چند پیشنهاد برای یک ماشین عروس لاکچری

اگر می خواهید برای شب عروسی خود برنامه ریزی کنید تا یک جشن رویایی برای خود و همسرتان رقم بزنید، می خواهیم به شما چند پیش...

اگر می خواهید برای شب عروسی خود برنامه ریزی کنید تا یک جشن رویایی برای خود و همسرتان رقم بزنید، می خواهیم به شما چند پیشنهاد برای اجاره ماشین عروس لاکچری بدهیم. ماشین عروسی یکی از المان های مهم جشن عروسی است زیرا از همان ابتدا در عکس ها و فیلم های مراسم شما حضور دارد و شیک بودن عکس های  آلبوم عروسی شما تا حد زیادی به ماشین عروس شما بستگی دارد.

حال قدم به قدم برای یک ماشین عروسی شیک پیش می رویم:

قدم اول: انتخاب ماشین عروس

برای شروع چند پیشنهاد برای یک ماشین عروس لاکچری باید دقت کنید که انتخاب یک ماشین عروس لوکس اولین قدم است. بهترین پیشنهاد ما برای شما اجاره یک خودرو لوکس از شرکت های معتبر اجاره خودرو است. در این صورت می توانید یک ماشین لاکچری و مدل بالا برای عروسی خود انتخاب کنید و هزینه زیادی هم برای یک شب لازم نیست بپردازید.

هم چنین در انتخاب رنگ ماشین عروس هم قدرت انتخاب دارید. هرچند بهترین ایده ماشین عروس سفید است اما باز هم شما می توانید مطابق سلیقه یا حتی تم عروسی خود، ماشین عروس مشکی یا هر رنگ ماشین عروس موجود را برای خود اجاره کنید.

ماشین عروس لاکچری

یکی دیگر از مزیت های اجاره خودرو عروسی این است که آن ها برای شما خدمات گل آرایی ماشین عروس هم ارائه می دهند که با سلیقه و خواست خود و با کمک و راهنمایی متخصصان در این زمینه می توانید یک گل آرایی شیک و لاکچری بر روی ماشین عروس خود داشته باشید.

قدم دوم: گل آرایی ماشین عروس

مهم ترین مرحله در تزئین ماشین عروس گل آرایی آن است. برای تزئین و گل آرایی ماشین عروس لاکچری ایده های زیاد و متنوعی وجود دارند که در ادامه بهترین های آن ها را برای شما شرح می دهیم.

تزئین با گل:

مرسوم ترین روش تزئین ماشین عروس، گل آرایی آن است. اما برای گل آرایی ماشین عروس شیک می توان چند روش متفاوت را انجام داد.

برای مثال می توانید با رز های قرمز پشت ماشین عروس را به شکل قلب قرمز درست کنید.

هم چنین می توانید از عروسک های خرسی و گل زدن ماشین عروس با هم، یک ماشین عروس دوست داشتنی و خاص برای خود تزیین کنید.

می توانید از رز های رنگارنگ با تعداد زیاد استفاده کنید یا گل هایی که جلوه زیادی به ماشین شما می دهند مانند گل آفتابگردان اما خودتان را محدود به یک مدل گل نکنید و به چیدمان گل ها هم بسیار دقت کنید.

تزیین با تور و بادکنک:

تزیین ماشن عروس با بادکنک ها و تور های رنگارنگ هم ایده ی بسیار خاص و جذابی خواهد بود. پیشنهاد ما این است که از بادکنک تنها یا بادکنک و تور با رنگ های دارای هارمونی استفاده کنید.

ماشین عروس لاکچری

تزئین اروپایی ماشین عروس

امروزه سلیقه بسیاری از زوج های جوان به سمت تزئین ماشین به شیوه های اروپایی جذب شده است. از جمله این تزیینات می توان به گل آرایی ماشین عروس به صورت قلب های دوتایی یا شکل های خاص دیگر با رنگ های سفید و صورتی ، استفاده از بادکنک و یا نوشته هایی مانند just married  و هم چنین آویزان کردن قوطی های کنسرو، پوم پوم های رنگارنگ و با مزه و روبان های رنگی از سپر پشت ماشین است.

امیدواریم که چند پیشنهاد برای یک ماشین عروس لاکچری برای شما عزیزان مفید بوده باشد تا یک ماشین عروس شیک برای برای عروسی خود داشته باشید.

دیدگاه شما

نتیجه فرمول: 41 - 6