مشکلات رانندگان اسنپ با اجاره دهندگان خودرو

مشکلات رانندگان اسنپ با اجاره دهندگان خودرو

اجاره ماشین برای اسنپ

اجاره خودرو جهت کار اسنپ تیتر خبری بسیاری از رسانه ها شده است. اگر سری به سایت های آگهی بزنید اجاره خودروبرای اسنپ توجه شما را جلب خواهد کرد. اما همان طور که هر شغلی برای خود دردسر آفرین است این کار نیز، رانندگان اسنپ و اجاره دهندگان را با مشکلاتی روبه رو کرده است. یکی از دردسرها مشکلات اسنپ با اجاره دهندگان خودرو بر سر قرارداده ها و ودیعه های پرداختی است. اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که خودرو نداشته و تصمیم دارید برای کار در اسنپ، خودرو اجاره کنید و یا حتی قصد اجاره خودرو برای سفر دارید تا انتها با ما همراه باشید.

مشکلات رانندگان اسنپ

مشکلات رانندگان اسنپ

 

خوشبختانه امروزه اسنپ و تاکسی های اینترنتی میان مردم ایران به خوبی جا افتاده است. خدمات این تاکسی های اینترنتی روزانه باعث جابه جایی هزاران نفر در داخل و خارج از شهر تهران می شود. اسنپ به عنوان یکی از آژانس های موبایلی که تسهیلات جذابی را برای جذب مشتریان خود در نظر گرفته است توانسته سهم بالایی از حمل و نقل درون شهری را از آن خود کند.

امروزه مشکلات رانندگان اسنپ دغدغه بسیاری از سایت های خبری شده است. وقتی پای درد و دل رانندگان اسنپ می نشینیم می توان نارضایتی بسیاری از آن ها را با گوش خود شنید. اولین موردی که از زبان رانندگان اسنپ می توان شنید محدودیتی است که این سرویس دهنده برای راننده در نظر گرفته است.

به گفته یکی از رانندگان اسنپ : در قراردادی که با شرکت اسنپ دارند، ذکر شده است که راننده تعهد میدهد تا پایان کار در این شرکت، نمی تواند با هیچ شرکت مشابهی در زمینه خدمات حمل و نقل و تاکسی های اینترنتی کار کرد و تنها باید با اسنپ کار کند. به گفته این راننده : زمانی که در اسنپ ثبت نام می کنیم شماره همراه ما در طول فعالیتمان در این سازمان چک می شود و اگر ببینند که ما به اپلیکیشن رقیب نیز وصل هستیم جریمه می شویم و به نوعی فعالیت راننده را نیز بلاک می کنند.

این در حالی است که رانندگانی که با اسنپ همکاری می کنند از مزایای کارمند رسمی این شرکت برخوردار نمی باشند و محدود کردن آنها برای همکاری با سایر اپلیکیشن ها کار قابل قبولی نیست.

برای مشاهده مشکلات رانندگان اسنپ می توانید به مقاله مربوط به   مشکلات اسنپ که ممکن است برای شما پیش بیاید مراجعه کنید .

 

اجاره خودرو برای اسنپ 

سهولت در استفاده و قیمت بسیار مقرون به صرفه اسنپ باعث شده که بسیاری از جابه جایی های روزانه با این اپلیکیشن صورت گیرد. همین استقبال بی نظیر نیز تعداد زیادی از مردم را به سوی کار در اسنپ کشانده است. به طوری که به عنوان شغل اصلی خود، آن را انتخاب کرده اند. اما با  تحولات و افزایشی که در قیمت خودرو در چند ماه گذاشته داشته ایم شاید خرید خودرو برای تعدادی از افراد امری سخت و دور از ذهن باشد. نوسانات ارز در بازار، باعث افزایش چشم گیری در قیمت خودرو شده است. این افزایش موجب شده افرادی که می خواهند در اسنپ کار کنند چون توانایی خرید خودرو نداشته، ماشین اجاره کنند. اگر جزو آن دسته افرادی هستید که برای تردد خود در تهران از اپلیکیشن اسنپ استفاده می کنید حتما پای در و دل رانندگان اسنپ نشسته اید. یکی از این مشکلات هزینه بالا  تعمیرات و اصطلاک خودرو است. 

