پژو پارس

خودروی سواری

5 نظر 4.8
A/C A 4 8 5
 • 3 تا 6 روز : 580,000 تومان روزانه
 • 7 تا 20 روز : 570,000 تومان روزانه
 • بیشتر 20 روز : 560,000 تومان روزانه

مبلغ 20 میلیون تومان بابت ضمانت

قیمت ها به روز و حداقل کرایه 3 روزه

فیلم نمای داخلی و خارجی پژو پارس

(تماشای این فیلم رو از دست ندهید!!!)

 

 اجاره خودرو پژو پارس بدون راننده مدل سال

اجاره پژو پرشیا بدون راننده در تهران و شهرستان ها با شرایط آسان به صورت اجاره روزانه، اجاره ساعتی، هفتگی و حتی کرایه با راننده در سعادت رنت امکان پذیر است. برای اجاره خودرو مشتریان عزیز می توانند پس از انتخاب خودرو مورد نظر خود از طریق تماس تلفنی ، واتس اپ ، ایمیل و همچنین به صورت رزرو آنلاین خودرو مورد نظر خود را بدون پرداخت هیچ گونه وجهی رزرو نمایند. برای اجاره پژو به صورت آنلاین می توانید به راحتی از طریق سایت اقدام کنید. تمامی مراحل رزرو آنلاین بوده و پس از تایید مدارک ارسالی، ماشین در زمان تعیین شده در اختیارتان قرارداده خواهد شد.

 

اجاره پژو پرشیا جزو خودروهای اقتصادی مجموعه سعادت رنت است. کلیه پژو های موجود در این مجموعه مدل سال بوده و در بالاترین سطح کیفیت قرار گرفته اند.

سعادت رنت دارای نماد اعتماد الکترونیک در ببین شرکت های اجاره بوده و در زمان تحویل خودرو به شما قرارداد رسمی ارائه می دهد..در صورت نیاز می توانید از شعبه مرکزی اجاره خودرو سعادت فاکتور رسمی نیز دریافت نمایید..در صورت نیاز می توانید از شعبه مرکزی اجاره خودرو سعادت فاکتور رسمی نیز دریافت نمایید.اجاره پرشیا بدون راننده

خودروی پژو را به دو صورت اجاره خودرو با راننده و یا بدون راننده می‌توان اجاره کرد. بسیاری از افرادی که از توانایی خوبی در رانندگی برخوردارند؛ از خدمات اجاره پرشیا بدون راننده استفاده می‌کنند؛ از طرفی بعضی دیگر از افرادی هم وجود دارند که می‌خواهند از فضا در زمان اجاره خودرو لذت ببرند و علاقه زیادی به رانندگی هم ندارد و در این زمان از خدمات اجاره خودرو با راننده استفاده می‌کنند؛ به همین دلیل خودرو پژو پارس را هم می‌توان با راننده و هم می‌توان بدون آن اجاره کرد. از طرفی شرایط اجاره خودرو پژو پارس تا حد زیادی به شرکت اجاره خودرو مورد نظر نیز بستگی دارد که این خودرو را چطور، چگونه و با چه شرایطی اجاره می‌دهند. اگر به دنبال اجاره خودرو بدون راننده هستید در بالا قیمت ها ذکر شده است که می توانید قبل از رزرو مشاهده کنید.

اجاره پژو روزانه

با قیمت این روز های این خودرو، اجاره روزانه پرشیا بسیار به صرفه تر می باشد و شما با رزرو آنلاین خودرو یا رزرو تلفنی اجاره خودرو می توانید یک خودرو پژو پارس را در محل مورد نیاز و یا در دفتر و شعبات شرکت کرایه اتومبیل و تشریفات سعادت رنت بدون راننده و یا با راننده رزرو نمایید. لازم به ذکر است تمامی خودرو این شرکت تحویل در محل می باشد برای آسایش بیشتر شما مشتریان عزیز.

شرایط اجاره پژو 

 • حداقل مدت زمان اجاره پژو پرشیا 3 روز است
 • کیلومتر متر مجاز روزانه 300 کیلومتر 
 • داشتن حداقل سن 20 سال برای اجار خودرو الزامی می باشد.

قیمت اجاره خودرو پژو بدون راننده 

قیمت اجاره پژو بدون راننده به صورت روزانه محاسبه می شود که می توانید قیمت 3 تا 6 روز، 6 تا 20 و بیش از 20 روز آن را در بالای صفحه مشاهده کنید. علت قیمت گذاری به صورت هفتگی و ماهانه تخفیف ویژه ای است که سعادت رنت برای اجاره هفتگی و ماهانه خودروهای بدون راننده قرارداده است. با اجاره بلند مدت پژو پارس و کلیه خودروهای بدون راننده می توانید از تخفیف ما بهره مند شوید.تحویل و عودت کرایه ماشین پژو پارس بدون راننده در سراسر کشور امکان پذیر است. 

مدارک لازم برای اجاره پژو پارس

مدارک لازم برای اجاره پژو پارس شامل کارت شناسایی، مدرکی برای ضمانت و .. که در زیر به آن اشاره شده است. 

 • شرایط سنی مورد نیاز برای اجاره پژو پرشیا :
  داشتن حداقل سن 20 سال برای اجار خودرو الزامی می باشد.

 • گواهینامه رانندگی :

        گواهینامه رانندگی معتبرفرد متقاضی اجاره خودرو با حداقل اعتبار زمانی 6 ماه

 • مدارک شناسایی مورد نیاز :
  کارت ملی

 • احراز مدرک شغلی :
  گواهی معتبر اشتغال به کاربرای احراز مدرک شغلی و یا محل سکونت شخص اجاره کننده خودرو .

