نکات آرایشی که عروس خانم ها باید یدانند

آرایشگاه عروس و نکات آرایشی آشنایی با نکاتی قبل از مراسم ازدواج قبل از مراسم عروسی، خانم ها معمولا در چالش انتخاب...

آرایشگاه عروس و نکات آرایشی

آشنایی با نکاتی قبل از مراسم ازدواج

قبل از مراسم عروسی، خانم ها معمولا در چالش انتخاب لباس عروس، مدل آرایش، مدل مو و اجاره ماشین عروس زیبا هستند. برای تجربه بهترین جشن عروسی بهتر است یک آرایشگاه خوب انتخاب کنید و یک کرایه ماشین عروس شیک با اجاره ماشین عروس با گل آرایی زیبا(که می توانید از یکی از مؤسسات کرایه ماشین عروس، استفاده کنید).

نکاتی برای آرایش صورت و رنگ مو

رنگ مو

انتخاب هوشمندانه رنگ مو با مطالعه و رنگ شناسی یا مشاوره با آرایشگر بدست می آید.

کسانی که موی بور دارند طبعا رنگ چشمانشان روشن است و کسانی که موهای مشکی دارند دارای چشمانی سیاه هستند توجه داشته باشید هرگز تغییر متضاد در رنگ مو به یک باره دلنشین و شیک نخواهد شد

 

آرایش صورت

. با شناخت چهره خود، آرایش مناسب با فرم صورت و رنگ پوست و چشم هایتان انتخاب کنید. برای مثال با به کار بردن پودرها، سایه چشم و نوع آرایش مو، می توان چاقی و تپلی صورت را لاغرتر، یا ریزی چشم ها را بزرگتر نشان داد. پس نگران نباشید و بر نکات مربوط به زیبایی خود تمرکز کنید..

 

نکات آرایشی که بهتر است قبل از عروسی بدانید:

سلامت و زیبایی دندان های خود را بهبود ببخشید، عروس بهتر است لبخندی زیبا و دلربا با دندان هایی سفید و سالم داشته باشد.

برای داشتن پوستی زیبا و لطیف، رسیدگی ها و اقدامات لازم را از قبل، انجام دهید.

لک های پوستی، جوش های صورت را به موقع پاکسازی کنید.

اگر می خواهید مو و ابروهایتان را رنگ کنید از یک ماه قبل به آرایشگر مراجعه کنید.

آرایشگر عروسی تان را از دو ماه قبل انتخاب کرده و مشاوره بگیرید.

برای خود لیستی از کارهای عروسی بنویسید :

برای اینکه خیالتان راحت باشد که تمام کارها به موقع و منظم انجام می شود لیستی از اقدامات لازم برای برگزاری یک جشن باشکوه تعیه کنید که شامل فهرستی از تمام کارهای مربوط به عروسی باشد مثل: انتخاب بهترین آرایشگاه عروس، تعیین وقت آرایشگاه، انتخاب لباس عروس، انتخاب ماشین عروس و نوع تزئین ماشین عروس، انتخاب تالار عروسی، آتلیه عکاسی و فبلمبرداری، تهیه ی لیست مهمان ها، انتخاب کارت دعوت مراسم عروسی.

برای هر کدام از این کارها زمان بندی مناسب را در نظر بگیرید. 

 

از دوستان و اقوام خود در انجام کارها کمک بخواهید و هرکدام را برای مشارکت در یک کار مشخص کنید.

سعی کنید در روز عروسی با وجود تمام استرس ها، نگرانی ها و خستگی، لبخند بر لب داشته باشید و یک عروس شاد به نظر برسید تا در مراسم بدرخشید و در عکس ها و فیلم های عروسی تان جلوه ای زیباتر داشته باشید.

یک عروس ایده آل نباید بگذارد افت فشار، استرس و خستگی تمام نقشه ها و رویای عروسی زیبایش را بهم بریزد. به یاد داشته باشید که شما می خواهید خاطرات خوب و خوشی را از جشن عروسی تان رقم بزنید و حالت چهره شما در عکس هایی که می گیرید ماندگار خواهد شد. 

علاوه بر این لبخند ملیح توجه کنید که خوشبویی از ظرافت های عروس خانم ها است. بهترین عطر را برای روز مراسم انتخاب کنید و در آرایشگاه خود همراه داشته باشید.

 

مطالب مرتبط:

 

کرایه ماشین عروس با گل آرایی

ماشین عروس با گل

اجاره ماشین عروس با گل

 

 

دیدگاه شما