اجاره خودرو در تبریز [ قیمت اجاره خودرو بدون راننده و با راننده]

کرایه ماشین در تبریز جهت رزرو و اجاره خودرو   در تبریز، تماس بگیرید 09128005948 برای کرایه ماشین در تبریز می توانید...

کرایه ماشین در تبریز

جهت رزرو و اجاره خودرو
 
در تبریز، تماس بگیرید

اخذ نمایندگی شرکت اجاره خودرو سعادت رنت :
جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید

 
  02144447679
 
فرم همکاری با ما


برای کرایه ماشین در تبریز می توانید در 24 شبانه روز و به صورت رایگان رزرو خودرو مدنظر خود را انجام دهید؛ اما چگونه می‌توان برای تبریز از تهران خودرو اجاره کرد؟ اجاره خودرو در تبریز با شرایط آسان و حتی بدون نیاز به چک بوده و خدماتی نظیر اجاره خودرو با راننده، اجاره خودرو بدون راننده، اجاره ماشین عروس و اجاره ون را به ساکنان شهر تبریز ارائه می دهد.

قیمت اجاره خودرو با راننده در تبریز

لیست قیمت خودروهای بدون راننده

شرکت کرایه ماشین در تبریز

برای کرایه ماشین کافیست با هرکدام از نمایندگی‌های ما در شهرهای تهران، اصفهان، مشهد و یا کیش تماس گرفته و پس از طی مراحل ساده، اتومبیل خود را تحویل بگیرید. اما اجاره خودرو برای تبریز چگونه است؟ اگر ساکن شهر تبریز بوده و یا قصد سفر به این شهر را دارید، نیازی به مراجعه به شرکت نیست. شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز از خدمات کرایه ماشین در تبریز، شرکت سعادت رنت بهره‌مند شوید. دفتر مرکزی سعادت رنت در  تهران واقع‌ شده است اما به دلیل داشتن نمایندگی‌های فعال در بیشتر شهر‌های ایران مانند تبریز، اصفهان، شیراز، کرج و ...... خدمات ارزنده‌ای را در زمینهٔ اجاره خودرو در اختیار هموطنان عزیزمان قرار می دهد.

چگونه از تهران برای تبریز خودرو اجاره کنیم؟

ساکنان شهر تبریز تنها با تماس با شرکت و یا از طریق شبکه های اجتماعی ما نظیر واتساپ و تلگرام بدون مراجعه به شرکت می توانند از تهران برای تبریز خودرو اجاره کنند. برای اجاره ماشین در تبریز شما می توانید با مراجعه به وب سایت سعادت رنت و صفحه لیست قیمت خودرو در خواستی خود، تعداد روزها و نوع خدمات دریافتی خود را انتخاب کنید. وب سایت شرکت با توجه به نیاز مشتریان خود خدمات اجاره ی خودرو در تبریز را با قیمت و شرایط  متناسبی برای مشتریان خود قرار داده است. شما پس انتخاب مورد نظر خود باید با شماره های درج شده تماس گرفته و خودرو را برای تاریخ و تعدادروزهای مشخص شده بدون پرداخت ودیعه رزرو کنید. سعادت رنت در شهر تبریز دارای نمایندگی است که پس از اجاره خودرو می توانید آن را در زمان مشخص شده از نماینده ما در شهر تحویل بگیرید. برای مدارک نیز می توانید آن را به نماینده ما در شهر تبریز تحویل دهید.

