4 خودرو اقتصادی ایرانی برای اجاره

4 خودرو ارزان برای اجاره اجاره خودرو اجاره ماشین اجاره خودرو ارزان امروزه اجاره خودرو به همراه راننده یا بدون راننده بس...

4 خودرو ارزان برای اجاره

 امروزه اجاره خودرو به همراه راننده یا بدون راننده بسیار مورد استقبال افراد جامعه قرار گرفته است چراکه برای انجام امور اداری، مسافرت های جاده ای، تور های مسافرتی، گشت و گذار در سطح شهر و... استفاده از خودرو های اجاره ای به مراتب به صرفه تر از استفاده از خودرو های شخصی می باشد. در دنیای اجاره خودرو، گروهی از خودرو ها نسبت به دیگر مدل ها، اقتصادی تر و به صرفه تر هستند ابر همین اساس تصمیم داریم در این مبحث به بررسی 4 مورد از اقتصادی ترین خودرو های اجاره ای بپردازیم لذا با ما مراه باشید.

اجاره خودرو سمند ال ایکس

سمند ال ایکس یکی از خودرو های اقتصادی و کاربردی تولید داخل جهت اجاره برای خانواده ها می باشد. از ویژگی ها و امکانات رفاهی آن می توان به مصرف سوخت پایین، کیسه هوا برای دو سرنشین جلو اتومبیل، فرمان تلسکوپی، آینه ها و شیشه های برقی، سیستم ترمز ای بی اس و ای بی دی، دسترسی به صندوق عقب از داخل خودرو، سیستم ضد سرقت و امکان تنظیم ارتفاع صندلی راننده اشاره داشت.

اجاره خودرو پژو 206

خودرو پژو 206 یکی از موفق ترین اتومبیل های تولید شده در تاریخ خودرو سازی در زمینه طراحی می باشد. این خودرو به دلیل شتاب بالا، مصرف پایین و سازگاری با حیط زیست یکی از اقتصادی ترین و پرطرفدار ترین اتومبیل ها در میان خانواده ها و جوانان است. از ویژگی ها و امکانات رفاهی این اتومبیل پر طرفدار می توان به سیستم ترمز ای بی اس، کیسه هوا راننده و سرنشین جلو، تنظیم ارتفاع کمربند های جلو، سیستم ضد سرقت، فرمان هیدرولیك و امکان تنظیم ارتفاع صندلی راننده اشاره داشت. اجاره پژو 206 جزو خودروهای اقتصادی شرکت های رنتکار محسوب می شود.

اجاره خودرو پژو پارس

خودور پژو پارس یکی از خودرو های با کیفیت و پر طرفدار خودرو های موجود در بازار ایران است که گزینه ای مناسب برای اجاره خودرو اقتصادی به شمار می رود. از جمله امکانات این خودرو می توان به سیستم کنترل ضبط ماشین رو فرمان، فرمان تلسکوپی با قابلیت تنظیم ارتفاع، فضای باز صندوق عقب( مناسب برای مسافرت )، ایمنی بالا، سیستم ترمز ای بی اس، کیسه هوا برای سرنشینان جلو اتومبیل، امکان تنظیم برقی قسمت پشتی صندلی ها و سنسور دنده عقب اشاره داشت.

اجاره خودرو ال 90

خودرو ال 90 یا تندر 90 بر اساس گفته بسیاری از کارشناسان خودرو، یکی از موفق ترین خودرو های تولید شده توسط شرکت رنو از لحاظ نوع علمکرد می باشد. خودرو ال 90 در بدو ورود به بازار ایران با استقبال قابل توجهی روبه رو شد و نظر بسیاری از علاقه مندان ا به خود جلب کرد. از ویژگی ها و امکانات رفاهی ال 90 می توان به مصرف سوخت و استهلاک پایین ، امنیت بالا ( کسب 3 ستاره ایمنی از Euro NCAP )، کیسه هوا برای سرنشینان جلو اتومبیل، آینه های برقی و مجهز به سیستم گرمکن، سیستم ضد سرقت، امکان تنظیم ارتفاع صندلی راننده و امکان تنظیم ارتفاع چرخ ها جلو از داخل اتومبیل اشاره داشت.

دیدگاه شما

نتیجه فرمول: 43 - 8