اجاره خودرو در تهران
برگشت در محل تحویل

آئودی A3

اجاره آئودی A3 در استانبول

مدل آئودی A3 را برای یک روز، یک آخر هفته، یک ماه یا بیشتر، آئودی A3 در استانبول و بسته مسافت پیموده شده آن را رزرو کنید. با برنامه و وب سایت ما، اجاره، لغو و تحویل آسان تر از همیشه است.

سعادت رنت با افتخار خدمات کرایه اتومبیل آئودی A3 انعطاف پذیر و مقرون به صرفه را به عنوان یک شرکت معتبر اجاره خودرو در استانبول ارائه می دهد. اکنون در نسل سوم خود، آئودی A3 به عنوان بخشی از تلاش مداوم آئودی برای ارائه ترکیبی عالی از فناوری، ایمنی و البته سبک به طور مداوم بهبود یافته است. انتخاب یک ماشین کرایه آئودی A3 از سعادت رنت تمام آنچه آئودی به آن مشهور است را در یک بسته کاملا جمع و جور و مقرون به صرفه در اختیار شما قرار می دهد.

کیفیت کرایه آئودی A3 از سعادت رنت

  • کیفیت بی‌رقیب: آئودی که در سطح جهانی به دلیل مهندسی عالی خود شهرت دارد، با A3 هیچ نقطه ضعفی نداشته است - خودرویی قدرتمند و قابل اعتماد تولید می‌کند.
  • موتور قدرتمند: مدل استاندارد A3 دارای موتور قدرتمند 138 اسب بخاری است که می تواند از 0 تا 62 مایل در ساعت فقط در 8.4 ثانیه با حداکثر سرعت 134 مایل در ساعت برسد.
  • قابلیت اطمینان بالا: آئودی A3 علاوه بر عملکرد، با در نظر گرفتن ایمنی و قابلیت اطمینان از جمله هندلینگ چابک و رتبه بندی ایمنی 5 ستاره طراحی شده است.

در سعادت رنت ما به طور مداوم در تلاش هستیم تا خودروهای خود را به روز کنیم و بهترین انتخاب از وسایل نقلیه مدرن را در اختیار مشتریان خود قرار دهیم. ما خوشحالیم که به مشتریان خود امکان اجاره خودرو آئودی A3 را ارائه می دهیم. در بسیاری از شعبه های کرایه اتومبیل ما در سراسر بریتانیا و سایر نقاط جهان موجود است، کرایه آئودی A3 یک چشم انداز هیجان انگیز و مقرون به صرفه است. لطفاً توجه داشته باشید که هر اجاره آئودی A3 مشروط به در دسترس بودن است و نمی توان آن را تضمین کرد.

بیمه اجاره خودرو آئودی A3

آئودی A3 را امروز اجاره کنید. اتومبیل های ما در سراسر استانبول بیمه شده اند و می توانند شما را به هر جایی ببرند.