نکاتی مهم در مورد گل آرایی ماشین عروس

گل آرایی ماشین عروس سعی کنید تا کارهای عروسیتان را به دست افراد با تجربه و حرفه ای بسپارید و خودتان را درگیر تدارکات نک...

گل آرایی ماشین عروس

سعی کنید تا کارهای عروسیتان را به دست افراد با تجربه و حرفه ای بسپارید و خودتان را درگیر تدارکات نکنید. اما به هر حال اگر قصد اجاره ماشین عروس و یا سفارش دسته گل عروس را ندارید وبه عنوان عروس و داماد میخواهید مسئولیت تزیین ماشین عروس را خودتان برعهده بگیرید ما به شما راهکارهایی پیشنهاد می دهیم تا بتوانید این کارها را راحت تر و سریع تر انجام دهید. تزیین ماشین عروس کاری سرگرم کننده و البته کمی پیچیده است. این که شما از تزیینی سنتی یا ساده و یا یک ایده خلاقانه استفاده کنید به سلیقه و طرز فکر خودتان بستگی دارد.

 

1.از تزیین ماشین خود لذت ببرید

این یکی از بهترین و ساده ترین بخش های کار شما به عنوان یک داماد است، بنابراین از انجام آن لذت ببرید و همانطور که باید درست و به موقع به انجام این کار بپردازید. الان زمان آن رسیده است که رویاهایتان را دنبال کنید و ماشین عروس رویایی خودتان و همسرتان برای یک روز به یاد ماندنی آماده کنید

 

2. برنامه ریزی درست داشته باشید

شما باید برای مراسم خود زمانبندی مناسب داشته باشید و بدانید در چه ساعتی ماشین عروس شما باید آماده باشد. این زمانبندی را با یک معیار خطای منطقی در نظر بگیرید تا با کمی جا به جایی در زمانبندی دچار تنش و استرس نشوید. به خاطر داشته باشید این روز قرار است به عنوان یکی از بهترین روزهایی زندگی شما ثبت شود پس اجاره ندهید هیچ چیز آن را به هم بزند. برای اجرای یک برنامه ریزی خوب بهتر است از نزدیکان با تجربه خود مشورت بگیرید. شما باید مطمئن شوید که قبل از رفتن به دنبال عروس خود زمان لازم و کافی برای تزیین ماشین عروس دارید.

 

انواع ماشین عروس

 

3. موارد مهم در تزیین ماشین عروس

1.هرگز از رنگ های اسپری استفاده نکنید.

2. شکر و سایر محصولات حاوی قند هرگز نباید استفاده شود. شکر برای رنگ خودروی شما مناسب نیست

3.از نوارهای پوشاننده رنگی با احتیاط استفاده کنید. این نوار ها ممکن است به رنگ ماشین شما آسیب بزند.

4.بعضی ها از انواع قوطی ها و قلع برای ماشین عروس استفاده میکنند با این که این نوع تزیین در حال افزایش است باید بدانید که این مواد ممکن است باعث جرقه شوند و حتی از لحاظ قوانین رانندگی شما را دچار دردسر کنند.

5. تزیینات شما نباید مانع دیده شدن پلاک ماشینتان شود.

 

4.حتما در تزیین ماشین عروس این موارد را در نظر بگیرید:

1.استفاده از صابون! از صابون برای نوشتن نام و شعار بر روی شیشه اتومبیل خود استفاده کنید تا بعد از مراسم دغدغه ای برای تمیز کردن شیشه ها نداشته باشید.

2. از پولیش های مخصوص کفش هم میتوانید برای نوشتن بر روی شیشه ها استفاده کنید. این پیشنهاد فقط برای راحتی شما و آسیب دیدگی کمتر اتومبیل شماست. درست است که این بهترین مراسم شماست و قرار است یک بار در زندگیتان چنین روزی را تجربه کنید اما قطعا زمان طولانی به ماشینتان احتیاج دارید.

3. و در آخر به عنوان یک انسان به وظیفه ی انسانی خود در مقابل طبیعت عمل کنید و برای تزیین ماشینتان از مواد زیست تخریب پذیر استفاده کنید. بعضی از تزیینات ماشین عروس شما ممکن است در حین حرکت جدا شده و در طبیعت رها شوند و حتی ممکن است با ماشین های دیگر برخورد کنند. پس با در نظر گرفتن این شرایط از مواد ایمن و زیست تخریب پذیر استفاده کنید.

 

مدل گل آرایی ماشین عروس

در هنگام گل آرایی ماشین عروس می توانید تمیمی نمونه هایی موجود در سایت اجاره ماشین عروس سعادت رنت را بررسی کنید و با توجه به عللاقه وسلیقه تان یک مدل گل آرایی ماشین عروس را انتخاب کنید. 

 

ماشین عروس کلاسیک

 

دیدگاه شما