تویوتا لندکروز

ماشین عروس

5 نظر 4.8
A/C A 4 8 5

مبلغ 20 میلیون تومان بابت ضمانت

قیمت ها به روز و حداقل کرایه 3 روزه

اجاره ماشین عروس لندکروز

اجاره ماشین عروس لندکروز به صورت بدون راننده و باراننده در سعادت رنت موجود است.شرایط اجاره ماشین عروس باراننده بسیار آسان بوده و نیاز به ارائه هیچ مدرکی نیست. اما درصورت اجاره ماشین عروس لندکروز بدون راننده شرایط و مدارک مربوط به خود را دارد که می توانید در زیر آن را مطالعه کنید.

شرایط اجاره ماشین عروس لندکروز 

  • نرخ های اجاره ماشین عروس لندکروزر برای 15 ساعت از ساعت 9 صبح تا 12 شب در طول روز میباشد ؛ که به ازای هر ساعت مازاد قبل از ساعت 9 صبح و بعد از ساعت 12شب ، 100 الی 300 هزار تومان هرساعت محاسبه خواهد شد .
  •  درصورت خارج شدن از محدوده شهری تهران مانند : احمد آباد ، گرمدره، شهریار و ،... بر اساس نرخ مصوب شامل 100.000 الی 300.000 هزار تومان هزینه خروجی تهران می باشد.
  • در مجموعه سعادت رنت نیاز به پرداخت هیچ گونه هزینه مازاد و پنهانی نیست.
  •  در صورت اجاره خودرو عروس با راننده ، نیازی به ارائه چک ضمانت نمی باشد و کلیه مسئولیت ماشین عروس به عهده راننده این مجموعه می باشد.
  •  در صورت کرایه ماشین عروس بدون راننده ، بابت ضمانت یک فقره چک به ارزش خودرو دریافت می گردد.
  •  در صورت اجاره ماشین عروس بدون راننده ، نماینده این مجموعه پس از تحویل خودرو عروس تا پایان مراسم در خودرو دیگری همراه شما خواهد بود و پس از اتمام مراسم همزمان با تحویل اتومبیل، چک ضمانت را عودت می گردانند.

در کنار استفاده از خدمات اجاره ماشین عروس تویوتا لندکروز می توانید از گل آرایی و دسته گل عروس سعادت رنت استفاده کنید. نمونه های دسته گل و گل آرایd خودروها در سایت گذاشته شده است که می توانید مشاهده کنید. در صورت نمونه کار نیز می توانید عکس مورد نظر را به کارشناسان ما فرستاده و همان کار را تحویل بگیرید.

برای اجاره خودروهای بدون راننده، خودروهای با راننده و ماشین های لوکس تشریفاتی به لینک زیر مراجعه کنید. 

مشخصات فنی
حداکثر توان موتور (hp)
حداکثر سرعت (km/h)
سيستم انتقال قدرت
گنجايش مخزن سوخت (Lit)
حجم فضاي صندوق عقب (Lit)
تجهیزات
کیسه هوای ایمنی
سیستم تهویه
سیستم صوتی
آينه‌ها
شیشه ها
تجهیزات ایمنی
ترمز
چراغها