قیمت اجاره خودرو در تبریز

برای مشاهده قیمت اجاره خودرو در تبریز باید به صفحه قیمت های خدمات مختلف ما نظیر قیمت اجاره خودرو بدون راننده، اجاره خودرو با راننده، اجاره ون و اجاره ماشین عروس مراجعه کرده و با توجه به نیاز خود در خواست خودرو کنید. شما می توانید تنها در چند ثانیه کلیه قیمت های اجاره خودرو در تبریز را با دیگر شرکت های کرایه ماشین مقایسه کنید. چه به دنبال اجاره خودرو ارزان در تبریز  و چه اجاره ماشین در تهران باشید، بهترین قیمت اجاره خودرو را در سعادت رنت پیدا خواهید کرد.
در لیست زیر قیمت اجاره ماشین در تبریز در اختیارتان قرار گرفته داده شده است اما برای مشاهده لیست قیمت تمام خودروها می توانید با کلیک به روی دکمه به صفحه خودروهای بدون راننده و با راننده مراجعه کنید. پس از یافتن بهترین اتومبیل اجاره ای برای خود، می توانید با تماس با شماره های درج شده وب سایت، ماشین اجاره ای خود را بصورت آنلاین رزرو کنید.

شرایط اجاره خودرو در تبریز

برای اجاره خودرو در تبریز حتمآ باید به نکات مهمی نظیر بیمه، ودیعه اجاره خودرو در تبریز، محل و تاریخ تحویل دقت کنید. بیمه بدنه بی شک مهم ترین نکته ای است که در اجاره خودرو ذهن هر مشتری را در گیر می کند. اما شرایط اجاره خودرو برای تبریز چیست؟ تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که مشخص کنید چه زمانی و کجا به یک ماشین کرایه ای نیاز دارید.  برای اجاره ماشین تبریز نیاز به شرایط و مدارکی است که قبل اجاره خودرو باید از آنها اطلاع یافت.


بیمه اجاره خودرو


تمام قیمت های خودروهایی اجاره ای که در سایت ما مشاهده می کنید همراه با هزینه بیمه ثالث و بدنه هستند. در صورت در خواست برای بیمه مازاد شما می توانید با پرداخت روزانه 47,000 تومان از شرایط بیمه کامل و کیلومتر نا محدود بهره مند شوید.

مجموعه سعادت رنت شرایطی فراهم آورده است که تمامی خودروها تحت پوشش کامل بیمه CDW قرار داشته و در طول مدت قرارداد، شرکت‌های بیمه طرف قرارداد شرکت ، پشتیبان مشتریان ما خواهند بود. شما می‌توانید ضمن مشاهده لیست قیمت اجاره خودرو در سعادت رنت، برای اطلاع از شرایط حق بیمه قراردادهای اجاره خودرو به صفحه لیست قیمت ها مراجعه کنید.


ودیعه اجاره خودرو در تبریز 


نرخ ودیعه اجاره ماشین در تبریز با توجه به نوع خودرو در خواستی متفاوت می باشد. ودیعه گرفته شده نیز در زمان عودت خودرو نیز به مشتری بازگردانده می شود.

 

تحویل خودرو


تحویل خودرو در تبریز و در هر مکانی که شما در زمان رزرو مشخص کرده اید خواهد بود. شرکت پس از هماهنگی با نمایندگی خود در تبریز خودرو را توسط فرد نماینده در هر نقطه از شهر، درب منزل و یا محل کار به شما تحویل خواهد داد.

اجاره خودرو در فرودگاه تبریز

خدمات CIP و تاکسی فرودگاه امام نیز جزو خدمات ارائه شده در سعادت رنت است که میتوانید از آن بهره مند شوید. باید خاطر نشان کرد ، امکان تحویل خودرو به آدرس منزل ، هتل یا فرودگاه نیز وجود دارد. در واقع اگر شما به دنبال اجاره خودرو در فرودگاه تبریز هستید حتمآ باید با کارشناسان ما هماهنگ کرده تا در زمان مشخص شده خودرو را در فرودگاه تبریز در اختیارتان قرار بدهند. برای اجاره ماشین در فرودگاه تبریز نیاز به شرایط خاصی ندارد اما باید حتمآ در زمان اجاره ماشین با شرکت هماهنگ کرده تا در فرودگاه خودرو را تحویل شما بدهند.