این مشکل نیز مانند تمام مشکلات راه حل دارد. تمام این این شرایط دست به دست هم داده تا عده ای به فکر اجاره خودروهای خود به رانندگانی که در اسنپ کار می کنند، بی افتند. در سال های اخیر مشاغل زیادی ایجاد شده که هر کدام از آنها زاییده شرایطی است. یکی از این مشاغل اجاره خودرو است. اجاره ماشین برای کار اسنپ به یکی از شیوه های مناسب برای درآمد زایی افراد تبدیل شده است.

افرادی که به دلیل داشتن خودروهای متعدد توانسته درآمد قابل توجهی را برای خود کسب کنند. برخی از این آگهی دهندگان برای اجاره دادن خودروهای خود قرار داد و شرایط متفاوتی تایین می کنند. همین امر موجب به وجود آمدن مشکلات زیادی بین اجاره دهندگان و اجاره کنندگان خودرو پیش آمده است.

 

مشکلات رانندگان اسنپ با اجاره دهندگان خودرو

مشکلات رانندگان اسنپ

 

همانطور که در بسیاری از شغل ها مشکلاتی وجود دارد در این زمینه نیز مشکلاتی زیادی بین رانندگان اسنپ و اجاره دهندگان خودرو به وجود آمده است. برخی از اجاره دهندگان خودرو به منظور پیش آمدن خلافی ممکن، مبلغی را به عنوان پول پیش دریافت می‌کنند. برخی دیگر برای ایجاد بازار گرمی بیشتر در آگهی درج می‌کنند که ودیعه و پیش پرداخت و حق بیمه بدنه دریافت نمی‌شود و تنها داشتن حدال 4 الی 6 برگ چک برای اجاره یکسال کافی است.

 

مشکلات اجاره خودرو 

 

یکی از مهمترین مشکلات اجاره خودرو با رانندگان اسنپ بر سر ودیعه و پرداخت خسارت در زمان تصادف خودرو می باشد. در واقع شرکت های اجاره خودرو با دریافت هزینه های بالا از رانندگان اسنپ تنها به سود خود فکر کرده. اجاره بهای پراید این شرکت ها دست کمی از اجاره خانه ندارد! برای اینکه متوجه شوید این یک ادعا نیست کافی است با یکی از این شرکت ها تماس برقرار کنید. 

هزینه تعمیرات را چه کسی می‌دهد؟

یکی دیگر از مشکلات هزینه تعمیرات خودرو می باشد. خب این پرسش پیش می آید هزینه تعمیرات به عهده مستأجر است یا اجاره دهنده؟ این افراد در جواب این سوال می گویند که خودروهایی که اجاره داده می شوند جزو خودروهای صفر بوده و نیازی به تعمیر ندارند و اگر خودرویی نیز به تعمیرات نیاز داشته باشد، تمام هزینه ها بر عهده خودمان می باشد. اما شنیده ها حاکی از این است، زمانی که خودرو را از اجاره کننده تحویل می گیرند، هزینه تعمیرات را از آنها طلب کرده و به همین بهانه نیز در بعضی مواقع تمام هزینه های تعمیرات و استهلاک خودرو را نیزدریافت می کنند.

 

اجاره پراید برای اسنپ

اجاره پراید برای کار در اسنپ

 

به تازگی آگهی اجاره خودروهایی مانند پراید و تیبا به صورت هفتگی یا ماهیانه در سایت های آگهی پذیر مانند دیوار به چشم می خورد. خودروهای پرایدی که با اجاره بهایی حدود یک میلیون کرایه داده می‌شوند. البته خودرو پراید در بین رانندگان اسنپ بسیار پرکاربرد است. جالب است بدانید که در بین این خودروها پرایدهایی وجود دارند که به دلیل داشتن طرح ترافیک، با قیمتی تا 6‌میلیون تومان در ماه اجاره داده می‌شوند.

