انکار تجاوز ستاره ی فوتبال برزیل، نیمار در پاریس

افشاگری نیمار  افشاگری نیمار مهاجم تیم ملی فوتبال برزیل به تجاوز جنسی زنی در هتلی در پاریس . بدبیاری های نیمار هم چنان...

افشاگری نیمار 

افشاگری نیمار مهاجم تیم ملی فوتبال برزیل به تجاوز جنسی زنی در هتلی در پاریس . بدبیاری های نیمار هم چنان ادامه دارد. او که به تازگی در اردوی تیم ملی تیم برزیل مصدوم شده و نیز بازوبند کاپیتانیش گرفته شده است اکنون متهم به تجاوز جنسی به زنی در شهر پاریس شده است. گفته می شود که این اتفاق در 15 ماه می امسال رخ داده است.

 

انتشار چت های جنجالی نیمار و ناجیلا

اما این پایان بدبیاری های نیمار نبود. او پس از آنکه متهم به این عمل شد در شبکه های اجتماعی تصویری از مکالمات خود با این دختر را انتشار کرد که این کار خود نیز جرم محسوب می شود.
به گزارش پلیس، زن مدعی به تجاوز در شهر سائوپائولو جمعه هفته گذشته به پلیس مراجعه کرده و  علیه نیمار شکایت تنظیم کرده است. 
نیمار به واکنش از این اتهام تصاویری از مکالمات خود و آن دختر را در شبکه های اجتماعی منتشر کرد که این کار او نیز جرم محسوب می شود. آن دختر که ناجیلا نام دارد با اعتراض به این حرکت نیمار مدعی شد که او تمام مکالماتشان را منتشرنکرده است.  حالا یک شبکه برزیلی با انتشار آنچه که بین نیمار و ناجیلا بوده پرونده را وارد مرحله جدیدی کرده است. هر چند هنوز هویت این دختر کشف نشده است اما گفته می شود که او یک مدل 26 ساله برزیلی است که از طریق شبکه های اجتماعی با این فوتبالیست آشنا شده است.
شایعه ها حاکی از آن می باشد که ممکن از اتفاقات تلخی پیش روی گرانقیمت ترین ستاره تاریخ فوتبال باشد.

 

انکار نیمار به تجاوز 

ساعتی پس از انتشار این خبر نیمار ستاره  پاری سن ژرمن واکنش نشان داد و این تجاوز را انکار کرد. پدر نیمار نیز در اولین واکنش به این خبر، ادعای زن را پاپوشی برای پسرش خواند. 

نیمار درباره این اتهام گفت: من را به یک تجاوز متهم کرده اند. این کلمه برای من بسیار سنگین است.  اما اکنون که به من چنین اتهامی زده شده است من شگفت زده شده ام. شنیدن این خبر بسیار بد و ناراحت کننده بو، چون من خودم را به خوبی می شناسم و میدانم که چنین کاری نمی کنم.


مکالمه جنجالی نیمار و ناجیلا 

ناجیلا :  من می روم بخوابم، من را معطل کردی و نیامدی . میتوانستی بگویی که نمیایی 
نیمار: 15 دقیقه دیگر می آیم داشتم حاضر می شدم(شکلک خنده )
ناجیلا : داری ازدواج میکنی؟ 

مکالمه جنجالی نیمار و دختر پرتغالی

مکالمه جنجالی نیمار و ناجیلا

نیمار: داشتم شام میخوردم (دارای ازدواج می کنی؟) خداروشکر، خیر؟
ناجیلا: شارژ گوشی من در حال اتمام است و نمیدانم شارژرم کجاست. در اتاق 203 هتل منتظرت هستم.

