هیوندای ولستر

کیش

5 نظر 4.8
A/C A 4 8 5
  • قیمت روزانه : 820,000 تومان روزانه

مبلغ 20 میلیون تومان بابت ضمانت

قیمت ها به روز و حداقل کرایه 3 روزه

اجاره ولستر در کیش

اگر به جزیره کیش سفر کرده باشید ماشین های لوکس آمریکایی روز دنیا و تنوع آنها چشم شما را به خود جذب خواهد کرد. اجاره خودرو در کیش  یکی از تفریحات بی برو و برگرد جوانان است. چرا که در کنار تجربه رانندگی با خودروهای لوکس خارجی که در هیج شهری از ایران نظیر آن را نمی توان دید می توانند با هزینه بسیار مناسب این خودرو را رنت کنند. 

هیوندای ولستر یکی از این ماشین ها است که می توان در جزیره رنگ های مختلفی آن را مشاهده کرد. برای اجاره ولستر نیاز به کار خاصی و یا هزینه زیادی ندارید. شرکت های رنت کار نظیر سعادت رنت با شرایط بسیار آسان تر از دیگر شهرها هر خودرویی که بخواهید رنت می دهند. 

تنها کافی است که با شماره درح شده در نمایندگی ما در کیش تماس بگیرید. مزیت سعادت رنت شرکتی بودن و داشتن قرارداد رسمی در زمان اجاره خودرو است. 

در صورتی که بخواهید برای اجاره هیوندای ولستر در کیش از افراد شخصی اقدام کنید در طول سفر خود نگرانی های از بابت ودیعه  نقدی و یا هزینه های پنهایی که ممکن است برای شما ایجاد کند خواهید داشت. 

برای اجاره خودرو ولستر در کیش چه شرایطی نیاز است؟

همان طور که در بالا اشاره کردیم شرایط اجاره خودرو در این جزیره بسیار آسان است تنها نیاز است که این مدارک را ارائه بدهید:

- کارت شناسایی
- گواهینامه رانندگی
- چک به مبلغ ارزش کل خودرو

- در صورت نداشتن چک می توانید بین 5 تا 10 میلیون ودیعه نقدی بسته به نوع خودرو به شرکت پرداخت کنید.

(قابل ذکر است که تمامی مبلغ دیپوزیت پس از عودت خودرو به صورت کامل به مشتری برگردانده می شود. به جز 300 تا 500 هزار تومان که نزد شرکت باقی خواهد ماند که پس از 20 تا 30 روز و مشخص شدن وضعیت خلافی مابقی پول به شما بازگردانده خواهد شد.

پس از ارائه مدارک برای اجاره ماشین در کیش قرار دادی بین شما و شرکت بسته خواهد شد که در آن هزینه و تعداد روز های کرایه شما در آن درج خواهد شد.

در سعادت رنت شما حتی بدون چک هم می توانید ماشین مورد علاقه خود را رنت کنید.

 

مشخصات فنی
حداکثر توان موتور (hp)
حداکثر سرعت (km/h)
سيستم انتقال قدرت
گنجايش مخزن سوخت (Lit)
حجم فضاي صندوق عقب (Lit)
تجهیزات
کیسه هوای ایمنی
سیستم تهویه
سیستم صوتی
آينه‌ها
شیشه ها
تجهیزات ایمنی
ترمز
چراغها