انتخاب باغ عروسی قبل از انتخاب ماشین عروس

انتخاب باغ تالار باغ تالار ها به تازگی به یکی از محبوب ترین مکان ها برای برگزاری مراسم عروسی در بین زوج های جوان تبدیل...

انتخاب باغ تالار

باغ تالار ها به تازگی به یکی از محبوب ترین مکان ها برای برگزاری مراسم عروسی در بین زوج های جوان تبدیل شده اند.به خصوص که در فصل های بهار و تابستان و حتی اوایل پاییز به خاطر هوای خوب یکی از اولین و بهترین انتخاب ها برای برگزاری جشن عروسی هستند.

 

انتخاب ماشین عروس مناسب

جالب است بدانید که فاصله پارامتر مهم دیگری است که باید به آن توجه شود.فاصله از سالن آرایشگاه تا باغ و یا فاصله ی خانه ی مهمانان شما از باغ عروسی همگی مهم هستند.پس بهتر است اگر به فکر اجاره خودرو هستید، به این موضوع توجه کنید. این نکته را نیز در نظر بگیرید که بهتر است باغ تالار را قبل از اجاره ماشین عروس انتخاب کنبد.  البته از آن جایی که بیشتر باغ های مجلل و مناسب عروسی در خارج تهران و سمت کرج و گرمدره هستند، از نظر ما بهترین گزینه برای شما اجاره ماشین عروس در کرج است تا در ترافیک معروف جاده ی تهران-کرج گرفتار نشوید و به موقع به مراسم عروسی خود برسید.

نکات مورد توجه برای باغ تالار

یکی از نکات مثبتی که درباره ی باغ عروسی وجود دارد این است که با هماهنگی های لازم شما می توانید از همان فضای اطراف برای عکس های عروسی خود بهره ببرید و دیگر هزینه ی اضافی برای لوکیشن های خاص عکاسی ندهید.باغ های زیادی در تهران و اطراف آن هستند که دارای فضای سبز زیبا و خارق العاده، دکوراسیون های خاص و زیبایی مثل دریاچه های پر از گل، یا پل های چوبی زیبا، طاق گل هایی با گل های رنگارنگ و تازه هستند که در کنار آن ها می توانید خاص ترین و ماندگار ترین عکس ها را بگیرید.

باغ تالار عروسی

برای انتخاب یک باغ عروسی مناسب برای برگزاری مراسمی رویایی و مجلل باید ویژگی های زیادی را در نظر گرفت که حتما باید هنگام تحقیق و بررسی آن ها را مد نظر قرار داد.

 

ویژگی های باغ تالار خوب

ظرفیت تالار

- باغ عروسی حتما باید دارای یک سالن تالار با ظرفیت متناسب با تعداد مهمان های شما باشد.

سیستم تهویه مناسب

- سالن تالار حتما باید دارای تهویه مناسب و سیستم های گرمایشی و سرمایشی مطبوعی باشد و از نظافت آن و نظم میز و صندلی ها مطمئن شوید.

امکانات بهداشتی تالار

- سالن داخل باغ عروسی هم چنین باید امکانات دیگری از جمله رختکن برای تعویض لباس و سرویس بهداشتی مردانه و زنانه ی جدا و جایگاه مناسب برای عروس و داماد و استیجی برای گروه موزیک باشد و تدارکات منظم باشد.

- علاوه بر سالن باغ، محوطه ی باز آن هم باید دارای نور پردازی کافی و مناسب باشد و هم چنین نور پردازی های خاصی هم برای عکاسی عروس و داماد داشته باشد.

داشتن پارکینگ

- باغ عروسی باید برای ماشین های مهمانان دارای پارکینگ با گنجایش کافی و امنیت مناسب و دارای چند نگهبان مطمئن باشد.

لوازم ضروری هنگام قطع برق

- باید با مدیریت باغ برای تدارکات آن ها برای موارد اضطراری مثل قطع ناگهانی برق مشورت کرد.

از موارد تاثیر گذار در تصمیم گیری و انتخاب شما می توان به بودجه، تعداد مهمانان، فصل عروسی و حتی موقعیت جغرافیایی باغ عروسی و... اشاره کرد. با در نظر گرفتن تمامی این موارد قطعا می توانید یک باغ عروسی زیبا برای جشن ازدواج خود پیدا کنید و حتما مد نظر داشته باشید که از بهتر است از چند ماه قبل باغ تالار مورد نظر خود را انتخاب و رزرو کنید.

دیدگاه شما

نتیجه فرمول: 45 - 21