آئودی A2

5 نظر 4.8
A/C A 4 8 5
  • قیمت روزانه : 1,700 ₺ روزانه

مبلغ 20 میلیون تومان بابت ضمانت

قیمت ها به روز و حداقل کرایه 3 روزه

اجاره آئودی A2

اجاره خودرو آئودی A2 در استانبول به راحتی و با شرایط و قیمت مناسب امکان پذیر است. آئودی A2 را می توانید با حداقل 3 روز و با حداکثر، هفتگی و ماهانه از شرکت سعادت رنت کرایه نمایید. آئودی A2 یکی از خودرو های اقتصادی و پر طرفدار می باشد که به صورت راننده و بدون راننده اجاره داده می شود.

برای اجاره خودرو در استانبول کافیست با همکاران دفتر مرکزی سعادت رنت از طریق تماس تلفنی و واتساپ ارتباط بگیرید و خودرو آئودی A2 را از دفتر رسمی در استانبول تحویل بگیرید.

نحوه اجاره آئودی A2

برای اجاره آئودی A2 ابتدا باید با همکاران مجموعه تماس حاصل نمایید تا مدت زمان اجاره، محل تحویل و عودت خودرو را اطلاع دهید. (در نظر داشته باشید که می توانید خودرو را در فرودگاه استانبول نیز تحویل گرفته و عودت دهید.) در نتیجه برای شما پیش فاکتوری ارسال می شود تا توسط شما تایید شود. پس از تایید شما باید مدارک مورد نیاز خود را ارسال کنید که در زیر به آنها اشاره می کنیم.

ارائه مدارک مورد نیاز برای اجاره آئودی A2

  • حداقل سن راننده 20 سال
  • ارائه گواهی نامه بین المللی راننده
  • ارسال عکس پاسپورت راننده
  • ارسال عکس بلیط رفت و برگشت راننده به استانبول
  • پیش پرداخت به صورت ریالی (پرداخت الباقی زمان تحویل خودرو به صورت لیر)
  1. پرداخت دیپوزیت 1500-2500 لیر (پس از عودت خودرو به راننده بازگردانده می شود)

نحوه تحویل خودرو آئودی A2

همانطور که بالاتر گفته شد برای تحویل خودرو باید روز و ساعت را با همکاران مجموعه هماهنگ کنید. در این صورت قبل از حضور شما به مقصد ماشین با نماینده شرکت منتظر شما هستند. قبل از تحویل شما موظف هستید قرارداد اجاره خودرو در استانبول شرکت سعادت رنت را که تمامی مشخصات راننده، زمان تحویل و عودت خودرو، محل تخویل و عودت خودرو، مبلغ، بیمه و... تماما در آن لحاظ شده است را امضا نمایید. همچنین الباقی را به صورت لیر پرداخت نمایید. در ضمن پس از امضا قرارداد شما می بایست یک نسخه را تا پایان مدت اجاره نزد خود نگه دارید.

بیمه اجاره آئودی A2

تمامی خودرو ها بیمه هستند و به صورت رایگان می باشد. ولی در صورتی که قصد دارید خدمات بیشتری از بیمه استفاده نمایید این امکان را سعادت رنت فراهم کرده است تا با پرداخت مبلغی ناچیز آئودی A2 را بیمه متوسط و بیمه CDW کرده و بدون نگرانی به سفر خود در ترکیه ادامه دهید.

مشخصات فنی
حداکثر توان موتور (hp)
حداکثر سرعت (km/h)
سيستم انتقال قدرت
گنجايش مخزن سوخت (Lit)
حجم فضاي صندوق عقب (Lit)
تجهیزات
کیسه هوای ایمنی
سیستم تهویه
سیستم صوتی
آينه‌ها
شیشه ها
تجهیزات ایمنی
ترمز
چراغها