هیوندای سوناتا وای اف

خودروی سواری

5 نظر 4.8
A/C A 4 8 5

مبلغ 20 میلیون تومان بابت ضمانت

قیمت ها به روز و حداقل کرایه 3 روزه

فیلم نمای داخلی و خارجی سوناتا وای اف

(تماشای این فیلم رو از دست ندهید!!!)

اجاره خودرو سوناتا وای اف با راننده -قیمت ارزان【اجاره خودرو لوکس】

اجاره خودرو سوناتا وای اف با راننده به راحتی و بدون مدرک قابل اجاره است. برای رنت خودرو مشتریان عزیز می توانند پس از انتخاب خودرو مورد نظر خود از طریق تماس تلفنی ، واتس اپ ، ایمیل خودرو را همراه با راننده آشنا به امور تشریفاتی رنت کنید.

اجاره سوناتا با راننده به این صورت است که از طریق تماس تلفنی خودرو موردنیازتان را رزرو میکنید. کمترین زمان سرویس با راننده 10 ساعت می باشد. خودروهای با راننده در داخل شهر تهران ساعتی و در خارج از شهر به صورت کیلومتری اجاره داده می شوند. 

پس اجاره هیوندا سوناتا وای اف راننده شرکت که یک فردی آشنا به امور تشریفاتی است به محل در خواستی شما می آورد. تا پایان اجاره راننده و خودرو برای خدمات رسانی به شما عزیزان آماده است. 

شرایط خسارات های احتمالی اجاره سوناتا با راننده چگونه است؟

هیچ خسارت و یا هزینه برای حادثه، تصادف از شما دریافت نخواهد شد. تمامی خسارت بر عهده شرکت خواهد بود چرا که راننده ما مسئول هر اتفاقی نظیر تصادف و دیگر حادثه ها خواهد بود. 

 

سعادت رنت علاوه بر خدمات اجاره خودرو با راننده خودروهای خود را به صورت بدون راننده نیز در اختیار مشتریان قرار می دهد. اما خدمات اجاره بدون راننده بسیار متفاوت بوده و دارای شرایط و مدارکی برای ضمانت است.

برای اطلاع از خدمات اجاره سوناتا وای اف بدون راننده به روی دکمه زیر کلیک کرده و وارد صفحه مورد نظر شده.

اجاره سوناتا
مشخصات فنی
حداکثر توان موتور (hp)
حداکثر سرعت (km/h)
سيستم انتقال قدرت
گنجايش مخزن سوخت (Lit)
حجم فضاي صندوق عقب (Lit)
تجهیزات
کیسه هوای ایمنی
سیستم تهویه
سیستم صوتی
آينه‌ها
شیشه ها
تجهیزات ایمنی
ترمز
چراغها