استفاده از اجاره خودرو بهتر است یا تاکسی؟

استفاده از اجاره خودرو استفاده از اجاره خودرو و یا استفاده از تاکسی سوالی است که ذهن اکثر مسافران را درگیر کرده است. اگ...

استفاده از اجاره خودرو

استفاده از اجاره خودرو و یا استفاده از تاکسی سوالی است که ذهن اکثر مسافران را درگیر کرده است. اگر برای اولین بار به شهر و یا کشوری سفر می کنید، بهتر است که سریع ترین، ایمن ترین و ارزان ترین راه را از فرودگاه به مرکز شهر بشناسید. تاکسی فرودگاه ، اجاره خودرو با راننده و یا اجاره خودرو بدون راننده کدام یک به نفع شما خواهد بود؟

جالب است بدانید که یک موسسه اجاره خودرو تحقیقاتی را بین 85 شهر در جهان انجام داد تا مشخص کند استفاده از تاکسی مقرون  به صرفه است یا اجاره ماشین. اما نتیجه این تحقیق در یک جمله خلاصه شد: "این موضوع کاملا به مقصد شما بستگی دارد!"

زمانی که شما قصد سفر دارید، بهتر است تحقیقات لازم را در مورد مقصد خود انجام دهید و سوالاتی طرح کنید که در تصمیم گیری به شما کمک کنند.

 

سوالاتی از قبیل

 

 مسافت فرودگاه تا مرکز شهر

زمان حدودی رسیدن به مقصد

ساعات اوج ترافیک در مقصد

قوانین و نرخ اجاره خودرو در شهر مقصد

نرخ تاکسی ها در شهر مقصد

جواب این سوال ها مشخص می کند که کدام یک از این دو انتخاب برای شما بهتر است.

هزینه بخش مهمی از سفر های ماست و مدیریت کردن هزینه ها یکی از الزامات سفر است. در بحث اجاره خودرو ، سرویس های متفاوتی وجود دارد که هر کدام شامل هزینه های مختلفی است و قوانین خاصی برای محاسبه نرخ آنها وجود دارد.

 

خدمات اجاره خودرو

 

تاکسی فرودگاه

تاکسی دربستی بین شهری

سواری دربستی

ترانسفر تشریفاتی  فروردگاه

اجاره خودرو در فرودگاه

با آگاهی از این خدمات، و با مطالعه و تحقیق شهر مقصد، شما متوجه خواهید شد که چگونه یک اجاره ماشین ارزان داشته باشید. شاید ندانید که در بیشتر موارد، مسافرینی که برای اولین بار به شهری وارد شده اند، خدمات اجاره خودرو را بسیار ارزان تر از  تاکسی بیان کرده اند.

فراتر از بحث هزینه، اجاره خودرو امکاناتی را به شما میدهد که باعث آسایش و راحتی شما در طول سفر خواهد شد. حتی اگر حوصله رانندگی کردن و پیدا کردن جای پارک را نداشته باشید و یا به مسیر و قوانین رانندگی در مقصد آگاه نباشید، می توانید از سرویس های اجاره ماشین با راننده استفاده کنید. ناگفته نماند که تعداد نفرات شما هم در این تصمیم گیری موثر است. اگر شما با تعدادی از دوستان و یا همکارانتان مسافرت می کنید بهتر است بدانید که اجاره ون با راننده و  یا اجاره اتوبوس دربستی ارزان  بسیار بهتر از اجاره تاکسی است.

و نکته آخر این که بهترین موسسات اجاره خودرو معمولا دارای خدمات رزرو آنلاین هستند. با استفاده از این روش شما در طول سفر نگرانی بابت رفت و آمد خود نخواهید داشت. این شرکت ها، شعبه ای هم در داخل فرودگاه دارند و به محض رسیدن به مقصد، شما را همراهی خواهند کرد. بر خلاف تصور اکثر مسافرین، این نوع سرویس ها، الزاما سرویس های گرانی نیستند و همانطور که گفته شد در بسیاری از شهر ها بسیار به صرفه تر از خدمات تاکسی هستند.

 

دیدگاه شما

نتیجه فرمول: 35 + 10