اف جی کروز یک شاسی بلند از شرکت تویوتا است که از سال 2011 وارد بازار ایران شد. این خودرو توانست به دلیل قابلیت ها و ظاهر جوان پسند محبوبیت بالایی را کسب کند.  اف جی با 7 صندلی که قابل تغییر است را می توان به عنوان خودروی خانوادگی و اسپرت برای سفرهای برون شهری و بیرون شهری نام برد. 
تویوتا اف جی کروزر برای چهار فصل سال و تمام مناطق مناسب است و با توجه به امکان شیب سنج در جاده های آفرود بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. از نظر فنی مجهز به موتور 6 سیلندر 4 لیتری با قدرت 270 اسب بخار است. مصرف سوخت ترکیبی این ماشین 12.4 لیتر در 100 کیلومتر بر ساعت است. 
از آپشن‌های رفاهی اف جی کروز می توان به: سیستم ترمز ضد قفل ABS، سیستم توزیع الکترونیکی نیروی ترمز EBD، سیستم کمکی ترمز BAS، سیستم کنترل پایداری خودرو VSC، سیستم کنترل لغزش خودرو TRC و سیستم ATRC، سیستم Crawl Control، کروز کنترل، سنسور عقب و دوربین عقب با قابلیت نمایش در مانیتور، ایربگ راننده و سرنشین، جلوفرمان و صندلی های چرمی، سیستم صوتی مجهز به بلوتوث و 8 بلندگو، تهویه مطبوع دستی، شیشه های برقی، تنظیم برقی آینه های جانبی اشاره کرد. 
عکس های تویوتا اف جی کروزر، تماما عکس های واقعی بوده و این خودرو با تعداد متغیر، در شرکت سعادت رنت موجود می باشد. 
شرایط عمومی برای رنت ماشین در سعادت رنت:
برای کرایه یک ماشین در خارج از ایران، گواهینامه رانندگی بین المللی، شرایط سنی بالای 19 سال و مدارک شناسایی، مورد نیاز است. یکی دیگر از موارد مورد نیاز در اجاره تمامی خودروها، پرداخت دیپوزیت و ودیعه خلافی می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه اجاره خودرو به صورت با راننده و بدون راننده می توانید به صفحه مدارک مورد نیاز مراجعه کرده و به راحتی خودرو مدنظر خود را اجاره کنید.