آینده گردشگری با ون های تفریحی لوکس

آینده گردشگری با ون های تفریحی لوکس

بهترین ون های تفریحی برای سفرهای بلند و طبیعت گردی

سفر کردن یکی از لذت‌ بخش‌ترین کارها در زندگی هر فرد است. شما می توانید با سفر به یک طبیعت بکر و یا سفر به کویر از روزمرگی های خود دور شده و آرامشی شب های کویر را تجربه کنید. سفر تنها چیزی است که انتهایی ندارد و حد و مرزی برای آن تایین نشده است. فصل اردیبهشت یکی از بهترین فصل ها برای مسافرت و بخصوص سفرهای گروهی و خانوادگی  است. سفر های گروهی یکی از ارزانترین، بهترین و پرطرفدارترین روش ها برای کشف برخی از مکانهای دیدنی ایران است. این فصل همیشه زمان مناسبی برای مسافرت های گروهی و گردش با خانواده است. اکثر خانواده‌ها این زمان را برای با هم بودن و تفریح انتخاب می‌کنند.
اما اگر قصد شما برای گردشگری به مناطق کویری، کوهستانی و آفرود است باید خودرویی مناسب را برای سفر خود انتخاب کنید. در این مناطق شما نمیتوانید با هر خودرویی رانندگی کنید. اما خودروهایی برای این مناطق ساخته شده است که مجهز به امکانات مناسب برای سفر و مناطق کوهستانی و بیابانی است. ون مسافرتی یکی از این خودروهای مجهز می باشد. اجاره خودرو یکی از روش های مناسب و کم خرج برای سفر در ایران است. اگر شما ماشین شخصی ندارید و یا خودرو شما مناسب برای مسافرت نیست اما شما عاشق مسافرت های جاده ای هستید بهترین انتخاب برای شما اجاره ماشین است.

در این پست ما شما را با تعدادی از ون های مسافرتی لوکس دنیا آشنا خواهیم کرد.

ون های مسافرتی 


ون تفریحی فولکس‌واگن گرند کالیفرنیا

ون تفریحی فولکس واگن یکی از بهترین ون های مسافرتی موجود می باشد. این کمپر تمام عیار دارای طولی حدود 6 متر و  فول آپشن می باشد. ون فولکس واگن با نام گرند کالیفرنیا شناخته می شود و از نسخه معمولی ون فولکس‌واگن کالیفرنیا بزرگ‌تر است.  فضای داخلی گرند کالیفرنیا آنقدر بزرگ است که دارای امکانات بی شماری از جمله حمام و دستشویی داخلی با مخزن ذخیره آب 110 لیتری، تخت دونفره، فضای مناسب برای خواب کودکان، یخچال فریزر 70 لیتری می باشد. قرار است این ون مسافرتی از امسال دربازار اروپا ارائه شود. این ون مسافرتی فوق لوکس شما را به یک مسافرت رویایی خواهد برد.

ون تفریحی ریکان انوی 


 ون ریکان انوی یکی از بصرفه ترین ها در زمینه گردشگری است. ون تفریحی ریکان انوی شامل تجهیزاتی نظیر : شامل چادر سقفی پاپ‌آپ، سه پنجره زیپ‌دار بزرگ، تخت بزرگ و امکان خوابیدن چهار نفر است. استاین ون مسافرتی بر پایه مینی ون نیسان به عنوان نسخه پایه بهره طراحی شده است و با قیمت قیمت 28000 دلار عرضه می‌شود. با ون تفریحی ریکان انوی تعطیلات آخر هفته شما به راحتی می تواند به یک ماجراجویی طولانی مدت تبدیل شود و  تمام راحتی خانه را در جاده بیاورید.


ون کمپر لکسانی EXTV

ون مسافرتی کمپر لکسانی

طراحی خارجی ون کمپر لکسانی شما را بلافاصله ترغیب می‌کند که بر آن سوار شوید و یک سفر ماجراجویانه را تجربه کنید. جذاب‌ترین ویژگی این ون یخچال شیک و کابین جذاب آن است. فراتر از این امکانات چندکاربری بودن این ون است که حسابی به درد مسافرت و ماجراجویی می‌خورد. کسانی که به دنبال ون کمپر بسیار لوکس هستند می‌توانند از خدمات لیکسانی (Lexani) استفاده کنند. ون تفریحی لکسانی EXTV بر مبنای کمپر مرسدس بنز اسپرینتر ساخته شده است. از جمله امکانات ون تفریحی لیکسانی EXTV که می‌توان به آن اشاره کرد: یخچال، تخت تاشو، آشپزخانه کوچک در عقب است.

 ون ‌مسافرتی فرر رم پرومستر


وی ‌فرر رم پرومستر برای کسانی که به دنبال کیت تبدیل وانت به ون تفریحی هستند بهترین انتخاب است. علاقه‌مندان با پرداخت 6،696 دلار می‌توانند کیت تبدیل وی‌فرر (Wayfarer) را همراه با امکاناتی بی نظیر از جمله پنل‌های عایق بادوام دیواری و کف، میز تاشو، جعبه‌های کمپینگ و متکا تهیه کنند. علاوه بر این، رم پرومستر کیت تبدیل بزرگ‌تری با قیمت 8،795 دلار ارائه کرده است که شامل پنل‌های دیواری و سقفی، قفسه‌های محیطی، آشپزخانه، تخت، پنل‌های کشویی و پنجره عقب می‌شود.


ون مسافرتی جیپ رانگلر اوت‌پست


ون تفریحی رانگلر تقریبا می تواند هر آنچه که شما می خواهبد را انجام و در اختیار شما قرار دهد. ون تفریحی اوت‌پست آخرین محصول ساخته شده شرکت خودروساز اکسپدیشن وهیکلز است که مسلما یکی از گزینه‌های بسیار جذاب برای تفریح و گردشگری خواهد بود. جیپ رانگلر روی قاب عقب و تعلیق جدید سوار می‌شود که 11 سانتی‌متر بالاتر از مدل کارخانه است. این ون تفریحی در عقب از محفظه‌ای مجهز به دو آشپزخانه، یخچال فریزر 50 لیتری و اجاق گاز استیل بهره می برد. AEV هنوز این خودروی مفهومی را برای فروش قرار نداده است، اما به زودی می‌تواند در لیست ون‌های تفریحی برای خریداران قرار بگیرد و یکی از بهترین های جاده ای باشد.


ون تفریحی و لوکس Pinnacle Finetza 

ون تفریحی پینکل فینتزا یک خانه متحرک است.  این ون لوکس ساخت هند است و شباهت بسیاری به ون فورد E-Series دارد. این ون دارای مجموعه ای از امکانان می باشد که باعث شده این خودرو تفریحی را از دیگر ون ها متمایز کند. طراحی کابین این ون بسیار هوشمندانه به نظر می‌رسد. انواع طرح‌های مختلف میز، شامل طرح‌های تاشو و کشویی برای خلاص شدن از آن‌ها زمانی‌که مناطق مسطح لازم نیستند، وجود دارد. فینتزا می‌تواند بسته به پیکربندی، بین دو تا هشت نفر را در داخل خود جا دهد.

services-1