فورد پوما

خودروهای ترکیه

5 نظر 4.8
A/C A 4 8 5
  • قیمت روزانه : 590 ₺ روزانه

مبلغ 20 میلیون تومان بابت ضمانت

قیمت ها به روز و حداقل کرایه 3 روزه

اجاره فورد پوما دیزلی در استانبول

فورد پوما دیزلی Puma 1.0 EcoBoost جدید برای اجاره در استانبول مجهز به ویژگی هایی است که رانندگی شما را راحت تر همیشه می کند. دارای سنسورهای پارک عقب و دستیار برخورد جلو. این خودرو به شما کمک می کند تا از تصادف جلوگیری کنید و کنترل کامل سفر خود را در اختیار داشته باشید.

نظر کارشناسان سعادرت رنت در مورد اجاره فورد پوما دیزلی در استانبول

با فورد پوما وارد نسل بعدی لذت رانندگی خواهید شد. یک صفحه نمایش لمسی 8 اینچی با جدیدترین سیستم SYNC® فورد، دسترسی به عملکرد ناوبری را فراهم می کند که شامل تشخیص علائم جاده، کمک حفظ خطوط و کروز کنترل نیز می شود. با این SUV از سفرهای طولانی تر نیز لذت خواهید برد.

اجاره فورد پوما دیزلی راحت ترین راه برای کشف محیط اطراف استانبول است. با بردن ماشین از فرودگاه، در زمان با ارزش دیدن مناظر صرفه جویی خواهید کرد.

اگر قصد دارید بیشتر استانبول را بگردید و قلعه های دره لوآر را ببینید یا در مناطق پیکاردی و نرماندی سفر کنید، ایده خوبی است که برای راحتی خود یک SUV یا یک ماشین جادارتر کرایه کنید. برای رانندگی در شهر استانبول، به دلیل شلوغ بودن خیابان‌ها و محدود بودن پارکینگ در مرکز شهر، بهتر است یک خودروی کوچک‌تر را توصیه کنیم. برای مشاهده لیست کامل اجاره خودرو در استانبول روی لینک کلیک کنید.

محدودیت سرعت در مناطق شهری در سراسر استانبول به طور معمول 50 کیلومتر در ساعت (31 مایل در ساعت) و گاهی اوقات 30 کیلومتر در ساعت (18 مایل در ساعت) در مناطق مرکزی شهر است. جاده های دو تا سه بانده دارای محدودیت سرعت 80 کیلومتر در ساعت (49 مایل در ساعت) و جاده های چهار خطه 110 کیلومتر در ساعت (68 مایل در ساعت) هستند. در بزرگراه ها، محدودیت سرعت 130 کیلومتر در ساعت (80 مایل در ساعت) است. همه این محدودیت ها در صورت بارش باران یا برف کمتر است. همچنین خوب است بدانید که تابلوهای راهنمای سبز به یک مسیر اصلی غیر بزرگراه یا یک "جاده آزاد" اشاره می کنند. علائم آبی یک مسیر بزرگراه را نشان می دهد و اغلب با علامت "پیج" مشخص می شود به این معنی که باید عوارض جاده را بپردازید.

مشخصات فنی
حداکثر توان موتور (hp)
حداکثر سرعت (km/h)
سيستم انتقال قدرت
گنجايش مخزن سوخت (Lit)
حجم فضاي صندوق عقب (Lit)
تجهیزات
کیسه هوای ایمنی
سیستم تهویه
سیستم صوتی
آينه‌ها
شیشه ها
تجهیزات ایمنی
ترمز
چراغها