راهنمای مناسب برای رزرو آنلاین هتل ها برای توریست

انتخاب هتل مناسب

انتخاب یک هتل خوب آن هم بر اساس سایت های رتبه بندی همیشه یک انتخاب ایده آل بشمار نمی آید. هنگام رزرو یک هتل باید پارامترهای زیادی را باید درنظر بگیرید تا انتخاب ایده آلی داشته باشید و در طول سفر خود احساس امنیت و آرامش داشته باشید. انتخاب یک هتل ممکن است بخش هیجان انگیز سفر شما نباشد، اما شما نیاز به یک مکان راحت برای خواب دارید و این حداقل نیاز شما برای رزرو هتل است.

 

صرفه جویی در وقت با پیروری از این مراحل

 فیلتر کردن و مرتب سازی لیست هتل ها

اصلا مهم نیست که برای دسترسی به لیست هتل ها از چه سایت و منبعی استفاده می کنید. معمولا سایت های رده بندی هتل ها، قابلیت فیلتر کردن بر اساس پارامترهای مشخص را دارند. از هر منبعی که استفاده می کنید باید قانون فیلتر کردن را رعایت کنید. اولین کاری که باید انجام دهید مرتب کردن لیست بر اساس شهر مقصد است. بعد از این کار تاریخ و زمان سفر خود را در نظر بگیرید تا مطمئن شوید هتل ها در این تاریخ قادر به ارائه سرویس به شما هستن. لیست نهایی را بر اساس قیمت مرتب کنید. معمولا انتخاب هتل هایی با رده قیمت متوسط نسبت به هتل های ارزان قیمت و یا هتل های گران قیمت انتخاب بهتری است. برای انتخاب بهتر به بخش نظرات مربوط به هر هتل هم مراجعه کنید تا نظر مسافران را بدانید.

 

 سری هم به نقشه بزنید:

آیا جاذبه ی خاصی در مقصد شما قرار دارد که مایل باشید به آن سر بزنید؟ آیا می خواهید محل اقامت شما به فرودگاه نزدیک باشد یا می خواهید از ترانسفر تشریفاتی استفاده کنید؟ آیا میخواهید به حمل و نقل عمومی نزدیک باشید و یا از خدمات اجاره خودرو با راننده یا بدون راننده استفاده می کنید؟ این نوع از سوالات معمولا در توضیحات مربوط به هتل درج شده، اما با نگاه به نقشه به راحتی میتوانید به این اطلاعات دسترسی پیدا کنید. با نگاه کردن به نقشه و یافتن ناحیه ی مورد نظر به راحتی متوجه می شوید که آیا هتل های دیگری هم در این ناحیه وجود دارند یا خیر؟ برخی از سایت های رزرو هتل تمام هتل ها را بر روی نقشه نمایش می دهند و به معیار های شما توجهی نمی کنند. شما میتوانید با اضافه کردن پین به نقشه هتل های متناسب با معیار قیمت خود را مشخص کنید تا از بین آنها انتخاب بهتری داشته باشید.

 

هتل خوب

معیار انتخاب هتل

مهمترین معیار شما برای انتخاب هتل چیست؟

بعضی از مردم فقط هتلی با صبحانه رایگان می خواهند اما اگر این معیار چندان اهمیتی برای شما ندارد، میتوانید فاکتور های زیر را در نظر بگیرید:

خدمات WiFi

رزرویشن 24 ساعت

خدمات ترانسفر

سایز تخت خواب

چیدمان اتاق ها

اتاق های مخصوص افراد سیگاری و غیر سیگاری

داشتن لوازم بهداشتی و آرایشی فردی

و ...

از بین این لیست و یا لیست خودتان خدمات مهم را انتخاب کنید و مطمئن شوید هتل مورد نظر شما از این سرویس ها پشتیبانی می کند.این که بر روی مهم ترین خواسته های خود تمرکز کنید و تمام گزینه های اضافی را دور بریزید واقعا اهمیت دارد و باعث صرفه جویی در زمان می شود.