کادیلاک

کیش

5 نظر 4.8
A/C A 4 8 5
  • قیمت روزانه : 2850000 2750000 تومان روزانه

مبلغ 20 میلیون تومان بابت ضمانت

قیمت ها به روز و حداقل کرایه 3 روزه

اجاره کادیلاک در کیش

همان طور که در عکس مشاهده می کنید کادیلاک یک خودرو با ظاهری لوکس است که با ظاهر جذابی که دارد چشم هر بیننده ای را به وجد می اورد. سعادت رنت این خودرو را در جزیره کیش با شرایط آسان و قیمت مناسب برای شما عزیزان فراهم آورده است. برای اجاره کادیلاک در کیش می توانید همین حالا با شماره درج شه در صفحه تماس گرفته و در صورت موجود بودن در تاریخ مورد نیازتان ماشین را رزرو کنید. 

کادیلاک جزو ماشین های پرطرفدار بوده و در بیشتر روزهای تعطیل رزرو است به همین منظور این خودرو را یک هفته قبل از سفر خود رزرو کنید. 

چرا اجاره خودرو کادیلاک در کیش

اگر دوست دارید که تجربه رانندگی با یک ماشین آمریکایی را در جزیره کیش داشته باشید پیشنهاد می کنیم که اجاره کادیلاک در کیش را از دست ندهید. شما می توانید با اجاره خودرو در کیش رانندگی با این ماشین  قدرتمند آمریکایی را تجربه کنید. رانندگی با این خودرو تنها در جزیره کیش امکان پذیر است که می توانید با سفر به کیش یک رانندگی جذاب و منحصر به فرد در طول زندگی خود داشته باشند.


خودرو کادیلاک یک suv فول‌سایز لوکس است که به دلیل ابهتی که دارد این خودرو را بسیار جذاب کرده است. ویژگی ها و امکانات کادیلاک اسکالید در سطح بسیار بالایی قرار دارد که نمایشگرهای سه گانه داخل کابین این خودرو را می‌توان یکی از مشخصات مهم آن دانست. کادیلاک دارای تجهیزات پیشرفته ای استکه می توان به : مسیریاب پیشرفته‌، طراحی فوق العاده جذاب و اصیل،سیستم ضد قفل  (ABS)،سیستم کنترل پایداری خودرو  (VSC)،سیستم کنترل کشش،کیسه هوای راننده،کیسه هوای سرنشین جلو،کیسه هوای کناری جلو،کیسه هوای پرده ای کنار سر و..... اشاره کرد.

چراغ‌های عمودی بزرگ در جلو و عقب این خودرو نمای منحصر به فردی به آن بخشیده است. البته در نسل جدید کادیلاک اسکالید ، چراغ‌های عمودی جلو جای خود را به چراغ‌های افقی داده است. البته هر دو مدل این خودرو آمریکایی ، طرفداران خاص خودش را دارد. فضای داخلی خودرو نیز بسیار مینیمال و هوشمندانه طراحی شده که همین طراحی یونیک، بر جذابیت این خودرو افزوده است.

  شما برای اجاره کادیلاک اسکالید در کیش به مدارک زیر نیاز دارید:

- کارت شناسایی
- گواهینامه رانندگی
- چک به مبلغ ارزش کل خودرو
- در صورت نداشتن چک می توانید بین 5 تا 10 میلیون ودیعه نقدی بسته به نوع خودرو به شرکت پرداخت کنید.

(قابل ذکر است که تمامی مبلغ دیپوزیت پس از عودت خودرو به صورت کامل به مشتری برگردانده می شود. به جز 300 تا 500 هزار تومان که نزد شرکت باقی خواهد ماند که پس از 20 تا 30 روز و مشخص شدن وضعیت خلافی مابقی پول به شما بازگردانده خواهد شد.

پس از ارائه مدارک برای اجاره ماشین در کیش قرار دادی بین شما و شرکت بسته خواهد شد که در آن هزینه و تعداد روز های کرایه شما در آن درج خواهد شد.

 

 

 

 

مشخصات فنی
حداکثر توان موتور (hp)
حداکثر سرعت (km/h)
سيستم انتقال قدرت
گنجايش مخزن سوخت (Lit)
حجم فضاي صندوق عقب (Lit)
تجهیزات
کیسه هوای ایمنی
سیستم تهویه
سیستم صوتی
آينه‌ها
شیشه ها
تجهیزات ایمنی
ترمز
چراغها