اجاره خودرو با راننده برای اسکورت تشریفاتی |

اسکورت تشریفاتی

اجاره خودرو برای اسکورت تشریفاتی یکی از مهم ترین مقوله ها در زمینه ی ترانسفر و جابجایی مقامات و افراد صاحب نام کشور ها در سراسر دنیا می باشد. معمولا برای اسکورت این گروه افراد از خودرو های لوکس و تشریفاتی با آخرین امکانات روز دنیا استفاده می شود از این رو ممکن است برای شما هم سوال پیش آمده باشد که خودرو های اسکورت از کجا و به چه صورتی انتخاب و تهیه می شوند. در مقاله ای که امروز برای شما در نظر گرفته ایم می خواهیم به بررسی خودرو های کاربردی در زمینه ی اسکورت تشریفاتی بپردازیم لذا مثل همیشه با ما همراه باشید.

 

اجاره ماشین تشریفاتی در تهران

بسیاری از مقامات عالی رتبه کشور در پایتخت ایران یعنی کلان شهر تهران زندگی می کنند از این رو خودرو های تشریفاتی در شهر تهران از کاربرد بیشتری برخوردار هستند. در چند سال اخیر شرکت هایی مشغول به فعالیت در زمینه ی اجاره خودرو شده اند و خدمات خود را در بهترین سطح کیفیت در اختیار متقاضیان قرار می دهند. بسیاری از ارگان ها و سازمان ها جهت تهیه خودرو های تیم اسکورت به این گروه از شرکت ها مراجعه می کنند و بسته به تعداد افراد، خودرو های مورد نیازشان را انتخاب می کنند.

اجاره ماشین تشریفاتی جزو وسایل نقلیه پرطرفداری هستند که برای جا به جایی افراد مهم سیاسی، تجاری، مراسم عروسی و تولد مورد استفاده قرار می‌گیرند. 
 

 

اجاره خودرو با راننده برای اسکورت تشریفاتی

با اجاره ماشین تشریفاتی در تهران دیگر نیازی به پرداخت مبالغی نجومی برای خرید خودرو های لوکس و تشریفاتی و هزینه ای جداگانه برای راننده اختصاصی نخواهید داشت! در شرکت های مشغول به فعالیت در زمینه ی اجاره ماشین، برای بهبود بخشیدن به میزان کیفیت خدمات مشتریان، خدمات اجاره خودرو های تشریفاتی را همراه با راننده اختصاصی مسلط به زبان انگلیسی ارائه می دهند از این رو می توان نتیجه گرفت جهت تهیه خودرو های اسکورت، مراجعه به شرکت های اجاره خودرو روشی کاملا اقتصادی و مقرون به صرفه می باشد.

 

خودور های پرکاربرد در اسکورت تشریفاتی

در سراسر دنیا معمولا از خودرو هایی به رنگ مشکی و از کلاس بندی سدان، ون و SUV جهت اسکورت مقامات استفاده می شود. ماشین هایی با مشخصات ذکر شده در بسیاری از شرکت های اجاره خودرو موجود هستند. برخی از پر کاربرد ترین آن ها به شرح زیر هستند:

خودرو بنز S500

خودرو بنز C200

خودرو بنز E250

خودرو بی ام و X3

خودرو اپتیما

ون بنز ویتو

ون هیوندا H350

 

 

مطالب بیشتر:

اجاره اتومبیل تشریفاتی برای همایش های بین المللی

اجاره انواع خودرو های ایرانی در بازار اجاره ماشین