اجاره خودرو سعادت رنت
برگشت در محل تحویل

هیوندای سوناتا

اجاره هیوندای سوناتا در دبی

برای اجاره هیوندای سوناتا در دبی می توانید به راحتی از طریق تماس تلفنی این خودرو را رزرو کنید. سعادت رنت یک شرکت ایرانی با سابقه چندین ساله است که در دبی و ترکیه دارای نمایندگی رسمی بوده و خدمات رسانی می کند. شما می توانید به پرداخت هزینه بسیار مناسب این خود را تا مدت زمانی که در دبی اقامت دارید رنت کنید. طبق قوانین دبی تحویل و عودت تمامی خودروهای اجاره‌ای می‌بایست در پارکینگ فرودگاه که مخصوص خودروهای اجاره‌ای است باید انجام شود. ورود خودروهای اجاره‌ای به لاین اصلی پروازهای ورودی و خروجی شامل 5 هزار درهم جریمه است که از سمت پلیس دبی خواهد بود.درنتیجه حتماً خودرو را در پارکینگ به متصدی شرکت تحویل داده و هزینه پارکینگ تحویل و عودت خودرو به عهده شما می‌باشد.

این خودرو همچنین دارای رینگ‌های ۱۹ اینچی، نمای جلو و عقب خاص، اسپویلر عقب و سیستم اگزوز N با چهار خروجی است. داخل کابین نیز صندلی‌های اسپرت با طراحی خاص N، پوشش چرم ناپا و جیر بکار رفته است. سانروف پانورامیک، ورود و استارت بدون کلید، نورپردازی LED، ترمز اضطراری خودکار، کروز کنترل تطبیقی و… نیز جزو دیگر ویژگی‌های سوناتا N Line هستند.

در مجموع می‌توان گفت این خودرو قیمت مناسبی داشته و از تجهیزات و پرفورمنس مناسبی سود می‌برد. البته سوناتا N Line کم‌توان‌تر و گران‌تر از تویوتا کمری TRD می‌باشد خودرویی که قدرت ۳۰۱ اسب بخاری و قیمت ۳۲۱۸۵ دلاری دارد. البته هیوندای گشتاور بیشتری را ارائه کرده و اندکی لوکس‌تر از سدان ژاپنی‌ها محسوب می‌شود. به این ترتیب شاید افراد علاقه چندانی به سوناتا لیمیتد ۱۸۰ اسب بخاری نداشته باشند زیرا نسخه N Line بخش اعظم تجهیزات لیمیتد را با قدرت بیشتر ارائه می‌کند.

 


اجاره ماشین در دبی دارای یکسری شرایط و مدارک است که می توانید به صورت کامل در صفحه ای که ما برای شما آماده کرده ایم مشاهده کنید. 

راهنمای اجاره خودرو در دبی از شرکت سعادت رنت