ماشین عروس مدرن انتخاب کنیم یا کلاسیک؟

اجاره ماشین عروس کلاسیک یا مدرن؟

ساختن یک شب خاطره انگیز آرزوی همه ی زوج های جوانی است که می خواهند ازدواج کنند. برای برگزاری یک مراسم بی عیب و نقص برای مدعوین به خصوص عروس و داماد باید جزئیات زیادی در نظر گرفته شود. از مهم ترین مسائلی که باید به آن توجه شود انتخاب درست و دقیق ماشین عروس می باشد که تاثیر آن در عکاسی و فیلمبرداری نیز بسیار زیاد است.

اگرچه گل آرایی ماشین عروس و تزئینات آن اولین چیزی است که ذهن شما به سمتش می رود چرا که این موضوع باعث زیباتر و حرفه ای تر شدن عکس ها و فیلم های عروسی و ثبت زیبا ترین لحظات برای شما می شود اما امروزه مدل خودرو هم در دسته ی همان مواردی قرار گرفته است که باید درباره آن فکر کرد. با در نظرگرفتن موارد زیادی از جمله سلیقه و علایق و گاهی تم عروسی می توانیم تصمیم بگیریم که ماشین عروس مدرن یا کلاسیک انتخاب کنیم، البته اکثر زوج های جوان ماشین های مدرن را می پسندند و کمتر پیش می آید که ماشین کلاسیک و قدیمی انتخاب کنند. 

 

ماشین های کلاسیک

 

اجاره ماشین عروس کلاسیک

به دلیل اینکه ماشین هایی همچون بنز متالیک مشکی یا یک شورلت قرمز به طور معمول در کوچه و خیابان‌ها تردد ندارند همیشه برای ما جذاب بوده است، حال تصور کنید که این وسایل نقلیه خاص را با تزییات و گل آرایی فوق العاده را برای مراسم ازدواج خود در نظر بگیرید. شاید این موضوع سبب شده که بسیاری از زوج های جوان این خودروهای قدیمی و کلاسیک را انتخاب کنند.

رانندگی با خودروهای کلاسیک

اما باز هم بهتر است قبل از تصمیم گیری نهایی برای ماشین عروس کلاسیک حتما در این باره مشورت کنید زیرا شاید جذابیت بصری این وسایل نقلیه در خیابان ها زیاد باشد اما باید به شرایط دیگر هم فکر کرد برای مثال حتما برای مراسم، به فکر اجاره خودرو با راننده مخصوص باشید، زیرا نحوه رانندگی با این وسایل بسیار متفاوت است و پیشنهاد می کنیم با توجه به اینکه این ماشین ها قلق خاصی برای راندن دارند از یک راننده کمک بگیرید.

 

ماشین عروس کلاسیک

ماشین های مدرن

شاید به تازگی اتومبیل های قدیمی طرفدارانی پیدا کرده باشند اما هنوزم بسیاری از جوانان به خاطر تنوع زیاد در رنگ و مدل های ماشین های لوکس و مدرن و هم چنین در نظر گرفتن زمینه ی عروسی این مدل ها را برای شب به یاد ماندنی خود می پسندند و کافی است که با تزئینات گل های رنگارنگ جلوه ی این ماشین ها را دو برابر کنید.

 

رانندگی با خودرو های مدرن

لازم به ذکر است که می توانید این وسایل نقلیه را بدون راننده اجاره کنید که در این باره باز هم پیشنهاد می کنیم که اگر تا به حال با ماشین های جدید و دنده اتومات رانندگی نکرده اید، بهتر است مسافتی را با یک راننده ی متبحر طی کنید تا کاملا با نحوه رانندگی با آن ها آشنا شوید. دلیل این توصیه هم این است که قیمت قطعات این خودرو ها بسیار بالا است و هزینه ی خسارت کوچک ترین ضربه و یا حتی یک خراش کوچک با شما خواهد بود که البته با احتیاط و مهارت های لازم و رعایت مقررات مشکلی برای شما پیش نخواهد آمد.

ماشین عروس مدرن

با در نظر گرفتن تمام این موارد حال میتوانیم تصمیم بگیریم که ماشین عروس مدرن یا کلاسیک انتخاب کنیم.