پیام های بعدی خروج نیمار از هتل

پیام های نیمار و ناجیلا

ناجیلا : اتفاقی که دیروز بین ما اتفاق افتاد را به یاد داری؟
نیما : البته 
ناجیلا : تو می توانی من را بلاک کنی. من میخواهم که این حس تلخ به پایان برسد. نمیدانم باید چه توضیحی به خودم بدهم.
نمیار: آرام باش. اتفاقات بد را فراموش  کن و به زندگی خود ادامه بده. همه چیز خوب است استرس نداشته باش.
ناجیلا: اگر صبح پرواز داشتی حتما به من بگو. مردی که امروز می بینم مثل دیروز نیست و این همان نیماری است که من عاشقش هستم 
نیمار : من انسانی عادی هستم. تو من را خوب نمی شناسی.
ناجیلا : همه ما اینگونه هستیم. 
نمیار : دیروز خیلی زود گذشت و ما فرصت کافی برای صحبت نداشتیم. ذهنیت افراد تغییر می کند.
ناجیلا: شاید. من مشتاق دیدار تو بودم. دیروز خیلی زود گذشت. به همین دلیل من کبودی ها را تازه امروز صبح دیدم. دیروز ما به سختی صحبت می کردیم و تو بسیار آشفته و هیجان زده بودی اما امروز بسیار آرام تر هستی. دیروز من آرام بودم و امروز من آشفته هستم. متاسفانه شرایط به خوبی پیش نرفت.

پیام های نیمار بعد از خروج از هتل


نیمار : همه چیز بد نبود. انسان ها با یکدیگر ملاقات می کنند و این طبیعی می باشد. تو انسان عاقلی هستی متاسفانه آنچه که اتفاق افتاد شرایط را کمی خراب کرد. اما من خوشحالم که با تو ملاقات کردم.
 ناجیلا :  دیوانه شدی ؟ من از تو خواستم که تمام کنی تو حتی عذر خواهی کردی. اما الان موضوع دیگر جلسات درمانی است. تو هنوز نیمار هستی و من نیز خودم هستم. اگر عکسی از من برای کسی فرستاده ای از او بخواه که آن را پاک کند زیرا من نمیخوام که هیچ کجا نامم با تو برده شود.
نیمار: من چنین کاری نکرده ام 
ناجیلا : اگر من امروز تغییر کردم برای این است که من دیروز متوجه رفتار تو نشدم. تو خودت خوب میدانی که چه کاری انجام داده ای و چگونه با من رفتار کرده ای. در واقع تو مرا آزار دادی. امیدوارم نصف این استرسی را که من داشته ام هرگز تجربه نکنی. چیزی را که من را ترسانده این بوده که همه چیز خوب به نظر می رسد و من فردی دیوانه ام. این نشان می دهد که مغز تو فقط در زمین کار می کند و قلب تو هرگز کار نمی کند. مهم نیست. من تلاش می کنم از تمام قدرتم برای فراموش کردن تو استفاده کنم. خوب بخوابی من از تو ممنونم چون فهمیدم که نیمار واقعی کیست.

در کشور برزیل انتشار و فروش عکس جرم سنگینی دارد. احتمال دارد که 5 سال زندان در انتظار این فوتبالیست برزیلی باشد. نایب رئیس فدراسیون فوتبال برزیل به تازگی اعلام کرده که فیلمی موجود می باشد که ممکن است کار را برای نیمار سخت تر کند. این فیلم سندی محکمی است که می تواند نیمار را از حضور در کوپا آمه ریکا حذف کند. این رقابت چند روز دیگر در برزیل آغاز خواهد شد.

فدراسیون فوتبال برزیل اعلام کرده که حضور نیمار در این تورنمنتر بسته به خود این بازیکن است. رئیس این فدراسیون معتقد است که هیچ دخالتی در این موضوع نخواهد کرد. قطعا اگر نیمار در این رقابت حضور پیدا نکند باعث خوشحالی بسیاری از اهالی فوتبال خواهد شد. 

برخی از منابع خبری فاش کرده اند که نیمار در مصاحبه خود در اردوی تیم برزیل گریه کرده و در این گفت و گو از شرایط بد روحی خود گفته است . بی شک افشای مدرک دوم می تواند برای مدت زمانی کوتاهی کار این بازیکن را تمام کند.

 

 

مطالب بیشتر : 

رونالدو و مسی و رقابت خودروهایشان

رونالدو، بوگاتی ر ا هم به زانو در آورد

دیدگاه شما

نتیجه فرمول: 46 + 8