تویوتا پرادو

خودروی سواری

5 نظر 4.8
A/C A 4 8 5

مبلغ 20 میلیون تومان بابت ضمانت

قیمت ها به روز و حداقل کرایه 3 روزه

اجاره پرادو


اجاره تویوتا پرادو با راننده

اجاره پرادو با راننده در دسته ماشین های لوکس تشریفاتی قرار دارد. اجاره خودرو در شرکت سعادت رنت به صورت رزرو آنلاین و تلفنی صورت می گیرد.شرکت در تمامی نمایندگی های خود در زمان رزرو خودرو ، قرارداد و فاکتور رسمی به تمام مشتریان ارائه می دهد. اجاره تویوتا پرادو با راننده به صورت ساعتی برای داخل شهر تهران و به صورت کیلومتری برای خارج از شهر اجاره داده می شود. 
برای اینکه بتوانید خودرو پرادو را با راننده اجاره کنید باید از طریق تماس تلفنی و یا واتسپ خودرو مورد نیازتان را رزرو کنید. شما می توانید در زمان رزرو اجاره تویوتا پرادو از تجهیزات اضافه که سعادت رنت در نظر گرفته است مانند صندلی کودک، بیمه طلایی، زنجیر چرخ ، طرح ترافیک و ..... بهره مند شوید. خودروهای پرادو موجود  در سعادت رنت در بالاترین سطح کیفی قرار داشته و مدل سال می باشند.


شرایط اجاره پرادو با راننده 

  • در اجاره خودرو پرادو باراننده نیاز به ارائه مدرک خاصی نیست.
  • هزینه جای خواب و غذای راننده برای هر روز جداگانه دریافت می شود ولی اگر خودتان میتوانید فراهم کنید نیازی نیست هزینه ای رو پرداخت کنید.
  • هزینه اجاره خودرو با راننده به صورت ساعتی درون شهری و کیلومتری برون شهری محاسبه می شود.

مشخصات خودروهای پرادو سعادت رنت 

  • تمامی خودرو های این مجموعه مجهز به سیستم Wifi ، صندلی کودک و تجهیزات مسافرتی می باشد. در صورت نیاز می توانید درخواست امکانات مورد نیاز خود را به دفتر مرکزی قبل از سفر خود اعلام نمایید.
  • خودرو های تشریفاتی با راننده این مجموعه در بالاترین سطح کیفیت فنی و دارای بیمه مسافرتی کامل می باشد.
  • این مجموعه دارای رانندگان مسلط به زبان انگلیسی ، فرانسه و ترکیه ای می باشد و در صورت نیاز می تواند از تور لیدر و مترجم های این مجموعه برای سفر های بلند مدت خود نیز استفاده نمایید.

نحوه اجاره انواع خودرو های تشریفاتی برای ادارات دولتی و نیمه دولتی
 

ادارات و ارگان های خصوصی ، دولتی و نیمه دولتی که نیاز به خودرو هایی با تعداد بالا از یک برند و یک رنگ دارند می بایست حداقل از 4 روز قبل جهت رزرو تماس حاصل نمایند.کارشناسان ما هماهنگی های لازم را به عمل خواهند آورد.
 

مشخصات فنی
حداکثر توان موتور (hp)
حداکثر سرعت (km/h)
سيستم انتقال قدرت
گنجايش مخزن سوخت (Lit)
حجم فضاي صندوق عقب (Lit)
تجهیزات
کیسه هوای ایمنی
سیستم تهویه
سیستم صوتی
آينه‌ها
شیشه ها
تجهیزات ایمنی
ترمز
چراغها