C200 بنز

خودروی سواری

5 نظر 4.8
A/C A 4 8 5

مبلغ 20 میلیون تومان بابت ضمانت

قیمت ها به روز و حداقل کرایه 3 روزه

اجاره بنز c200

اجاره خودرو بنز C200 با راننده

اجاره بنز C200 با راننده با شرایط بسیار آسان و بدون ارائه هیچ گونه مدارکی به متقاضیان خدمات رسانی می شود. اجاره c200 با راننده یکی از خودروهای اجاره ای پرطرفدار تشریفاتی می باشد. بنز C200 همانطور که از نامش پیداست در کلاس C خودروهای بنز جایی دارد. برای اجاره خودرو همراه باراننده نیاز به ارائه مدرک و یا ضمانت نیست.شما به راحتیمی توانید خودرو موردتان را اجاره و در اختیار داشته باشید. اجاره بنز سی 200 همراه با یک راننده مجرب و مسلط به امور تشریفاتی آماده خدمات رسانی به مشتریان می باشد.

 

برای رزرو بنز C200 با راننده می توانید با کارشناسان سعادت رنت تماس بگیرید و خودرو را رنت کنید. موسسه اجاره ماشین سعادت رنت در تمامی نمایندگی های خود در سراسر کشور در زمان رزرو خودرو، قرارداد و فاکتور رسمی را از طریق واتساپ برای مشتریان ارسال می کند.

شرایط اجاره بنز C200 با راننده

 اجاره بنز c200 دارای شرایط زیر است :

  • کمترین زمان سرویس با راننده 10 ساعت می باشد
  • در خدمات اجاره خودرو با راننده نیازی به ارائه هیچ گونه ضمانت و مدارکی نمی باشد.
  • تمام مسئولیت های خودرو اعم از خسارت ناشی از تصادف، جرایم رانندگی و سرقت خودرو  بر عهده راننده می باشد.

قیمت اجاره ماشین بنز C200 

قیمت اجاره بنز c200 به صورت ساعتی درون شهری، کیلومتری برون شهری و ترانسفر فرودگاه امام محاسبه می باشد. هزینه های درج شده در سایت برای 10 ساعت در طول روز می باشد ولی ساعت اضافه برآن شامل هزینه اضافی است که به صورت ساعتی محاسبه می شود.شرکت سعادت رنت خودروهای با راننده خود را با قیمت مقرون به صرفه به متقاضیان رنت می دهد.

 

 
مشخصات فنی
حداکثر توان موتور (hp) 270 نیوتن متر در 4600 دور در دقیقه
حداکثر سرعت (km/h) 235
سيستم انتقال قدرت 7 دنده خودکار تیپ ترونیک
گنجايش مخزن سوخت (Lit) 67
حجم فضاي صندوق عقب (Lit)
تجهیزات
کیسه هوای ایمنی کیسه هوا سرنشینان جلو - کیسه هوای جانبی - پرده ای - کیسه هوا زانویی برای راننده
سیستم تهویه
سیستم صوتی سیستم صوتی با قابلیت پخش CD و MP3 - بلوتوث - ورودی USB و AUX - صفحه نمایش TFT - تجهیزات قابل سفارش: چنجر 6 تایی - نویگیشن Becker Map Pilot با نمایش 3D - رادیوی دیجیتالی - محفظه موبایل (موبایل شارژ می شود و به سیستم بلوتوث خودرو وصل می شود) - سیستم صوتی Harman Kardon Logic 7 - همچنین پکیج سیستم صوتی Comand نیز می تواند نصب شود (تجهیزاتی مانند پخش DVD و حافظه 10 گیگا بایتی و اتصال به اینترنت و ...)
آينه‌ها
شیشه ها
تجهیزات ایمنی
ترمز
چراغها