شرایط اجاره خودرو برای فیلم برداری و تیزرهای تبلیغاتی

اجاره خودرو، برای ساخت و فیلم برداری تیزر های تبلیغاتی امروزه یکی از گروه هایی که از خدمات اجاره خودرو استفاده می کنند،...

اجاره خودرو، برای ساخت و فیلم برداری تیزر های تبلیغاتی

امروزه یکی از گروه هایی که از خدمات اجاره خودرو استفاده می کنند، گروه های فیلم برداری و تهیه کننده های فیلم ها هستند.

این دسته از متقاضیان شرکت های معتبر اجاره خودرو، برای ساخت و فیلم برداری تیزر های تبلیغاتی، فیلم های سینمایی و یا فیلم های کوتاه و سریال ها گاهی نیاز به اجاره ماشین پیدا می کنند و به دنبال این خدمات می گردند. هم چنین اشخاصی که قصد انجام پروژه های فیلم برداری و عکس برداری را دارند نیز جز این دسته اشخاص قرار می گیرند.

تهیه کنندگان بیشتر برای فیلم های صنعتی، اکشن و یا فیلم هایی که در آن ها می خواهند از ماشن های لوکس، مدل بالا و یا تشریفاتی استفاده کنند، به اجاره خودرو برای فیلم برداری رو می آورند.

اجاره خودرو برای فیلم برداری

اجاره خودرو برای فیلم برداری با راننده یا بدون راننده؟

تمامی شرکت های معتبر اجاره خودرو شرایط تقریبا یکسانی برای اجاره خودرو بدون راننده و با راننده به مشتریان خود ارائه می دهنند.

به همین دلیل تنها سوالی که ممکن است برای تهیه کنندگانی که به فکر اجاره خودرو برای فیلم برداری هستند، پیش بیاید این است که اجاره ماشین با راننده برایشان از لحاظ هزینه و دیگر موارد به صرفه تر است یا بدون راننده؟

شرایطی که برای اجاره خودرو بدون راننده وجود دارند این است که فردی که قصد اجاره ماشین را دارد باید مدارک مورد نیاز برای اجاره خودرو از جمله چک و یا سفته به عنوان ضمانت ارائه دهند.

هم چنین شرکت های اجاره خودرو، ماشین بدون راننده را برای 3 روز کمتر اجاره نمی دهند. به همین دلیل برای سازندگان فیلم هایی که تنها چند ساعت در روز نیاز به خودرو برای فیلم و عکس برداری دارند، این مورد اصلا مقرون به صرفه نیست.

در ادامه به بررسی شرایط اجاره خودرو برای فیلم برداری با راننده می پردازیم تا در آخر مقایسه ای از این دو گزینه داشته باشیم.

اجاره خودرو با راننده برای فیلم برداری

اجاره خودرو برای فیلم برداری

در صورت اجاره خودرو با راننده برای فیلم برداری، با مزیت های زیادی رو به رو می شوید از جمله این که:

*دیگر نیازی به ارائه چک یا سفته برای ضمانت اجاره خودرو ندارید و اگر هم مشکلاتی احتمالی از قبیل تصادف یا هر مورد دیگری پیش بیاید، مسئولیت آن با شرکت سازنده فیلم یا تیزر نبوده و راننده باید پاسخ گو باشد که این مورد هنگامی که خودروی گران قیمتی اجاره کرده باشید قابل توجه خواهد بود.

*می توانید برای هر چند ساعتی که نیاز دارید خودرو اجاره کنید و نیازی نیست خودرو را برای 3 روز به بالا کرایه کنید.

با در نظر گرفتن تمامی این موارد گفته شده، قطعا بهترین گزینه برای اجاره خودرو برای فیلم برداری، اجاره خودرو با راننده است.

البته همیشه استثناهایی هم وجود دارد، مثلا در فیلم یا مستندی که در حال ضبط است، حتما باید بازیگر پشت فرمان ماشین باشد. در این صورت اگر شرکت اجاره خودرویی که قرار است با آن ها همکاری داشته باشید، تحت شرایطی این موضوع را قبول کردند، می توانید این کار را انجام دهید. در غیر این صورت، تنها گزینه باقی مانده برای شما اجاره ماشین بدون راننده است.

دیدگاه شما

نتیجه فرمول: 36 + 9