  (گواهی شغلی يعنی: فيش حقوقی یا جواز كسب، اجاره نامه مغازه، نامه معرفی در سربرگ رسمی شركت با مهر و امضاء ، دفترچه تامین اجتماعی ، يا هر چيزی كه نشان دهنده ی شغل شما باشد، صرفا كارمند بودن مهم نيست، داشتن شغل مهم است.)

 • ودیعه نقدی (دیپوزیت) و چک :
  یک فقره چک یا سفته به مبلغ خودرو

  پرداخت کل مبلغ کرایه در زمان تحویل خودرو از طریق پرداخت نقدی و یا کارت های اعتباری.

  پرداخت مبلغی به عنوان ودیعه نقدی (دیپوزیت) که با توجه به نوع خودرو های درخواستی متفاوت می باشد.

  مبلغ ودیعه نقدی (دیپوزیت) در زمان عودت خودرو به مشتری بازگردانده می شود.

 • اجاره پژو پارس  دارای محدوديت كيلومتر روزانه 300 كيلومتر ميباشد كه در مجموع پس از عودت خودرو محاسبه ميگردد.

برای مشاهده تمام مدارک و شرایط اجاره پژو پارس به روی لینک زیر کلیک کنید. 

اجاره پرشیا در تهران 

اجاره پژو پرشیا در تهران به دو صورت با راننده و بدون راننده است.برای اجاره پژو پارس بدون راننده نیاز به ارائه مدارکی است که می توانید به لینک بالا مراجعه کنید و مشاهده فرمایید. برای رنت ماشین در تهران هم از طریق تماس تلفنی، رزرو آنلاین و یا با مراجعه به شرکت امکان پذیر است. تحویل خودرو نیز در محل درخواستی شما و یا درب شرکت خواهد بود.برای اجاره خودرو با راننده پرشیا نیاز به ارائه هیچ نوع مدرکی نداشته و به راحتی قابل رنت است. 

 

ویژگی‌های ظاهری پژو پارس 

خودرو یکی از وسایل نقیله مهم شناخته می‌شود؛ خودرو از قطعات گوناگونی تشکیل شده که هر یک از آنان وظیفه خاصی بر عهده دارند. بدنه به قسمت بیرونی خودرو گفته می‌شود که تاثیر زیادی در جلب توجه مخاطبین دارد؛ به عبارتی تمام زیبایی ظاهری هر خودرو به طراحی بدنه آن بستگی دارد و تحقیقات نشان داده خودروهایی که طراحی بدنه خوبی دارند از نظر فروش و اجاره خودرو می‌توانند رتبه خوبی به خود اختصاص دهند. طراحی ظاهری خودرو پژو پارس تلفیقی از ایده‌های جدید همراه با بهره گیری از المان‌های طراحی خودرو پژو 405 است. تقریبا بسیاری از افراد زمانی که خودروی پژو پارس را از نزدیک مشاهده می‌کنند؛ شباهت‌های زیادی بین طراحی بدنه آن و بدنه خودروی پژو 405 پیدا می‌کنند؛ اما این خودرو تمام شبیه پژو 405 نیست، طراحی چراغ‌های جلو خودرو پژو پرشیا تقریبا مدلی مانند گربه دارد و همینطور جلوبندی آن نیز طراحی به خصوصی دارد. تقریبا به جرات می‌توان گفت در بین خودروهای داخلی خودرو پژو پارس، خودرویی لوکس شناخته می‌شود.

با توجه به نکات گفته شد اگر بخواهیم در بین خودروهای داخلی، ماشینی را برای اجاره انتخاب کنیم؛ اجاره پژو از نظر بدنه، موتور و کیفیت اتاق داخلی، پیشنهاد خیلی خوبی می‌باشد. همچنین اگر در زمانی که این خودرو را اجاره کرده‌اید تصادف کنید و یا به خودرو آسیبی برسانید می‌توانید به راحتی قطعات این خودرو را در بازار داخلی پیدا کرده و یا خسارت آن را پرداخت کنید؛ به همین دلیل از هر جنبه بخواهیم این خودرو را مورد بررسی قرار دهیم؛ خودروی پژو پارس برای اجاره خودرو نمره خوبی به خود اختصاص می‌دهد.
 

مشخصات فنی
حداکثر توان موتور (hp) 105اسب بخار در 5800 دور در دقيقه
حداکثر سرعت (km/h) 180
سيستم انتقال قدرت
گنجايش مخزن سوخت (Lit) 66
حجم فضاي صندوق عقب (Lit) 470
تجهیزات
کیسه هوای ایمنی كيسه هواي راننده و سرنشين جلو
سیستم تهویه اتوماتيك
سیستم صوتی سيستم صوتي پيشرفته مجهز به موبايل هندزفري, بلندگوي عقب،آنتن اكتيو
آينه‌ها آينه هاي جانبي برقي تاشو راهنمادار
شیشه ها شيشه بالابر برقي درهاي جلو و عقب
تجهیزات ایمنی سنسور دنده عقب، قفل ميکروسوييچي درها، قفل مركزي با ريموت، ايموبيلايزر
ترمز ABS و EBD (چهاركاناله)، ترمز جلو ديسكي با سيستم خنك كاري، ترمز عقب ديسكي
چراغها چراغ مه شكن جلو و عقب،چراغ نقشه خوان