کرایه ون در کرمان:

اجاره ون در کرمان به صورت با راننده به متقاضیان خدمات رسانی می کند. ون های اجاره ای یزد شامل ون تویوتا هایس و ون هیوندای H350 می باشد.
اجاره ون در کرمان نیاز به هیچ مدرکی نداشته و تنها با پرداخت هزینه ، ون برای شما رزرو می شود. برای اجاره ون دربستی کرمان حداقل 24 ساعت قبل از سفر خود ون مورد نیازتان را اجاره کنید.
همشهریان عزیز کرمانی می توانند ون رزرو شده را تا 24 ساعت قبل از تحویل کنسل کنند. کنسل ون رزرو شده بدون پرداخت هزینه صورت می گیرد.

services-1

قیمت اجاره ون در کرمان

قیمت اجاره ون در کرمان اجاره ون به صورت ساعتی درون شهری و کیلومتری برون شهری محاسبه می شود. قیمت اجاره ون در کرمان در بالا ذکرشده است که برای هر خودرو متفاوت بوده. کمترین زمان اجاره ون دربستی 5 ساعت است که به صورت ساعتی درون شهری ، کیلومتری برون شهری و برای ترانسفر فرودگاهی اجاره داده می شوند. قیمت کرایه ون کرمان بسیار مقرون به صرفه بوده و همان طور که مشاهده می فرمایید با توجه به نوع خودرو و سرویس درخواستی شما متغییر می باشد.

services-1

شرایط کرایه ون دربستی در کرمان:

قیمت کرایه ون دربستی کرمان برای خارج از شهر به صورت کیلومتری محاسبه می شود.
برای رزرو ون هیچ محدودیت زمانی وجود ندارد محدودیتی وجود ندارد شما از یک سال قبل هم میتوانید خودروی مورد نظر خود را رزرو کنید.
در سرویس های با راننده مسافر هیچ مسیولیتی در قبال خودرو ندارد و هیچ نوع مدرکی از اجاره کننده دریافت نمی شود.
در صورت کنسلی سرویس اجاره ون در شیراز تا 24 ساعت هیچ هزینه ای دریافت نمی شود در صورت کنسلی کمتر از 24 ساعت مانده به سرویس بسته به نوع سرویس جریمه کنسلی دریافت میشود.
جای خواب و غذای راننده در طول سفر به عهده مسافر می باشد. امکان پرداخت نقدی هزینه محل خواب و غذا نیز وجود دارد و به صورت روزانه محاسبه می شود.

services-1

سوالات اجاره ون کرمان