مدارک اجاره خودرو در تبریز


برای اجاره خودرو در تبریز در هنگام قرارداد یک فقره چک به مبلغ خودرو و یکی از مدارک ( 1 – مدرک شغلی  2- گواهینامه 3 – مبلغی نقدی به عنوان ودیعه) به عنوان ضمانت عودت خودرو از مشتری دریافت خواهد شد و همزمان خودرو برای مدت مشخص شده به مشتری گرامی تحویل داده می شود. بدیهی است که تمام مسئولیت خودرو از قبیل تصادف , خلافی , اعمال خلاف قانون و سایر موارد قانونی در مدت اجاره به عهده مشتری عزیز می باشد و بعد از عودت خودرو تمام تضمین های داده شده به مشتری برگردانده می شود و فقط مبلغی برای خلافی به مدت 15 روز کاری نزد شرکت نگهداری می شود که بعد از تسویه خلافی به مشتری بازگردانده می شود.

⇓برای مشاهده مدارک اجاره خودرو در تبریز کلیک کنید⇓

مدارک اجاره خودرو

 

رزرو خودرو


برای رزرو خودرو از تهران برای تبریز تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که مشخص کنید چه زمانی و کجا به یک ماشین نیاز دارید. بعد اینکه خودرو و تعداد روز و نوع خدمات دریافتی را برای شرکت مشخص کردید، کارشناسان ما خودرو را بدون هیچ نوع پرداخت وجهی برایتان رزرو کرده. به محض رزرو خودرو، یک تاییدیه با تمام جزئیات  از شرکت دریافت خواهید کرد که در واقع پیش فاکتور شما خواهد بود. 

 


اجاره خودرو بدون راننده در تبریز

 

برای رزرو اجاره خودرو بدون راننده در تبریز می توانید با ورود به وب سایت یا از طریق واتساپ شرکت به راحتی خودرو مورد نیاز خود را با تعداد روزهای مشخص شده کرایه کنید. مشتریان اجاره خودرو در تبریز باید برای رزرو خودرو مورد نظر خود شرایطی مانند نوع خودرو ، زمان اجاره و تعداد روز را در اختیار شرکت گذاشته. شرکت پس از دریافت اطلاعات پیش فاکتوری برای فرد فرستاده که در صورت تایید مشتری خودرو  رزرو خواهد شد.


اجاره خودرو با راننده در تبریز


در اجاره خودرو با راننده شرکت از مشتریان خود هیچگونه مدرکی دریافت نمی کند. مشتریان بدون پرداخت هیچ نوع هزینه ای برای رزرو، می توانند خودرو مورد نظر خود را همراه با راننده ای مطمئن در اختیار داشته باشند. در اجاره خودرو با راننده در تبریز تمام مسئولیت خودرو از قبیل تصادف، خلافی و غیره به عهده شرکت بوده و مشتریان عزیز هیچ گونه مسئولیتی در قبال خسارت و تصادف پیش آمده ندارند.
قیمت اجاره خودرو با راننده در تبریز از 25.000 تومان شروع می شود. رانندگان خودروهای با راننده سعادت رنت به صورت ویژه انتخاب شده اند. شما در هر ساعت از شبانه روز می توانید با آنها در تماس باشید. 

 

قیمت اجاره خودرو با راننده در تبریز

لیست قیمت خودروهای با راننده


 

 

اخذ نمایندگی سعادت رنت در تبریز

شرکت سعادت رنت عزیزانی که  ساکن تبریز بوده و تمایل به اجاره ی خودرو های خود دارند، با شرایط فوق العاده و تسهیلات ویژه ای دعوت به همکاری می کند. برای اطلاع از شرایط همکاری با سعادت رنت به روی دکمه همکاری با ما کلیک کرده و وارد صفحه مورد نظر شده و فرم همکاریر ا پر کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید.
از افرادی که دارای خودرویی مناسب برای اجاره هستند یا قصد ایجاد کسب و کار دارند دعوت می‌شود که در خواست خود را اعلام نمایند . 

نمایندگی سعادت رنت در تبریز

دیدگاه شما