پرداخت اجاره خودرو از طریق ارز دیجیتال در سعادت رنت

نحوه پرداخت اجاره خودرو با ارزدیجیتال

ارز دیجیتال،کریپتوکارنسی و یا پول الکترونیکی از ارزهایی هستند که به صورت الکترونیکی ذخیره می شوند.پول های دیجیتال مانند بیت کوین و یا اتریوم به عنوان پول های غیر متمرکز دیجیتال شناخته شده اند. این بدین معناست که مرکز مشخصی برای تولید این پول ها وجود ندارد.در واقع، این ارزها وجود فیزیکی ندارند.ارزهای مجازی و یا رمزپایه در چند سال اخیر در مبحث بازاریابی اینترنتی جایگاه مهمی به دست آورده اند.

 

کاربرد ارز دیجیتال در اجاره خودرو سعادت رنت

برای اجاره خودرو در شرکت سعادت رنت، می توانید از ارز دیجیتال نیز استفاده کنید.برای اجاره خودرو، مبلغی به عنوان اجاره و مبلغی به عنوان دیپوزیت در نظر گرفته می شود. شما می توانید معادل مبلغ اجاره و دیپوزیت، ارز دیجیتال پرداخت کنید.از آنجایی که مبلغ دیپوزیت در آخر به شما بازگردانده می شود، معادل همان مبلغ، اگر ارز دیجیتال داده باشید، به شما بازگردانده می شود.

پس به یاد داشته باشید،ارزش ارزهای دیجیتال شما به هیچ گونه کم نخواهند شد و در زمان مناسب مبلغ دیپوزیت شما به حساب شخصیتان، با همان ارز دیجیتال پرداخت شده، باز خواهد گشت.

ارزهای دیجیتال و یا کرپتوکارنسی، کارهای روزانه ی شما را آسان تر می کند.

 

 

ارز دیجیتال و یا کریپتوکارنسی چیست؟

با جهانی شدن فضای دیجیتال و استفاده بسیار زیاد مردم در زندگی های شخصی و روزانه خود ، عده ای از افراد تصمیم گرفته اند تا معادلات پولی خود هم به این فضا انتقال دهند. همانطور که در بالا اشاره کردیم، این نوع پول ها غیر متمرکز شناخته شده اند. یکی از دلایلی که مردم به سمت ارزهای دیجیتال کشیده می شوند، امنیت بالا در استفاده از این نوع ارزها می باشد.

مبنای تمامی این ارزها صفر و یک می باشد.انتقال تمامی این ارزها آنی و بدون مرز می باشد و تمامی این نوع ارزها برای خرید و فروش استفاده می شوند.

 

ارزهای رمز پایه چه نوع ارزهایی هستند و چگونه می توان از آن ها استفاده کرد؟

ارزهای رمز پایه و یا رمز ارز، یک واحد پولی مدرن می باشد که به صورت الکترونیکی و دیجیتالی می توان از آن استفاده کرد.

در هر تراکنش، چندین پردازش امنیتی از طریق سیستمی جامع به نام بلاک چین صورت میگیرد.

بلاک چین از میلیون ها بلاک تشکیل شده است که توسط هش به یکدیگر متصل شده اند.در این حالت، هیچ گونه بانک و یا درگاه خاصی در معامله ی شما حضور نخواهد داشت.تمامی معاملات شما بنا به یک سیستمی که توسط خودتان رمزگزاری شده است، صورت می گیرد.

هریک از تراکنشش هایی که صورت می گیرد، بین چند ده سیستم کامپیوتری مختلف رمز گزاری شده پردازش می شود پس در این حالت امکان پیگیری این معاملات وجود ندارد.

 

انواع ارز دیجیتال

اگر بخواهیم ارزهای دیجیتال را به دو دسته ی اساسی تقسیم کنیم، می توانیم بگوییم دو دسته ی اصلی ارزهای دیجیتال آلت کوین و توکن می باشند.

تمامی آلت کوین ها و بیت کوین ها، پلامین های مخصوص به خود را دارند. تعدادی از این بیت کوین ها از کدهای بیس بیت کوین ساخته شده اند.

برخی از کوین ها مانند اتریوم، ویوز و ریپل شبکه ای مجزا از بیت کوین ها را دارند.

در بخشی دیگر توکن وجود دارد.توکن ها از ارزها ی دیجیتالی دیگری مانند اتریوم، ایاس و ویوز تشکیل شده اند که به دو دسته ی اوراق بهادر و کاربردی تقسیم می شوند.

 

معروف ترین ارزهای دیجیتال

معروف ترین ارزهای دیجیتال شامل:

 • ارز دیجیتال بیت کوین
 • ارز دیجیتال ریپر
 • ارز دیجیتال اتریوم
 • ارز دیجیتال استلار
 • ارز دیجیتال لایت کوین
 • ارز دیجیتال زی کش
 • ارز دیجیتال بیت کوین کش
 • ارز دیجیتال دوج کوین
 • ارز دیجیتال شیبا
 • ارز دیجیتال کاردانو
 • ارز دیجیتال مونرو
 • ارز دیجیتال تتر

 

روش های انجام تراکنش ارزهای دیجیتال

تمامی تراکنش ها در ابتدا توسط رمز پایه به صورت بسته ی رمزگذاری شده و یا بلاک، تهیه می شوند. سپس این بسته ها را در بلک چین به صورت زنجیره ای به اشتراک گذاشته می شوند.به یاد داشته باشید که تمامی این بسته ها رمز گذاری شده اند.

تمامی این معاملات برای سیستم اول ارسال می شوند. سپس توسط پردازشگر گرافیکی آن سیستم مورد پردازش قرار میگیرند و به سیستم بعدی منتقل می شوند. سپس از صفر تا صد معامله مورد برسی قرار می گیرد و به سیستم بعدی منتقل می شوند. تمامی سیستم های انتخابی باید شبکه ی پردازش شما را تایید کنند.

در آخر، پردازش شما تایید و به لیست سبز اضافه می شود.

 

ارزهای دیجیتال، امنیت بالا و سرعت بالایی دارند. دنیای ارزهای دیجیتال بسیار گسترده می باشد.شما در ارزهای دیجیتال، یک حریم خصوصی برای خود تهیه می کنید و در آن تمامی معاملات و پرداخت های خود را انجام می دهید. شرکت سعادت رنت با در نظر گرفتن تمامی این شرایط، این امکان را به شما میدهد که به جای استفاده از پول معمولی، از ارز دیجیتال استفاده کنید.