اجاره پرادو


اجاره ماشین عروس سراتو  

برای اجاره ماشین عروس سراتو کار شما بسیار آسان است. با شماره درج شده در بالای صفحه تماس گرفته و زمان مراسم خود را با همکاران ما هماهنگ و خودرو در زمان و مکان درخواستی دریافت کنید. خدمات اجاره ماشین عروس سراتو به صورت بدون راننده و با راننده موجود است. برای اجاره ماشین عروس سراتو بدون راننده شرایط زیر مورد نیاز است که می توانید مطلاعه کرده و با ما در تماس باشید. 

اجاره سراتو  سعادت رنت در بین شرکت های اجاره خودرو از قیمت رقابتی بسیار مناسبی برخوردار است که برای صحت این موضوع می توانید قیمت ها را مقایسه و سپس خودرو را اجاره کنید. 

شرایط اجاره ماشین عروس سراتو 

 • نرخ های اجاره ماشین عروس برای 15 ساعت از ساعت 9 صبح تا 12 شب در طول روز میباشد ؛ که به ازای هر ساعت مازاد قبل از ساعت 9 صبح و بعد از ساعت 12شب ، 100 الی 200 هزار تومان هرساعت محاسبه خواهد شد .
   درصورت خارج شدن از محدوده شهری تهران مانند : احمد آباد ، گرمدره، شهریار و ،... بر اساس نرخ مصوب شامل 80.000 الی 200.000 هزار تومان هزینه خروجی تهران می باشد.
  در مجموعه سعادت رنت نیاز به پرداخت هیچ گونه هزینه مازاد و پنهانی نیست.
   در صورت اجاره خودرو عروس با راننده ، نیازی به ارائه چک ضمانت نمی باشد و کلیه مسئولیت ماشین عروس به عهده راننده این مجموعه می باشد.
   در صورت کرایه ماشین عروس بدون راننده ، بابت ضمانت یک فقره چک به ارزش خودرو دریافت می گردد.
   در صورت اجاره ماشین عروس بدون راننده ، نماینده این مجموعه پس از تحویل خودرو عروس تا پایان مراسم در خودرو دیگری همراه شما خواهد بود و پس از اتمام مراسم همزمان با تحویل اتومبیل، چک ضمانت را عودت می گردانند.