VAN RENTAL IN TEHRAN

پنج راه مفید برای لذت بردن از مسافرت

A از تک تک لحظات سفر لذت ببرید

هنگامی که به جایی سفر میکنیم از وقتی که سفر شروع میشود راجع به تمامی چیزهای سفر یاد داشت بر دارید ولی این را در نظر بگیرید که چون شدت هیجان شما بیش از حد است فقط میتوانید راجع به چیزها یی یادداشت کنید که در ابتدای سفر دیده اید من خودم وقتی سفر میروم در ابتدا راجع به تاکسی چراغ قرمز اجاره ماشین اجاره ون نوشتن این مطالب باعث میشود که بعدا با خواندن این مطالب لذت ببرید.

 

B فرصت را از دست ندهید و مانند یک توریست رفتار کنید

اگر برای اولین بار به یک شهر سفر میکنید چه در داخل کشور چه در خارج از کشور سعی داشته باشید یک سری اطلاعات در باره ی این شهر کسب کنید به عنوان مثال وقتی من به همراه دوستانم به شهر استانبول سفر کردیم یک تور گردشگری به همراه اجاره ون دربستی گرفتیم و یک تور چند ساعته به ما بسیار کمک کرد که این شهر را بیشتر بشناسیم و لذت بیشتری ببریم.وقتی به یک شهر در خارج از کشور میروید از پرسیدن آدرس خجالت نکشید.

 

C استفاده از بروشور و دفترچه راهنما

با مجله ها و دفترچه های مسافرتی ارتباط برقرار کنید و به آنها بی اعتماد نباشید کسی که این مقاله ها را نوشته سعی دارد به شما کمک کند که مطالب ارزنده ای را به شما آموزش دهد وقتی به استانبول سفر کردم نیاز زیادی به خودرو داشتیم که کمک حال ما باشد در یکی از مجله ها تبلیغ اجاره خودرو را دیدم و با یک تماس به چیزی که میخواستم رسیدم یا من از کجا میدانستم رستوران های با کیفیت استانبول کجاست.

ناوگان کرایه ون و اجاره اتوبوس دربستی سعادت دارای یک پکیج کامل از بروشور و دفتر چه های راهنمای مسافران می باشد که می توانید از آن ها در هنگام سفر استفاده نمایید.

 

D کنجکاو باشید

سفری که در آن هیجان وجود ندارد اصلا جذاب نیست سعی کنید ماجراجویی کنید غذاهایی را امتحان کنید که تا حالا نخوردید به کارهایی را انجام دهید که تا حالا نکردید من اولین جایی که به شما پیشنهاد میکنم شهر بازی شهر های بزرگ که جایی پر از هیجان به شمار می آید یا آبتنی و کنسرت های بزرگ.

 

E رستوران ها و غذا های محلی

یکی از لذت های همگانی لذت خوردن غذای محلی هر شهر است شما وقتی که به جایی سفر میکنید نیاز دارید 3 وعده غذا در روز بخورید پس از هر وعده استفاده کنید برای لذت بیشتر معمولا شهر ها ی مختلف برای خودشان غذای مربوط به شهر خودشان را دارند مثلا غذا های ایرانی سنتی زیادی وجود دارد مر دم شمال غذا هایی مثل کته کباب یا میرزا قاسمی دارن مردم جنوب قلیه ماهی و ... دارند خوردن تمام این غذا ها باعث این خواهد شد که لذت زیادی از سفر خود ببرید

امید دارم کمک کرده باشم شما بتوانید حداقل با این 5 نکته حتی شده 1 ساعت از سفر خودتان لذت کافی را ببرید.

 

 

منابع :

  / iran car rentaltrip to iran

https://www.tripadvisor.com

 

مطالب مرتبط:

مکان های دیدنی تهران با اجاره ون دربستی

اجاره ون تشریفاتی

Travel to Iran

اجاره اتوبوس

سفر چند روزه با اجاره ون دربستی

اجاره ون دربستی