسدس بنز

 یکی از ویژگیهای خاص این خودرو سرمایش و گرمایش مجزا برای هر صندلی است در یکی از طرحهای داخل این خودرو، امکان تعبیه آشپرخانه ای کوچک نیز در نظر گرفته شده است. یخچال، سیستم کنترل جریان هوای داخل و نورپردازی مجزا برای هر صندلی از دیگر ویژگیهای خاص این محصول جدید به شمار می آیندهر صندلی پورت USB و اتصالات HDMI خاص خود را دارد. در جت جدید مرسدس بنز که توسط Senzati ارایه شده سیستم سینمای خانگی نیز به چشم می خورد. در عین حال کنسول PlayStation، پخش کننده Blu-ray، رادیوی دیجیتالی، اینترنت پرسرعت برای سیستم های همراه نیز از دیگر امکانات غیرقابل چشم پوشی این خودروی ون استقیمت این خودرو از 317 هزار دلار آغاز می شود

دیدگاه شما

نتیجه فرمول: 35 - 25