نکاتی برای اجاره اتومبیل با کودکان و نوجوانان

نکاتی برای اجاره اتومبیل اجاره خودرو راه حلی مناسب برای افرادی است که سفر های جاده ای کوتاه مدت دارند. زمانی که شما با...

نکاتی برای اجاره اتومبیل

اجاره خودرو راه حلی مناسب برای افرادی است که سفر های جاده ای کوتاه مدت دارند. زمانی که شما با افراد کوچکتر خانواده سفر می کنید، اجاره ماشین ممکن است به چالش ها و تصمیمات اقتصادی نیاز داشته باشد. در اینجا نکاتی را یادآور می شویم که به شما در تصمیم گیری کمک خواهد کرد.

 

آیا نیاز به اجاره صندکی کودک دارید؟

نوع سفر خود را مشخص کنید. به یک سفر آخر هفته ی کوتاه می روید و یا برای سفری با مسافت زیاد و طولانی مدت برنامه ریزی می کنید؟ اگر به یک سفر آخر هفته ای با مسافت کوتاه می روید به احتمال زیاد نیازی به اجاره صندلی کودک نخواهید داشت. اجاره صندلی کودک به ازای هر روز شامل هزینه میشود. البته این هزینه ها در بین شرکت های مختلف اجاره خودرو متفاوت است که شما با کمی پرس و جو و مقایسه می توانید مناسب ترین قیمت را انتخاب کنید.

 

آیا شما یا همسرتان نیاز به راننده دارید؟

اغلب زمانی که شما با خانواده سفر می کنید، دوست دارید که زمان بیشتری را با آنها صرف کنید و رانندگی کردن برای شما زیاد خوشایند نیست. فرزندان شما نیاز به توجه و مراقبت بیشتری دارند که قطعا همسر شما به تنهایی نمی تواند به تمام آنها پاسخ دهد و احساس خستگی نکند. موسسات اجاره خودرو اغلب خدمات اجاره خودرو با راننده را ارائه میدهند که اگر از لحاظ هزینه شما را به چالش نکشد میتواند به شما کمک کند تا زمان بیشتری را با خانواده سپری کنید. البته ممکن است در برخی از بازه های زمانی موسسات اجاره خودرو امتیازاتی مانند کاهش هزینه راننده ارائه دهند که بهترین فرصت برای شماست تا بتوانید هزینه سفر خود را کاهش دهید.

 

هزینه های پارک خودرو را در نظر بگیرید

خانواده هایی که با کودکان سفر میکنند، سفر جاده ای را ترجیح میدهند چون به راحتی میتونند زمان حرکت و استراحت خود را با توجه به نیاز کودکان مدیریت کنند. این طرز تفکر درست است اما همیشه به نفع شما نیست. زمانی که با خانواده سفر می کنید، مطمئنا هزینه ی هتل و اقامت شما بیشتر خواهد شد. حتما به این نکته توجه کنیسد که محل اقامت شما شامل هزینه ی پارکینگ می شود یا خیر؟ آیا موسسات اجاره خودرو این هزینه را بر عهده میگیرند یا خودتان باید آن را مدیریت کنید؟

 

موسسه اجاره خودرو شما، نمایندگی در فرودگاه دارد؟

اگر مقصد شما به فروگاه ختم می شود قطعا باید شرکت  اجاره خودرو در فرودگاه نمایندگی داشته باشد. بعضی از نمایندگی ها چند مرحله خارج از فرودگاه قرار دارند و قطعا طی کردن مسافت طولانی برای کودکان و والدینشان سخت خواهد بود. زمانی که شما با بچه ها مسافرت می کنید، تعداد چمدان ها و وسایل شما افزایش می یابد و نیاز دارید تا نزدیک ترین مسیر به قطار یا هواپیما را داشته باشید.

 

نکته آخر

در نهایت اگر برنامه ریزی دقیق و درستی داشته باشید و قبل از سفر نیازسنجی های لازم را انجام داده باشید مطمئن باشید سفر با کودکان بسیار دوست داشتنی و لذت بخش است و جزو سفر هایی خواهد بود که در آینده قطعا بارها بارها آن را تکرار خواهید کرد.

دیدگاه شما

نتیجه فرمول: 40 + 7