 رانندگان اسنپ در مورد این موضوع می گویند که؛ درست است که پراید به دلیل افزایش روند صعودی زیادی را طی کرده است اما هنوز ارج و غرب خود را از دست نداده است. اما رانندگان اسنپ باید بدانند که در آمد تاکسی های آنلاین آنقدرها نیست که بخواهند اجاره ای به اندازه ارزش اجاره یک خانه بپردازند.

 

رانندگان اسنپ اجاره خودرو پراید برای کارجهت کار در این اپلیکیشن را جوکی خنده دار می دانند. زیرا قیمت بالای اجاره خودرو و مشکلات به وجود آمده بین رانندگان و اجاره دهندگان این امر را به جوکی خنده دار تبدیل کرده است.

 

 اجاره خودرو برای کار در اسنپ 

با توجه به مشکلاتی که در بالا به آن اشاره شد بدون شک اجاره خودرو از این افراد یک ریسک بزرگ است. پس به جای اجاره خودرو از افرادی که نمی توان به آنها اعتماد کرد از شرکت های رنت خودرو معتبر، خودرو مورد نیاز خود را دریافت کنید. یکی از خدماتی که به تازگی از سوی شرکت های اجاره ماشین به مردم ارائه می شود، اجاره خودرو به رانندگان اسنپ می باشد. این شرکت ها به دلیل اینکه مردم توان خرید خود را از دست داده‌اند، اجاره ماشین را به افرادی که می خواهند در اسنپ کار کنند جزو برنامه های خود قرار داده اند. سعادت رنت به عنوان یکی از معتبرترین موسسات اجاره دهنده خودروهای داخلی و خارجی در این راستا خدمات ارزنده ای در اختیار مشتریان خود قرار داده است.

اجاره ماشین جهت کار در اسنپ یکی از این خدمات می باشد که به دو صورت اجاره روزانه و اجاره بلند مدت در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. اگر راننده اسنپ هستید و یا اینکه خودرویی برای کار در اسنپ ندارید می توانید با اجاره ماشین پراید یا تیبا از شرکت سعادت رنت برای کاهش هزینه های جانبی خود استفاده کنید.

 

شرایط اجاره ماشین برای کار در اسنپ

اجاره ماشین برای کار در اسنپ دارای شرایط مخصوص به خود است که با تماس با شرکت سعادت رنت می توانید از آن مطلع شوید. در واقع شرکت برای اجاره دادن ماشین برای اسنپ شرایطی را در نظر گرفته است. اجاره خودرو دارای دو شرایط به صورت بلند مدت و روزانه است. در زیر به مواردی از آن اشاره شده است اما اگر به فکر کرایه ماشین برای کار در اسنپ هستید باید با شرکت تماس گرفته.

 

شرایط اجاره خودرو بلند مدت

برای اجاره خودرو چند روزه شرکت سعادت رنت این شرایط را برای مشتریان خود در نظر گرفته است :

  • مدارک منزل
  • چک یا سفته
  • تسویه هفتگی با شرکت

 

در اجاره خودرو روزانه تمام هزینه های فنی پای خود اجاره کننده می باشد و شرکت در این رابطه هیچ هزینه را متقبل نمی شود.

 

شرکت سعادت رنت با سابقه ای چندین ساله در ارائه رنت خودرو همواره به فکر امنیت و آرامش مشتریان خود بوده است و خدمات خود را در زمینه های مختلف نظیر اجاره ون، اجاره ماشین عروس ، اجاره خودرو با راننده و بدون راننده در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و قیمت اجاره خودرو می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.اما تازه ترین خدمات شرکت اجاره برای به اسنپ و برای کار در اسنپ است. مدارک و شرایط اجاره پراید برای اسنپ و یا قیمت های اجاره خودرو را نیز در صفحه قیمت های ما می توانید مشاهده کنید.

اگر قصد سفر به جزیره کیش دارید و می خواهید با خودروهای لاکچری سفر خودتون رو به خاطره ای لذت بخش تبدیل کنید می توانید به این صفحه مراجعه کنید.

اجاره خودرو در کیش