یک ماشین عروس شیک چه ویژگی هایی دارد

نکاتی که در اجاره ماشین عروس باید در نظر داشته باشید

یکی از مهم ترین دغدغه های تدارکات مراسم عروسی، اجاره ماشین عروس و تزیین ماشین عروس است. بار ها به این موضوع اشاره کرده ایم که ماشین عروس از همان ابتدای شروع مراسم که داماد به دنبال عروس در آرایشگاه می رود و تا رسیدن به محل برگزاری مراسم عروسی و حتی بعد از آن در فیلم برداری ها و عکاسی های عروسی حضور دارد و یکی از پر نقش ترین المان های جشن عروسی است.

یکی از مهمترین بخش های مراسم عروسی اجاره ماشین عروس است که برای هر فرد این امر بسیار مهم می باشد. ماشین عروس در تمام لحظات عروسی برای عروس و داماد مهم است زیرا چه در زمان ورود و خروج به تالار تمام چشم ها خیره به ماشین عروس و داماد است. رنگ ماشین عروس معمولا  شامل سه رنگ سفید، مشکی و نوک مدادی است. شما می توانید با اجاره ماشین عروس مناسب یک شب رویایی را برای خود بسازید.

در این مقاله می  خواهیم به این سوال پاسخ دهیم که یک ماشین عروس شیک چه ویژگی هایی دارد و امیدواریم اگر در شرف مراسم ازدواج و در گیر و دار تدارکات آن هستید، بتوانیم در یک مقاله کامل برای شما تمامی نکات را ذکر کنیم.

ماشین عروس

اولین قدم برای داشتن یک ماشین عروس شیک انتخاب خود ماشین عروس است. اگر ماشین خودتان یک ماشین مدل بالا و سالم است می توانید همان را انتخاب کنید، اما اگر برای شب عروسی خود دوست دارید که یک مدل ماشین خاص سوار شوید یا یک رنگ خاص را مد نظر دارید، پیشنهاد ما به شما اجاره ماشین عروس است.

اگر وقتی به اجاره ماشین عروس فکر می کنید اما نگران قیمت و هزینه های آن هستید، باید به شما بگوییم که بسیاری از شرکت های اجاره خودرو با خدمات اجاره خودرو ارزان این نگرانی شما را بر طرف کرده و می توانید روی کمک آن ها حساب کنید.

بهترین پیشنهاد برای رنگ ماشین عروس رنگ سفید است که هارمونی زیادی با دیگر ایتم های مراسم دارد و می توانید با گل آرایی آن را خاص تر کنید.هم چنین در انتخاب مدل ها و رنگ های گل دستتان باز تر است.

ماشین عروس شیک

گل آرایی ماشین عروس

دومین قدم و در واقع مهم ترین قدم از داشتن یک ماشین عروس شیک، تزیین ماشین عروس است. برای گل آرایی ماشین عروس حتما سلیقه خودتان و تم عروسی را در نظر بگیرید و در این میان به تجارب و ایده های گل آرایان هم دقت کنید و از آن ها کمک بگیرید.

در ادامه پاسخ به سوال یک ماشین عروس شیک چه ویژگی هایی دارد باید گفت شیک ترین گل برای ماشین عروس، گل های رز هستند. گل های رز قرمز بر روی ماشین عروس سفید یک جلوه خاص و خیره کننده خواهد داشت. ترکیب گل های سفید و صورتی هم یک ظاهر لطیف به ماشین عروس شما می دهند.

هم چنین می توانید کمی پا فراتر گذاشته و از گل های بزرگ تر و خاص تر مثل لیلیوم، میخک و یا حتی گل های آفتاب گردان استفاده کنید.

به این موضوع توجه کنید که برخی گل ها فصلی هستد و همیشه نمی توانید از آن ها استفاده کنید و هم چنین در فصول گرم باید از گل هایی با طاقت گرمای بالا استفاده کنید وگرنه بسیار سریع تر از رسیدن به مراسم پلاسیده می شوند.

برای جلوگیری از این موارد حتی می توانید از گل های مصنوعی با جلوه های رنگارنگ استفاده کنید.

ماشین عروس با راننده

این مورد برای مواقعی است که شما یک ماشین مدل بالا و یا مدلی که با رانندگی آن آشنایی ندارید انتخاب می کنید. در این صورت بهتر است که با اجاره خودرو با راننده از مشکلاتی که ممکن است پیش بیاید و یا حوادث احتمالی جلوگیری کنید و یک شب خاطره انگیز را برای خود و همسرتان رقم بزنید.